Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-04-15, 11:45
toxicpeter logója
toxicpeter toxicpeter nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Engem leginkább az érdekelne, hogy mi alapján adja a szintet adó cuccokat a játék, mert már 10db szint növelő rák van a táskámban, de nem tudom őket felhasználni mert naponta csak 1et lehet. Ha az alapján, hogy milyen elementű állatot győzök le duelben akkor meg többet jólenne ha többet lehetne etetni mindegyiknek / nap, mert én ma pl 5 fény cucc ellen harcolok, ha legyőzöm az összeset akkor az 5 fény szintező, ami mind elfoglalja a táskában a helyet... Vagy legalább lehetne egymásra rakni őket. Édes istenem, látom a fejlesztők még Game Design 101-n se mentek át.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-15, 11:53
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.417
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
nagylajos1340 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha növelik a tulajdonságokat (elméletileg!!!) 1-1 százalékkal kedvencenként, miért nem nőtt a sebzésem semmit???
Nem a sebzésed növeli, hanem az erőd/ügyességed/értelmed. Ha pedig ráviszed az egered pl. az értelemre, akkor kijelzi, hogy a kedvencek mennyi bónuszt adnak.

Idézet:
toxicpeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Engem leginkább az érdekelne, hogy mi alapján adja a szintet adó cuccokat a játék, mert már 10db szint növelő rák van a táskámban, de nem tudom őket felhasználni mert naponta csak 1et lehet. Ha az alapján, hogy milyen elementű állatot győzök le duelben akkor meg többet jólenne ha többet lehetne etetni mindegyiknek / nap, mert én ma pl 5 fény cucc ellen harcolok, ha legyőzöm az összeset akkor az 5 fény szintező, ami mind elfoglalja a táskában a helyet... Vagy legalább lehetne egymásra rakni őket. Édes istenem, látom a fejlesztők még Game Design 101-n se mentek át.
Ha lesz több kedvenced, akkor majd fel tudod használni a tápot. Most dőzsölés van.

Egy példán keresztül megpróbálom elmagyarázni, hogyan szerezz magadnak olyan ételt, amit te szeretnél.

Tűz eperke ételt szeretnél a kedvencednek. Mik a lehetőségek?
1. Aréna: Ez a napi öt csata a másik játékossal. Ez most nem jó, mert csak citromot ad, mivel fény elemű ellenfelet kapsz mindig.

2. Élőhely kazamata: Itt csak a tűz élőhelybe menj be, mert csak ez ad tűz eperkét.

3. Kalandok: Itt a helyet nézd. Legyen a háttérkép sivatag vagy láva, vagy puszta vagy valami olyan, ami a tűz elemeknek kedvez. Ha találsz tojást, vagy élelmet, szinte biztos, hogy tűzzel kapcsolatos lesz.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2016-04-15 12:02
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-15, 12:14
nagylajos1340 nagylajos1340 nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 18
Alapbeállítás

Már bocsáss meg Elek, de ha nő az intelligenciám (mágus karakter) akkor máskor pl: ékkő akkor nő a sebzésem is.
A kedvenceknél miért nem?
Megjegyzem a szerencse pontjaim nőttek.
Csak az intelligencia és állóképesség pontok nem!!!
Most hogy is van ez???
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-15, 13:44
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.417
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
nagylajos1340 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már bocsáss meg Elek, de ha nő az intelligenciám (mágus karakter) akkor máskor pl: ékkő akkor nő a sebzésem is.
A kedvenceknél miért nem?
Megjegyzem a szerencse pontjaim nőttek.
Csak az intelligencia és állóképesség pontok nem!!!
Most hogy is van ez???
Csinálj egy képernyőmentést az profilodból, és megírom, hogy nőttek-e a másodlagos képességeid, vagy sem.

És írd le a fegyver sebzését így például: 3 - 9 (~7)
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2016-04-15 13:46
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-15, 15:53
Ezust logója
Ezust Ezust nem elérhet?
Fórum Moderátor

Összes hozzászólás: 221
Alapbeállítás

Tetszik ez a frissítés
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-15, 16:30
Doomsday cake Doomsday cake nem elérhet?
A nyugati Nagymester

Összes hozzászólás: 508
Alapbeállítás

Nesze semmi, fogd meg jól frissítés már megint. Az erőd sem ér sokat ebben a formában, mert szinte semmi köze a játék alapjaihoz, de ennek aztán végképp semmi. Azért foglalkozni ezzel, hogy 1%-kal feltornázzam a tulajdonságaim. Na ne szívassatok már
Erő, Mágia és Szerencse tulajdonságokra nincs is szükségem (utóbbi alapból maxon van). Marad 2, ami lenne értelme fókuszálni.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-15, 17:21
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 377
Alapbeállítás

Idézet:
Doomsday cake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nesze semmi, fogd meg jól frissítés már megint. Az erőd sem ér sokat ebben a formában, mert szinte semmi köze a játék alapjaihoz, de ennek aztán végképp semmi. Azért foglalkozni ezzel, hogy 1%-kal feltornázzam a tulajdonságaim. Na ne szívassatok már
Erő, Mágia és Szerencse tulajdonságokra nincs is szükségem (utóbbi alapból maxon van). Marad 2, ami lenne értelme fókuszálni.
Nézzük ezt

15.000 főstat
+25% ital = 18750
Erőd 20as drágakőbányával, 700+lovaggal
lazán ad 700+ köveket * 9 = 5600 stat ami így már 25750
20db szörny + 20% ami eben az esetben + 3000 = ami így már 30900

Az erőd és petnélküli stat 18750, ez a két frissítés ezt 30900 növeli, de 400as kövekkel is 26700.
Régi 2016-04-15, 18:10
Macskanyaf logója
Macskanyaf Macskanyaf nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 33
Alapbeállítás

Idézet:
Doomsday cake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Arra mondjuk kíváncsi lennék, hogy tényleg maxon van-e a szerencséd.... Lévén most én pl. az egyik szerveren 210-es vagyok 5583 szerencsével. Kazamatában már találkoztam 300-as ellenséggel, azzal szemben azonban csak 46,525%-i a szerencsém. De a pokol 5. ellenfele ellen csak 42,9%-i a szerencsém, Easteros-t meg kár is már említeni, mert ott még kevesebb.
De én csak egy átlagos játékos vagyok, akik kicsit többet invesztálnak a játékba szerintem simán lehet, hogy az én szintemen tudják hozni a 350-es, 400-as ellenségeket. És mivel a szerencse az egyetlen stat ami az ellenfél szintjétől függ, így addig nem válik feleslegessé a növelése amíg el nem fogynak a kazamaták.
Régi 2016-04-15, 21:27
alapember alapember nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 41
Alapbeállítás állatkák

Sziasztok! Oldjátok már meg valahogy, hogy a játékban megszerezhető mind a 100 állatka bekerülhessen a gyűjtőalbumba! (mármint amiket megszerzünk belőlük persze...)
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-15, 21:34
PythonHUN PythonHUN nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás

Sziasztok! Majd a fejlesztők megoldják azt, hogy ami plusz HP-t kinyerünk az állatkákból meg sebzést, kritet, stb. azt a csatán is lehessen látni? 129-es szinten 702 ezer hp-m van(Potival) az állatkák bónuszaival (mágus vagyok) és a csatán csak 695 ezer HP-t láttam. Ez egy kicsit zavaró. Amúgy ezt egy másik témába kellett volna írnom ahol a problémákat lehet írni de most már mindegy.

Utoljára módosítva: PythonHUN által : 2016-04-15 23:09
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai