Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Stratégia és taktikák

Stratégia és taktikák Játékhoz kapcsolódó tippek

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-09-11, 10:55
Hero Hero nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 123
Üzenetküldés MSN-en keresztül Hero részére
Alapbeállítás

Idézet:
Kera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nemhiszem, mert pl esélyünk nincs egy felderítő ellen, mert minden ütésünk elől kitér, viszont a crit elől nemtud, ezért sztem (persze nem minden esetben) critekkel lehet legjobban menni felderítőlk ellen!
Ezt honnét veszed? Majdnem biztos vagyok benne, hogy azt olvastam, hogy a kritet lelehet védeni és kilehet előle térni. De most lusta vagyok utánanézni, szóval ha van konkrét bizonyítékod ez ellen akkor szívesen fogadnám.

Edit: na picit mégis utánanéztem, ezt találtam: http://forum.sfgame.us/showthread.ph...light=critical
If t****'s one thlng I've learned through all my adventures and conquests, it's that some people are wired for success. I had no choice when it came to being great. I just am great. And I'm not trying to sound cocky or full of myself, but Hero has a sneaking suspicion, that no matter what comes his way, he will always be great. Because that's just the way shit works sometimes.

Utoljára módosítva: Hero által : 2010-09-11 11:02
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-11, 11:03
csabi69 csabi69 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 27
Alapbeállítás ?

Ugye mi hacosok vagyunk és lehet váltani fajokat(1 aranyért) és hogy,ezek közt van valami különvség vagy csak a kép változik?
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-11, 11:08
Hero Hero nem elérhet?
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
csabi69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ugye mi hacosok vagyunk és lehet váltani fajokat(1 aranyért) és hogy,ezek közt van valami különvség vagy csak a kép változik?
Az útmutató nem dísznek van, hanem azért, hogy egy-egy általános kérdést ne tegyenek fel ezerszer. http://forum.sfgame.hu/showpost.php?p=4&postcount=3 Kattints a show spoiler-re és ott a válasz a kérdésedre.
If t****'s one thlng I've learned through all my adventures and conquests, it's that some people are wired for success. I had no choice when it came to being great. I just am great. And I'm not trying to sound cocky or full of myself, but Hero has a sneaking suspicion, that no matter what comes his way, he will always be great. Because that's just the way shit works sometimes.
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-11, 11:18
sylvanor logója
sylvanor sylvanor nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 67
Alapbeállítás

Tegyük fel, h harcosok vagyunk, na de a kérdésem az, hogy mégis mit változtat az a +/- 1(Démonnál már 3) Erő, ami jár, ha olyan faj-t választunk, ami ahhoz ad?
Nem valami nagyon nagy mennyiségről van itt szó.
Régi 2010-09-11, 11:28
Hero Hero nem elérhet?
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
sylvanor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tegyük fel, h harcosok vagyunk, na de a kérdésem az, hogy mégis mit változtat az a +/- 1(Démonnál már 3) Erő, ami jár, ha olyan faj-t választunk, ami ahhoz ad?
Nem valami nagyon nagy mennyiségről van itt szó.
Igen, ezért látni néha olyan faj-kaszt kombinációt amik a lehető legrosszabbak papíron, mert olyan rettentő kicsi a különbség köztük, hogy igazából semmit sem befolyásol.

De én attól még szeretek úgy fajt választani, hogy a +statjai hozzám idomuljanak, legalább az érzés megvan...

Utoljára módosítva: Hero által : 2010-09-11 11:30
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-17, 14:50
Kamehame Kamehame nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 6
Alapbeállítás

Nah már 2 arany 5 ezüst a következő erő és van 1 kalandom. (a divatmagazin miatt... )
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen arányban legyen a kitartás az erővel?
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-17, 14:56
Csabíí logója
Csabíí Csabíí nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 271
Alapbeállítás

Idézet:
Kamehame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nah már 2 arany 5 ezüst a következő erő és van 1 kalandom. (a divatmagazin miatt... )
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen arányban legyen a kitartás az erővel?
Milyen arányba hát ezt így nem lehet meg válaszolni mert nem tudjuk a statjaidat.
Hát szerintem amelyik kevesebb arra tegyél.
Régi 2010-09-17, 15:20
Hero Hero nem elérhet?
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
Csabíí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Milyen arányba hát ezt így nem lehet meg válaszolni mert nem tudjuk a statjaidat.
Hát szerintem amelyik kevesebb arra tegyél.
Miért kéne tudni a statjait, ahhoz, hogy meg tudd mondani, hogy milyen arányban legyenek?

A kérdésére válaszolni nem akarok, mert én nem követek szigorú "menetrendet" a pontjaim elosztásakor, de ha valaki igen akkor annak nem kell tudnia, hogy a kérdezőnek mekkorák a statjai.
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-19, 04:36
urukhai urukhai nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 20
Alapbeállítás

erős harcos titka....a kitartásodnak a 10%a legyen a max sebzésed..akkor a szinteden verni fogsz minden más kasztot.esetenként 1-2szinttel felfele is nyerhetsz.
Válaszol idézettel
Régi 2010-09-24, 15:53
Kamehame Kamehame nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 6
Alapbeállítás

Idézet:
urukhai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
erős harcos titka....a kitartásodnak a 10%a legyen a max sebzésed..akkor a szinteden verni fogsz minden más kasztot.esetenként 1-2szinttel felfele is nyerhetsz.
rendben
Most 2 arany 40 ezüst
kitartás 90 ezüst

most csak erőre nyomok és 100-as erőnél megállok és kitartásra nyomok 100-ra
Sajnos nagyon dárágák a statok de a sebzéseim nagyok.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai