Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Stratégia és taktikák

Stratégia és taktikák Játékhoz kapcsolódó tippek

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2019-11-04, 18:34
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.530
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
mami eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Szeretném kérdezni kedvencek tojását hol találok?
Mert a kedvenceknél a kérdőjelek alol nem tudom őket elő hívni
válaszotokat előre is köszönöm
baráti üdvözlettel:mukso s3.sfgame
Először le kell győznöd az élőhelyen (kedvenc kazamatában). Utána tudod megszerezni.

Itt egy lista, hogy melyik kedvencet hol és mikor tudod megszerezni.
https://jasec.ucoz.com/folder_03/Pets_guide_hu.pdf
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

"Ne tedd fel a pólódat, ha nem kap választ a fórumon, amely nem része a játéknak, és hagyd abba a bolondozást, mint egy kisgyermek, akit bátyja elvitt."

Válaszol idézettel
Régi 2020-11-11, 18:08
Nivastus Nivastus nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

Sziasztok!
Nálam is elkezdődött a kedvenc mizéria 3 napja, de nagyon elkeserít.
Néztem egy videót, hogy mit mikor kell etetni, és mi lesz a következő majd abból az elemből amit húzni kell. És hogy azt a mostani hanyas szintjén tudom megverni.
Az egészből nekem az jött le, hogy az újabbnál újabb kedvencek ugye alap (1es) szinten egyre erősebbek. Tehát az újak majd mindig 1es szinttel jelennek meg. De nem igy van. Pl most az 1es halam, az 1es cápám és a 8as krokim ellenfele egy 10es pingvin. De miért 10es és miért nem 1es? Hogy a francba verjem meg? A helyzet a tobbi elemnél is hasonló, vagy az eddigi legnagyobb testvérét kell leutni, ami 3-4 szinttel erősebb. Mit tehetnék? Szerencse kerék sem ad gyümölcsöt, napi 2-3 jön össze maximum. Ez nagyon karcsú. A negyed órás harc 5db és annyi, az óránkéntit meg az elobb leirtak miatt keptelen vagyok csinálni.
Válaszol idézettel
Régi 2020-11-13, 12:09
Lallercowboy Lallercowboy nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Smile

Ez lassan fog haladni az elején, mindenki így kezdi.A napi 15 percesekkel fogsz tudni előre haladni, de ugye az minden nap csak egy fajta gyümölcsöt ad 5 napos körforgásokban.Nem tudom hányas szintű vagy, de még két dolog tud segíteni a kedvencek fejlesztésében. Ha meg van a boszorkány, mindig vedd meg tőle a bűbájokat, mert azt hiszem az utolsó az pont abban segít, hogy a kalandok során találj valami extra jutalmat.Én így átlagban egy héten mindennap kapok egy gyümölcsöt.A másik pedig az alvilágban a gladiátorképző.Azt ha fejleszted mindig +5%-kal nő a kedvenced kritikus sebzés találata.Nekem most 7. szinten van, szóval +35% a kritikustalálat bónuszom.Magyarul, ha neked mondjuk még csak 1. szintű a gladiátorképződ és a te 1. szintű halacskád összeüt az én 1. szintű halacskámmal borítékolható, hogy az enyém megeszi a tiédet.Ja meg én azt is szoktam nézni a napi 15 perceseknél, hogy próbálom figyelembe venni az elemek egymáshoz viszonyított ellenállását.Szóval például, hogy a víz üti a tüzet.Ez így néz ki:
Árnyék<Fény<Föld<Tűz<Víz
Én ennyit tudok tanácsolni, kíváncsi vagyok mások mit mondanak, hátha tanulok valami újat én is.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai