Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Gy.I.K.

Gy.I.K. Gyakran Ismételt Kérdések - Mielőtt kérdeznél, ezt olvasd el !

Lezárt téma

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-12-02, 16:22
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Tiszteletbeli tag

Összes hozzászólás: 847
Alapbeállítás GYIK - Support

Előfordulhat, hogy játék közben valami okból kifolyólag, pl. hiba, probléma esetén fel kell keresnünk a supportot. A fórumon jelzett problémák esetében, amikor szükséges, a moderátor tanácsolni fogja ezt a lépést.

A support tud ellenőrizni, jóváírni, megoldani olyan dolgokat, amire itt fórumon nincs lehetőség, eszköz.

A játékon belül kattints a kérdőjel ikonra (bal alsó sarokban), majd a felbukkanó ablakban az ügyfélszolgálat feliratra.

Itt az adatok megadása után elküldhetjük a problémánk pontos leírását, idejét.

Feltétlenül szükséges a felhasználónév, a szerver száma, amelyen belül a regisztráció történt, valamint egy e-mail cím, melyen a regisztráció végbement.

A support amint lehetséges, válaszolni fog az adott levélre.

Fontos!

Legyünk türelemmel, hiszen ha belegondolunk, több ezer játékos esetében a support sem tud reagálni pillanatok alatt. Valamikor több napba is beletelik a válasz, vagy a probléma megoldása.
Az ellenőrzés is időbe telhet, így semmiképp ne sürgessük a nekünk segítőket!

Sokan írják, hogy nem érkezik válasz a supporttól. Mindenképp ellenőrizzük, hogy megfelelő e-mail fiókban várjuk-e a választ, valamint ellenőrizzük a spam-okat, vagyis a kéretlen leveleket is!
Nem egy esetben oda érkezik a válaszuk.

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2020-06-18 22:11
Régi 2013-02-11, 21:13
Alithar logója
Tiszteletbeli tag

Alapbeállítás

Abban az esetben, ha nem érkezik válasz a supporttól, bizonyosodjunk meg róla, hogy a megfelelő e-mail fiókban várjuk-e a levelet. A kéretlen levelek (spam-ek) közé is érkezhet a válasz.

Mindenképp figyelembe kell venni, hogy a játéknak több ezer felhasználója van. A support, ha szükséges ellenőrzéseket is végez, ami nyilván időbe telik.

Várjuk ki a sorunkat türelemmel szitkozódás, és kígyót békát kiabálás helyett. Az ellenőrzéseket is ember, nem robot végzi.

Megértéseket köszönjük a support nevében is!
Régi 2014-01-25, 09:21
Alithar logója
Tiszteletbeli tag

Alapbeállítás

A supportra elküldött levél mintája:

Idézet:
Xefande eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ZsoltiPitigali_723 vagyok szerver 2-ről

A következőket használom

FlashPlayer verzió: 10.1.53.64
Böngésző: Firefox 3.6.8
Oprendszer: Windows7 Ultimate 64bit

Ma délelőtt 10órakkor beléptem a játékba a szerver2-őn és a fogadóban a küldetésfelvételnél amikor kiválasztottam a küldetést és el akartam fogadni, nem jelent meg az elfogadás gomb. A játékban ZsoltiPitigali_723 a nevem.

Azóta már kiléptem a játékból és újraindítottam a gépet, de még mindig nem jelenik meg a gomb, sőt néha a képek sem töltődnek be teljesen.

Egyébként egész nap lassú az internet, én erre gyanakodtam.

EZ EGY HIBA BEJELENTÉS MINTA
Régi 2014-01-25, 09:23
Alithar logója
Tiszteletbeli tag

Alapbeállítás

A levelet ezek alapján kell elkészíteni:

Idézet:
Xefande eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hogyan jelentsd be a hibákat ?

Ahhoz, hogy foglalkozni tudjunk a hibával, az szükséges hogy megtudjuk találni azt, ezért hibajelentéseknél fontos hogy leírd a következő információkat.

Először is a legfontosabb, hogy megírd milyen flashplayer-t használsz. A flash player verziószámát a következő oldalon tudod leellenőrizni:
http://www.adobe.com/software/flash/about/

Ábra:

Írd meg milyen böngésző t használsz és milyen verziót (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Safari, Opera, SeaMonkey stb.)

Bár annyira nem fontos, bár néha lényeges lehet ezért írd meg milyen operációs rendszert használtál amikor a hiba fellépett (Windows 7, Windows XP, Ubuntu, MacOS stb )

Majd írd le mi történt:
- Melyik szerveren történt!
- Mi a neved a játékban!
- Mi volt a hiba?
- Mikor történt?
- Megoldódott-e azóta?
- Minden egyéb körülményt ami fontosnak tartasz !

Itt találhatsz egy hibabejelentés mintát: HIBABEJELENTÉS MINTA

Köszönöm, hogy segíted a játékot azzal hogy megfelelő módon jelented be a hibát.
Lezárt téma

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai