Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Közösség > Ki kicsoda? - Bemutatkozások

Ki kicsoda? - Bemutatkozások Játékosok bemutatkozásának helye

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-04-13, 20:12
jeszimate logója
jeszimate jeszimate nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Üzenetküldés Skype™-on keresztül jeszimate részére
Alapbeállítás Ki ez a jóképű fiatalember?? a.k.a. Jeszi válaszol

Sziasztok! Már egy kis ideje regisztráltam a fórumra, de igazán csak az elmúlt hetekben lettem aktív Nem igazán tudok mit mondani, kérdezzetek (remélem nem égek be azzal, hogy 2 évig senki sem ír ide semmit... )
Válaszol idézettel
Régi 2015-04-13, 20:18
zerOO1 zerOO1 nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 73
Alapbeállítás

Üdv! Esetleg egy kor?
Válaszol idézettel
Régi 2015-04-13, 20:20
jeszimate logója
Kismiska

Alapbeállítás

Ritka mód fiatal vagyok, a 14.-et fogom betölteni
Válaszol idézettel
Régi 2015-04-13, 20:22
Luti logója
Luti Luti nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 34
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Luti részére
Alapbeállítás

Mivel én nem tartozom a kérdezgetős emberek közé, ha nem haragszol én csak annyit írnék hogy Üüüüdv!

Azt mondják tisztelj mindenkit.
De ne bízz meg senkiben.
Én csak azt tisztelem, aki engem is, és nem is bízok senkiben.

Egy kicsit rólam..

S16 ~ 17.02.27. elkezdtem
Válaszol idézettel
Régi 2015-04-13, 20:22
Erdei Téglaszörp

Alapbeállítás

Ahha, hát akkor hasonló a korunk Miért tartod magad jóképűnek? xD
Válaszol idézettel
Régi 2015-04-13, 20:26
jeszimate logója
Kismiska

Alapbeállítás

Köszi, Luti
Nem tartom magam annak, csak nem akartam a sima "jeszimate vagyok" címet adni a témának
Válaszol idézettel
Régi 2015-04-13, 20:29
Erdei Téglaszörp

Alapbeállítás

Ja, jó ötlet Én sem szeretek kérdezősködni amúgy, szóval kellemes időtöltést itt
Válaszol idézettel
Régi 2015-04-13, 21:01
Luszie logója
Luszie Luszie nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 894
Alapbeállítás

Én viszont szeretek kérdezgetni, úgyhogy örülj, hogy erre tévedtem, és éppen unatkozok. :P (mert tanulni nincs kedvem..)

1.Érdeklődési kör?
2.Jövőbeli tervek?
3.Zenei ízlés?
4.Hobbik?
5.Iskolai tanulmányi eredményed?
6.Magasság, testsúly, szemszín, hajszín, derekad, csípőd szélessége..?
7.Melyik alsógatyád a kedvenced és miért?
8.Kedvenc vicc?
9.Kedvenc tantárgy az iskolában? (ha nincs, miért nincs?)
10.Szeretsz-e biciklizni? (ha igen, hol mennyit, miért , hova, hogyan, mivel? stb..)
11.Sok barátod van? (ha igen, nevüket is írd le, életkorral, és kinézettel együtt)
12.Hanyas a lábad?
13.Kedvenc sport?
14.Szoktad vasalni a hajad?
15.Szereted a nyakkendőket?
16.Miért nem írtál magadról semmit?
17.Honnan jött a "jeszimate" név?
18.Kedvenc kasztod a játékban? (miért, mióta..?)
19.Minotorod márkája ?
20. Szereted a minionokat? (ha igen, mi a kedvenc szavad tőlük?)
21.Safon kívül mivel játszol még? (ha nincs, írd le miért?)
22.Hányszor hány cm-es az ágy amin alszol?
23.Szereted a Harry Pottert? (ha igen, mond el ki a kedvenc szereplőd, részed, miért... ha nem, akkor szégyelld magad..de akkor is mond el, hogy miért?)
24.Láttad már a halálos iramban 7-et? (ha igen, mi volt benne a legjobb, és mi nem.. ha nem, miért? )
25. Hiszel istenben? (ha igen, miért, ha nem, miért?)
26.Szereted Rúzsa Magdit? (ha igen, miért, ha nem miért?)
27.Kérdezett már tőled valaki egyszerre ennyi mindent? (ha igen, miért, ha nem , miért?)
28.Szereted a szilvesztert? (ha igen, miért, ha nem miért?)
29.Szoktál inni? (no nem vizet.. ha igen, milyen gyakran?)
30.Sió vagy Rauch? (melyik, miért?)
31.Nike vagy Adidas? (melyik, miért?)
32.Barcelona vagy Real Madrid? (melyik,miért?)
33.Ha választanod kéne egy bombanő és egy ferrari között, milyen színű lenne az új luxusautód?
34.Milyen márkájú telefonod van?
35.Hány kép van benne? (+ mennyi helyet foglalnak összesen?)
36.Szereted magadat fotózni a tükörben?
37.Szoktál piacra járni? (ha igen, ált. mit veszel?)
38.Szereted a GTA-t? (ha igen, miért, ha nem miért? kedvenc rész, karakter stb..)
39.PS3 vagy Xbox?
40.The last of us-t, Uncharted játékokat szereted? (ha igen, miért, ha nem, miért.. stb..)
41. Safbeli tapasztalatok ? (ez ott a safos résznél lett volna, de elfelejtettem beszámozni, és nem akartam már az alatta levő összeset átírni..sorry..)

egyelőre ennyit kérdezek... ha kérdéshiányba szenved akárki, szóljon..gyorsan szülök neki párat.

A képeim kivitelezéséért köszönet Jaxi-nak.

Utoljára módosítva: Luszie által : 2015-04-13 21:21
Válaszol idézettel
Régi 2015-04-13, 22:25
jeszimate logója
Kismiska

Alapbeállítás

Wow, tényleg unatkozhattál Na de itt vannak a válaszok (respect annak, aki végigolvassa):
1. Ez ott is van a profilomon, történelem és csillagászat. Talán még kiegészíteném gameléssel.
2. Az igazság az, hogy fogalmam sincs, mi akarok lenni. Az biztos, hogy humán irányba fogok elmozdulni, tehát jöhet a történész, űrkutató éééss... más nem jut eszembe.
3. Ritkán hallgatok zenét, de néhány régi játék soundtrackje könnyet csal a szemembe
4. Gyűjtök ilyen "emlékérméket", régi pénzeket. Szeretek olvasni, viszont a régi nyelvezetű könyvekkel rendesen ki lehet akasztani.
5. Életem 99%-a a tanulásról szól, ezeket a sorokat is két tantárgy között írom. De legalább ez (eddig) ki is fizetődött, mindenből kitűnő voltam. Most már kezdenek bejönni ritka esetekben a hármasok is akár, de év végén van kb. 2-3 db négyesem, a többi ötös.
6. Közepesen magas, vékony testalkatú, zöldeskék szemű, barna hajú vagyok. A többit nem tudom fejből
7. A Dancsó Péteres, mert az megy a legjobban a Dancsó Péteres pizsamához.
8. Ne köss belém, nincs köteled. Ez egy jó vicc, irány Auschwitz! (Bocsi, ez egy kicsit morbid)
9. Történelem, éééés... ennyi. Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem az iskolában tanultak 95%-át a büdös életben sem fogja az ember használni.
10. Szeretek, szoktam elmenni a közeli bicikliúton Nyergesre és vissza a barátaimmal/családommal.
11. Van egy pár, nagyjából velem egy idősek. Könnyen barátkozom. A többire hadd ne keljen válaszolni
12. Furcsa, de nálam ez hihetetlen mértékben változik. Múlt hónapban még csak ennyi (nem tudom pontosan, mindjárt megnézem), pár hétre rá két mérettel nagyobb... Senki sem érti ezt...
13. Síelés, futás, valamint lovagolni is szerettem. Azt leszámítva, amikor ledobott magáról a ló. Azóta félek tőlük
14. Nope.
15. Amióta rájöttem, hogy milyen menőn néz ki a 47-es ügynökön, igen.
16. Nem igazán volt kedvem meg időm, gondoltam ezért indítom el ezt a témát.
17. A teljes nevem összeforrasztva. A Jeszi a vezetéknevem becézése, és baráti körben is így hív mindenki.
18. Mágus. Egy barátom unszolására regisztráltam, én meg csak követtem a regizésnél az általa kiadott parancsokat. Ő mágus volt, én mágus lettem, ő s2-n volt fent, én s2-re regisztráltam. Elég tapasztaltnak vallhatom magam, de legalábbis nem zöldfülűnek.
19. Mirai, sosem hallottam róluk ezelőtt. De nagyon szeretem.
Válaszol idézettel
Régi 2015-04-13, 22:26
jeszimate logója
Kismiska

Alapbeállítás

20. Imádom őket! Egyértelműen a banana a kedvenc szavam tőlük.
21. A profilomon megtalálhatóak.
22. Egy átlagos vízágybetét méretű. Pontosan ezt sem tudom. (de megközelítőleg sem)
23. Szeretem, láttam az összes filmet és elolvastam az azkabani fogolyt és azt hiszem a bölcsek kövét is. Nekem bejön ez a kicsit sci-fis, kicsit valóságos történet.
24. Nem láttam, filmeket is csak akkor nézek meg, ha nagyon közel áll a szívemhez az a téma, amit feldolgoz.
25. Ateista vagyok. Erős ateista. Ez viszont nem azt jelenti, hogy elítélném vallásos embertársaimat. Azokat leszámítva, akik rám akarják erőltetni, hogy Isten igenis létezik. Én a tudomány híve vagyok, ezért is a legnagyobb példaképem Stephen Hawking. Régen buzgón jártam templomba és elsőáldozó is lettem, de aztán sok kutakodás és elmélkedés után úgymond "megvilágosodtam". Innen is üzenném zer kollégának, hogy remélem emiatt semmilyen harag nem lesz közöttünk, én legalábbis tiszteletben tartom a hitét
26. Nem hallottam még egy számát sem, szóval semmit nem tudok róla mondani.
27. Egyszer, amikor szóbeli felvételiztem egy gimnáziumba.
28. Szeretem. Ilyenkor átjön néhány haver, kicsit játszunk, tűzijátékozunk, és egyszerűen boldogsággal tölt el az, hogy itt az új év.
29. Néha kortyolgatom egy kis sört. Tényleg keveset. Egyszer a papám barátja megpróbált megkínálni egy kis borral, ami fel volt öntve szódával. Nem tudom, nekem nem jött be.
30. Nekem mindegy, csak legyen hideg!
31. Mindkettő van, nem igazán látom a különbséget.
32. Nem szeretem a focit.
33. Piros. Szerintem az illik az ilyen autókhoz.
34. Samsung. Namármost, nekem eddig csak samum volt, és nem is tervezek mást. Viszont az Apple féle drága vackokkal ki lehet engem kergetni a világból. Fujj.
35. 34 azt hiszem. (ezek a kérdések )
36. Nem. Nem vagyok facebookpcsa.
37. Általában boltba járok, ha kell valami az ebédhez.
38. Imádom. Játszottam haverommal a SA-al, megvan nekem a 4 és az 5. Kedvencem eddig az 5, talán ezen a játékon játszottam életemben a legtöbbet. Michael a kedvencem, mert gazdag és kifinomult pszichopata
39. XBOX. 360-om van, sokkal jobban bejön, mint a PS.
40. The last of usról rengeteg jó kritikát hallottam, de mivel PS exkluzív, nem volt alkalmam kipróbálni.
És hát na, elfáradtak az ujjaim
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai