Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Segítség és kérdések

Segítség és kérdések A játékkal kapcsolatos kérdések

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2020-05-21, 11:56
Moa Moa nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 4
Alapbeállítás Elátkozott TV tényleg elátkozott

Sziasztok
Szeretnék segítséget kérni

Húgom ajánlotta ezt a játékot, nem rég kezdtem kb 2 hete. Ő tud videózni a tabján ugyanazon a világon, ahol én is vagyok. Nekem hiába van bekapcsolva a TV, nem tudok videót nézni szerencseérméért a tabomon. Rákattintok a Tv-re, kiírja a tájékoztatás, ahol fel van tüntetve az adatvédelmi szabályzat is, Írja, hogy ha leokézom, akkor beleegyezek, hogy 3. feleknek is info megy. Nekem ezzel semmi bajom, leokézom, de akkor nem jelenik meg reklám, hanem eltűnik a tv és többé meg sem jelenik addig, míg ki nem kapcsolom a beállításokban és újra vissza nem kapcsolom. Akkor persze kezdődik előről...

Ezt a tájékoztatót elolvastam:
"Az elátkozott repülő TV

Néha egy repülő tévé megjelenik a bal felső sarokban (amikor a fogadóban vagy küldetésen vagy). Kattints rá, nézd meg a reklámvideót és légy gazdagabb egy vagy több szerencseérmével.

Ha összegyűjtesz 10 szerencseérmét, akkor beválthatod őket Abuwuwu dokinál egy ingyenes pörgetésre.

Megjegyzés: A beállításokban ki tudod kapcsolni a TV-t. Utána nem fog felbukkanni a fogadóban. "

Hiába van bekapcsolva a funkció, nekem nem jelenik meg TV soha. Van más játék is a tabomon, az simán lejátssza a a Youtubos videókat, uh gondolom nem a hírcsatorna beállításokkal van a gond a Google fiókomban. Miért lehet ez? Miért nem indít el videót?

A segítséget előre is köszi: Moa

Utoljára módosítva: Moa által : 2020-05-21 11:58
Válaszol idézettel
Régi 2020-05-21, 14:44
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.507
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Moa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Szeretnék segítséget kérni

Húgom ajánlotta ezt a játékot, nem rég kezdtem kb 2 hete. Ő tud videózni a tabján ugyanazon a világon, ahol én is vagyok. Nekem hiába van bekapcsolva a TV, nem tudok videót nézni szerencseérméért a tabomon. Rákattintok a Tv-re, kiírja a tájékoztatás, ahol fel van tüntetve az adatvédelmi szabályzat is, Írja, hogy ha leokézom, akkor beleegyezek, hogy 3. feleknek is info megy. Nekem ezzel semmi bajom, leokézom, de akkor nem jelenik meg reklám, hanem eltűnik a tv és többé meg sem jelenik addig, míg ki nem kapcsolom a beállításokban és újra vissza nem kapcsolom. Akkor persze kezdődik előről...

Ezt a tájékoztatót elolvastam:
"Az elátkozott repülő TV

Néha egy repülő tévé megjelenik a bal felső sarokban (amikor a fogadóban vagy küldetésen vagy). Kattints rá, nézd meg a reklámvideót és légy gazdagabb egy vagy több szerencseérmével.

Ha összegyűjtesz 10 szerencseérmét, akkor beválthatod őket Abuwuwu dokinál egy ingyenes pörgetésre.

Megjegyzés: A beállításokban ki tudod kapcsolni a TV-t. Utána nem fog felbukkanni a fogadóban. "

Hiába van bekapcsolva a funkció, nekem nem jelenik meg TV soha. Van más játék is a tabomon, az simán lejátssza a a Youtubos videókat, uh gondolom nem a hírcsatorna beállításokkal van a gond a Google fiókomban. Miért lehet ez? Miért nem indít el videót?

A segítséget előre is köszi: Moa
Szia!

Van-e valamilyen reklámblokkoló a tableteden aktiválva?

Nem mindig jelenik meg reklám a játékban.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

"Ne tedd fel a pólódat, ha nem kap választ a fórumon, amely nem része a játéknak, és hagyd abba a bolondozást, mint egy kisgyermek, akit bátyja elvitt."

Válaszol idézettel
Régi 2020-05-21, 20:25
Moa Moa nem elérhet?
Kismiska

Alapbeállítás

Szia

Nem tudok róla, hogy lenne reklámblokkoló, van rajta több játék is (ezen a felületen nem részletezem, hogy melyek ezek ), ott is van ilyen opció, mint itt nálatok a Tv. Azok játsszák a videókat, abból gondolom, hogy nincs bekapcsolva reklámblokkoló.

Azt tudom, hogy nincs mindig TV a fogadóban, húgom mutatta, hogy kell játszani, neki sem mindig van ott, de nekem 2 hét alatt egyszer sem jelent meg a Tv, pedig be volt kapcsolva a beállításokban. Tudom, hogy húgom naponta többször is videózik.

A pedánsok albumát megkaptam, nagyon tetszik, ott is van egy feladat, ahol kell gyűjteni szerencseérmét. Ezért kezdett el érdekelni a dolog.

Fogalmam sincs, mi lehet a baj...
Válaszol idézettel
Régi 2020-05-21, 22:54
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.507
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Moa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia

Nem tudok róla, hogy lenne reklámblokkoló, van rajta több játék is (ezen a felületen nem részletezem, hogy melyek ezek ), ott is van ilyen opció, mint itt nálatok a Tv. Azok játsszák a videókat, abból gondolom, hogy nincs bekapcsolva reklámblokkoló.

Azt tudom, hogy nincs mindig TV a fogadóban, húgom mutatta, hogy kell játszani, neki sem mindig van ott, de nekem 2 hét alatt egyszer sem jelent meg a Tv, pedig be volt kapcsolva a beállításokban. Tudom, hogy húgom naponta többször is videózik.

A pedánsok albumát megkaptam, nagyon tetszik, ott is van egy feladat, ahol kell gyűjteni szerencseérmét. Ezért kezdett el érdekelni a dolog.

Fogalmam sincs, mi lehet a baj...
A te gépeddel semmi baj. Egyszerűen nem kapsz reklámot. Mások sem. Ebben az évben még én sem kaptam.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

"Ne tedd fel a pólódat, ha nem kap választ a fórumon, amely nem része a játéknak, és hagyd abba a bolondozást, mint egy kisgyermek, akit bátyja elvitt."

Válaszol idézettel
Régi 2020-05-22, 07:25
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Rózsaszín őves Szájkaratista

Összes hozzászólás: 180
Alapbeállítás

Nálam jön folyamatosan a reklám.
3 részre bontható ez az egész:
Jön reklám, megadja a coint
Fekete képernyő majd eltünik
Meg se jelenik

Szóval valahol máshol kell keresni a hibát a videós rendszerben, mert többünknél megjelnik a videó Magyarországi IP címmel.
Válaszol idézettel
Régi 2020-05-25, 09:19
Moa Moa nem elérhet?
Kismiska

Alapbeállítás

Köszönöm a válaszokat Megpróbálok rájönni, hogy mi lehet a baj Ha megvan, akkor írom
Válaszol idézettel
Régi 2020-09-05, 20:36
Lallercowboy Lallercowboy nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás Tévé reklám hiba

Nálam is hasonló a helyzet.Ki-be kell kapcsolnom, hogy megjelenjen de akkor sem működik, pedig előtte jó volt.Probálam chrome, firefox edge.Egyikben sem működik.Ma eljutottam chromeban odáig hogy ennyit kidob:
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai