Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Dicséretek és kritikák

Dicséretek és kritikák Játék és Moderátorok - avagy osszuk meg bátran a véleményünket

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2020-12-27, 23:36
Rendbonto Rendbonto nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás Legendás Kazamata - Gyűrűtúra vélemény

Üdv

Nos..Most hogy befejeztem a Legendás Kazamatában a Gyürűtúrát picit véleményt formálnék mivel ez valóban megér ennyit.

Egyszerűen szuper volt benne mászkálni.A megvalósítás szuper,a hangulat nagyon jó,szövegek,hangok kiemelkedőek,a csapdák ötletesek,a grafikai megvalósítás pazar.
Végignyomtam és tényleg élmény volt benne mászkálni.Imádtam.

Aztán a 200-ik szinten...jött a vödör jég hideg viz.
Valjuk be őszintén: A legendás tárgy a végén az amit annyira vártunk,amiért küzdöttünk(nos aki más mond az kamuzik)
Azonban ez a tárgy csak a nevében Legendás.Egy jelképes olyan tárgy aminek más a kinézte és szép arannyal van írva neve de semmivel sem ad többet,valami extrát,valami különlegeset mint bármelyik Epikus tárgy.
Sőtt..sajnos többsége még annyit sem.
Jobb kondiciókkal és jobb értékeket és extrákat adó tárgyakat kaptam a kazamatában koborólva mint amit ez a "Legenda" adna.Konkrétan ugy jártam több világban és több karakteremnél is hogy fel sem érdemes vennem.
Lehangoló,elkeserítő,és szomorú.Picit átverésnek érzem.Nem igazán erre számítottam egy 1 hetes kemény kaland végén..Király voltál: Tessék egy gyönyörű aranypapírba csomagolt betonszaloncukor.Kiteheted nézegetheted de megenni meg se próbáld.
Ugyhogy ezek fényében ujra és ujra már bele sem vágtam.1-2x megcsináltam de másodjára más keserű szájízzel..

Megj:

Pár ötlet amit nyugott szívvel meg lehetett volna valósítani ha egy picit innovatívabban áll hozzá a fejlesztői gárda,mert pl akkor én is gomba hegyeket tettem volna még bele pluszban és nem álltam volna meg azután hogy 1x/ illetve volt ahol 2x végignyomtam( bár ezt az utóbbit már nagyon keserű szájízzel)

Minden legendás tárgynak lehetett volna valamilyen különleges csak rá jellemző tuljadonsága amit ad illetve ezeket kombinálva adja.Ezt lehetett volna kötni ahhoz is hogy minél többször megyek végig a kazin annál nehezebb és annál jobb tulajdonságú tárgyakat kapok(persze bizonyos értékeken belül pl 1-5..2-10%) ami azért nem borítja a játékmenetet(de ezzel kapcsolatban azért nem is mondok semmit mert azért ezt eddig sikerült ballanszban tartani.ugyhogy ettől nem félek hogy nem oldaná meg a fejlesztő csapat)
.Pár példa:

- 5% Életerő(melvért )+10 minden ellenálláshoz (kombinált)
- +2% sebzés(fegyver)
- +10% - 20% esély a kritikus találatra(fegyver)
- -15% utazás ideje(cipő,csízma)
- 1%-3% Sebzés visszatükrözés a támadóra ha az varázslatottal támad(varázs)

A lehetőségek végtelenek.Lehettek..volna.
Egy játékban főleg ha az ember sok ideig küzd valamiért,ennek megfelelő reward dukál.Sajnos ezt nem igazán sikerült hozni...

Utoljára módosítva: Rendbonto által : 2020-12-27 23:42
Válaszol idézettel
Régi 2020-12-28, 11:49
Amaterasu Amaterasu nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 54
Alapbeállítás

Szerintem butaság az, hogy nem jobbak a statok azon a tárgyon amit legendásként kaptál.
Valamit szerintem össze kevertél.
Nekem rendre, illetve másnak is magasabb statokkal jegyzett tárgy jött, mint akár az aktuális gyűrűtúra alatt szerzett epicek voltak.
Régi 2020-12-28, 15:13
Rendbonto Rendbonto nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

Akkor biztos csak én voltam ilyen szerencsétlen... többször egymás után.(Bár ez még mindig nem magyarázza a innováció teljes hiányát ezeknél a tárgyaknál.)
Rádásul a sima kazikban is sokszor jobb statokkal jönnek az Epic-ek mint egy-egy ilyen "legendás"
De hogy értsd
Pl kaptam egy Mithrill Láncinget ami +639 (erő-kitartás-szerencse) ami rajtam volt a 630-as és sima Epic, a másiknál egy Kesztyű ami + 584(Értelem+kitartás-szerencse) ami rajta van az 554 szintén sima Epic...és így tovább.
De ..amiben érdemes azért picit belegondolni,és főleg ezért vagyok csalódott, az az, hogy ezek a Legendás tárgyak nem időtállóak.
Ez az éppen hogy,vagy ugyan annyi, illetve, 10-30 al nagyobb értékekek 10-20 szint után már semmit nem fognak érni...
Akkor ezek a legendásnak mondott tárgyak vagy mennek a sülyesztőbe vagy be lesznek tőrve.A legendás trágyak..érted ugye.
Semmi sincs ami miatt ne ez legyen a sorsuk.De ha lenne ugye valami valóban különleges képességük akkor teljesen más lenne a helyzet.Mert ugye nem minden nap jut az ember a játékban Legendás tárgyakhoz hogy le kelljen cserélnie mondjuk 1-2 hét mulva...Már pedig ez lesz.Na persze már akinek mert pl nekem jelen pillanatban csak azért van feltéve hogy itt legyen.De már ma kaptam egy jobb Epic-et pl a harcosomnak...és akárhogy csüröd csavarod ez véleményem szerint nincs rendben.

Utoljára módosítva: Rendbonto által : 2020-12-28 16:14
Válaszol idézettel
Régi 2020-12-28, 20:54
Amaterasu Amaterasu nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 54
Alapbeállítás

Kb 20-30 pontal jobb mint az aktuális epic. Ennyi a cucc.
Régi 2020-12-29, 19:14
david4244 david4244 nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 119
Alapbeállítás

Nagyobb szinten van értelme a legendás cuccoknak, és ott azért elég jók.

nekem ~880, talán 890 max amit ad most a sima fullos epikem, legendásokat pedig ~930-940 körüli statokkal kaptam. Ami azért elég jó, figyelembe véve, hogy itt kimaxolt WC-vel és baromi lassú szintlépéssél (lvl 528) már hónapok kellenek ahhoz, hogy ennyivel jobb legyen az epic-ed. Tény hogy variálhatták volna, de azért így is hasznos. Igaz én jobban élveztem a rengeteg epicet ami jött közben, a legendás már csak bonusz volt.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai