Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2020-09-30, 20:18
Lupuj Lupuj nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 6
Angry Erődharcban CSAL a játék !!!

Sziasztok!

Itt valami nagyon nem stimmel. Piszkosul CSAL a játék !!!

A történet, ami BIZONYÍTJA ezt:
2020.09.30-án egymás után 3-szor támadtam meg Nanomid Phamadon erődjét. Mindhárom "eltárolt" kűzdelem visszatámadása volt.
1. alkalom: 18:32-kor ... 102-es fal és 7 mágus ellen (95-ös szintűek) vesztettem úgy, hogy 1 (egy) mágusa maradt.
2. alkalom: 18:35-kor (3 (három) perccel később) ismét megtámadtam ... 102-es fal és immár 2 (kettő) mágusa ellen ismét vesztettem. 1 (egy) mágusa maradt.
3. alkalom: 18:37-kor (2 (kettő) perccel később) újabb támadás ... 102-es fal és (ez már CSALÁS) 3 (három) mágusa ellen kaptam ki. Most is 1 (egy) mágusa maradt.

3-2-2 katonával támadtam, melyek 115 -ös szintűek voltak. A 2. csatát már simán nyernem kellett volna. A 3.-at minden képpen.

Mivel 10 percenként lesz egy újabb mágus, a 2. esetet még lenyelném, de a 3. már egyértelműen CSALÁS.

AKKOR SEMMI KÉPPEN NEM LEHETETT 3 MÁGUSA !!!!

Miért CSAL a játék ???
Ki fog emiatt kárpótolni ???

Utoljára módosítva: Lupuj által : 2020-09-30 20:25
Válaszol idézettel
Régi 2020-09-30, 22:27
premereg premereg nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 59
Alapbeállítás

Nem gondolom, hogy csal a rendszer. Az ellenfél mágusainak számát nem lehet biztosan tudni. Te csak azt láttad az első harcnál, hogy a végső ütést egy mágus vitte be. De attól még lehetett neki több (akár 15 db is).
A következőnél szintén egy mágustól ment az utolsó ütés, de amelyik mágus nem vett részt a harcban, nem is jelenítette meg.

Remélem érthetően írtam, ha zavaros, írj kérlek.
Válaszol idézettel
Régi 2020-10-01, 16:03
Lupuj Lupuj nem elérhet?
Nokedli

Alapbeállítás

Szia!

A hiba ott van az okfejtésedben, hogy vissza tudom nézni a TELJES harcot, tehát PONTOSAN TUDOM mennyi mágusa volt.

Mutatom az eseményeket:

Az 1. csata története:
... ...
Semmmi probléma. Sajnos kikaptam a 7. mágustól.

A 2. csata 3 perccel később:
... ...
Határeset, de tegyük fel, hogy éppen elkészült 1 (egy) mágus, tehát lehet 2 belőle.

A 3. csata 2 perccel később:
... ...
Na, ez már nem stimmel !!!
A 3. csatában CSALT a játék, mivel ott már semmi képpen nem lehetett volna 3 mágus, legfeljebb csak 1 !!!

(a középső képeken mindhárom csatánál látszik az összes mágus létszáma a csaták kezdetén ... 7-2-3)

Utoljára módosítva: Lupuj által : 2020-10-02 21:27
Válaszol idézettel
Régi 2020-10-04, 00:04
Lupuj Lupuj nem elérhet?
Nokedli

Angry

Egy újab CSALÁS az erődharcban !!!

Éppen most volt 2 csatám Auriel-lel.
1. csata: 22:52-kor
Támadók: 3 katona 115-ös szinten
Védelem: 102-es várfal, 7 mágus 95-ös szinten
Csata kimenetele: kikaptam ... 1 (egy) mágus maradt.

2. csata: 22?:54-kor, 2 (kettő) perccel később
Támadók: 2 katona 115-ös szinten (mivel CSAK a falra és 1 (egy !!!) mágusra számítottam)
Védelem: 102-es várfal, 3 (HÁROM !!!) mágus 95-ös szinten
Csata kimenetele: kikaptam ... 1 (egy) mágus maradt.

Kezd piszkosul idegesíteni ez a CSALÁS a játékban !!!

Kérem a kárpótlást a 2. (elcsalt) csata után !!!
Nem nagy nyereség, de legalább a meg nam kapott nyersanyagot elvárom !
... és némi kárpótlást mindkét CSALÁS vigaszdíjaként. ;-)

Utoljára módosítva: Lupuj által : 2020-10-04 00:08
Válaszol idézettel
Régi 2020-10-04, 11:01
premereg premereg nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 59
Alapbeállítás

Akkor valószínűleg nem fogalmaztam világosan. Nem csalás amit írsz.

A második esettel kapcsolatban megpróbálom világosabban leírni:
1. csata:
- Neki volt elején kb 12-13 db mágusa.
- Legyőztél 7 db-ot, 8.-tól kikaptál.
- A maradék kb 4-5 db-ról semmi információd nem lehetett. Nem vettek részt a harcban, nem jelezte a rendszer.

2. csata
- Neki volt elején kb 4 db mágusa.
- Legyőztél 3 db-ot, 4.-től kikaptál.
- A maradék kb 0-1 db-ról semmi információd nem lehetett. Nem vettek részt a harcban, nem jelezte a rendszer.

Tehát csata elején nem tudhatod, hogy 1 darab, vagy 15 darab mágusa van, csak azt látod, hogy van neki valamennyi. A harc leírásakor/animálásakor derül ki, mennyi mágus vesz részt a harcban, de ez nem azt jelenti, hogy ennyi db volt neki, csak azt , hogy ennyi vett részt a harcban.
Az a legbiztosabb, ha úgy kalkulálsz, hogy a maximális lehetséges mágusmennyiséget veszed figyelembe.

Így már remélem érthető.
Válaszol idézettel
Régi 2020-10-04, 19:12
Lupuj Lupuj nem elérhet?
Nokedli

Thumbs up

Szia premereg!

Közben én is agyaltam az eseten és pont ilyesmire jutottam én is.
Tehát a sumákság nem ott van, hogy hipp-hopp terem még néhány mágus, hanem abban, hogy nem a valós mennyiséget mutatja meg a harcban, csak azt, amennyivel még pont legyőzött.

A disznóság ott van, hogy a játék már rég lefuttatta a harcot, mire nekem megjelenik a csata, és én már csak azt látom (egy "ismétlésben"), mennyi mágus volt elég a vereségemhez(!), miközben azok VALÓS létszámát sikeresen eltitkolják előlünk.

Tehát itt érvényesül az a tény, hogy a mágusokat csak a harcban lehet látni, a készenlétben lévőkről (a megmaradtakról) nem kapunk információt (láthatatlanok maradnak) a vesztes csata végén.

Legközelebb jobban figyelek és pontosabban kalkulálok a katonáim számát illetően. De persze azért azt is figyelem, nem került-e elő 1-2-vel több mágus a lehetséges maximumnál több egymás utáni csata esetén.

Köszönöm a felvilágosítást!

Így már nem is fáj annyira az a 2-3 vereség. ;-)
Válaszol idézettel
Régi 2020-11-03, 16:11
Nivastus Nivastus nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

Egy megjegyzésem lenne. Részben mágus, részben hiba miatt írom ide. Nincs köze az előzőhöz, csak annyi hogy én általában 1 katonát áldozok (csere helyett), ha nagyon piros a csík. Max 5 katonáig szoktam elmenni. A lényeg, hogy gyorsan elfogyasztom a katonákat, így rendszerint csak a csíkot és a smiley-t figyelem. Többször vettem észre,hogy x szintű fal, teli zöld csík, ráhúzom 1 katonára és teli pofával vigyorog a zöld smiley, akkor go. Tudat alatt láttam hogy nincs íjász de van mágus. Persze, hogy bebuktam, csak már késő volt a mozdulat. De miért is mutatott zöldet a jelző???
Válaszol idézettel
Régi 2020-11-04, 19:51
Lupuj Lupuj nem elérhet?
Nokedli

Alapbeállítás

Szia!

Azért marad a zöld, mert a fallal és 1 (EGY) mágussal elbírnál, de mivel több van (amit addig nem látsz, amíg nem harcol), ezért veszíthetsz.

Ez pont ugyan az, amikor én harc közben csak azt láttam, hogy az éppen aktuálisan utolsó mágus kiütött, majd a következő támadáskor ismét 2-3 mágust láttam meg.

Tehát alapból CSAK annyit látunk, hogy van mágus. Ha veszítünk, CSAK azt látjuk, mennyi mágus volt elég a veszteségünkhöz.
CSAK akkor tudjuk meg a mágusok tényleges számát, ha mi nyertünk.

Tehát nem hiba, csak "működik" a láthatatlansága a mágusoknak.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai