Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Dicséretek és kritikák

Dicséretek és kritikák Játék és Moderátorok - avagy osszuk meg bátran a véleményünket

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-04-14, 11:36
Bangkok Bangkok nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 214
Alapbeállítás

Najó kezdem is.. vagy 3 évig toltam a shakes, de olyan 3 havonta adott be csak epikus tárgyakat a boltba, azt is néha epic eventkor.. oké.. elhatároztam hogy többet nem játszok, abbahagyom. De azért törölni nem akarom a karakteremet, mert már elég nagy és eladni meg szabályellenes, szóval inkább hagytam úgy ahogy van.. VISZONT amióta elhatároztam hogy nem játszok többet (1 hete), néha néha benézek a karakterbe ÉS már vagy 4 epicet bedobott a boltban..
DEE NEM! Nem engedek a kísértésnek. Nem veszem meg az epiceket, hisz már úgy sem játszok.. BÁR ha lenne mondjuk ingyenes Sponsorpay, ami ad 18 gombát, vagy kupon kód, annak örülnék

Utoljára módosítva: Bangkok által : 2013-04-14 11:37
Válaszol idézettel
Régi 2013-04-14, 12:21
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.419
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Bangkok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Najó kezdem is.. vagy 3 évig toltam a shakes, de olyan 3 havonta adott be csak epikus tárgyakat a boltba, azt is néha epic eventkor.. oké.. elhatároztam hogy többet nem játszok, abbahagyom. De azért törölni nem akarom a karakteremet, mert már elég nagy és eladni meg szabályellenes, szóval inkább hagytam úgy ahogy van.. VISZONT amióta elhatároztam hogy nem játszok többet (1 hete), néha néha benézek a karakterbe ÉS már vagy 4 epicet bedobott a boltban..
DEE NEM! Nem engedek a kísértésnek. Nem veszem meg az epiceket, hisz már úgy sem játszok.. BÁR ha lenne mondjuk ingyenes Sponsorpay, ami ad 18 gombát, vagy kupon kód, annak örülnék
Az epic tárgyak hiánya nyomos ok, hogy abbahagyjuk a játékot.

Úgy gondolom minden játéknak megvan a maga kritikája. Ahogy életnek is. Ha megtanulsz élni a hibákkal, és találsz egy jó társaságot, akkor minden játék jó lesz a számodra.

Nekem volt egy olyan korszakom, amikor csak epic tárgy volt rajtam. Pedig senkinél sem vagyok szerencsésebb, és talán 1-2 volt boltból küldetésből.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2013-04-14, 22:56
Bangkok Bangkok nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 214
Alapbeállítás

Nem az epic tárgy hiány miatt hagytam abba a játékot, hanem szimplán meguntam.
Viszont amióta nem játszok (csak néhanéha belépek) mindig epic fogad a boltban... :/
De nem veszem meg! Jó éjt
Régi 2013-05-09, 19:05
MouDoG logója
MouDoG MouDoG nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 417
Alapbeállítás

Sziasztok!

Már nem tudom hanyadik kazi (minimum 7.), ami nem ad epicet...
Tudom, hogy 25% van rá, hogy kapjak és, hogy csak az utolsó szörnyek adnak tutira, de akkor is olyan rossz ez így...
Régi 2013-05-09, 19:09
muszli logója
muszli muszli nem elérhet?
Nagydumás Mikulás

Összes hozzászólás: 472
Alapbeállítás

Idézet:
MouDoG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Már nem tudom hanyadik kazi (minimum 7.), ami nem ad epicet...
Tudom, hogy 25% van rá, hogy kapjak és, hogy csak az utolsó szörnyek adnak tutira, de akkor is olyan rossz ez így...
Ne sírj én a borzalom cirkuszába csak 1x kaptam epicet és már a boss jön.... Remélem valami jót ad majd
Régi 2013-05-09, 20:01
MouDoG logója
MouDoG MouDoG nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 417
Alapbeállítás

Természetesen a következő Kazamata sem kecsegtetett Epic tárggyal.

Ezek után már csak abban reménykedem, hogy a holnapi WC lehúzása sikeres lesz. (Legalább is ezt érzem...)

EDIT: Sikertelen lett.

Utoljára módosítva: MouDoG által : 2013-05-10 10:40
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-10, 19:32
Luszie logója
Luszie Luszie nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 894
Alapbeállítás

Ne szomorkodj, nekem is csomószor volt így hogy nem adott. Emlékszem én is számolgattam hogy mennyi kazi nem adott.. majd változni fog ez.

A képeim kivitelezéséért köszönet Jaxi-nak.
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-11, 21:43
mágus2000 mágus2000 nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 36
Alapbeállítás

Nekem a %-ra megadott dolgok, legfőkébb a szerencse és a kitérés a gondom.

1. 50%-os szerencsével egymás után 17 ütésemből egy sem volt kritik, holott az ellenfelemnél a szerencsém értéke 2-3x annyi.
2. Felderítőm a harcos kazi ellen 25 ütést kapott be, anélkül hogy egyszer is kitért volna. (Leginkább ezért választottam a mágust a játék kezdetén, mert a felderítő kiszámíthatatlan. )
Az meg csak a pláne, hogy az ellenfelem arénában az én 50%-os szerencsém mellett 16,63%-os szerencsével nekem 4/0 kritik, neki meg 6/6...

Akkor hogy is van ez? Mire vannak a %-ok? Miért van egyáltalán a szerencse a játékban, ha csak a valódi szerencse számít? Mennyi idő alatt alatt lesz az ütéseid pl. 50%-a kriti? Az egész karaktered ,,élete" során, vagy csak egy csata alatt?

U.i.: Az is említést érdemel, hogy ugye elméletileg 25% az esély az epicre a kaziban. Egész 10. kaziban csak a boss adott epicet. Azért ez se semmi...

Utoljára módosítva: mágus2000 által : 2013-05-11 21:51
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-11, 22:33
Vulcano logója
Vulcano Vulcano nem elérhet?
Szószájtjárt Szamuráj

Összes hozzászólás: 256
Alapbeállítás

Idézet:
mágus2000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem a %-ra megadott dolgok, legfőkébb a szerencse és a kitérés a gondom.

1. 50%-os szerencsével egymás után 17 ütésemből egy sem volt kritik, holott az ellenfelemnél a szerencsém értéke 2-3x annyi.
2. Felderítőm a harcos kazi ellen 25 ütést kapott be, anélkül hogy egyszer is kitért volna. (Leginkább ezért választottam a mágust a játék kezdetén, mert a felderítő kiszámíthatatlan. )
Az meg csak a pláne, hogy az ellenfelem arénában az én 50%-os szerencsém mellett 16,63%-os szerencsével nekem 4/0 kritik, neki meg 6/6...

Akkor hogy is van ez? Mire vannak a %-ok? Miért van egyáltalán a szerencse a játékban, ha csak a valódi szerencse számít? Mennyi idő alatt alatt lesz az ütéseid pl. 50%-a kriti? Az egész karaktered ,,élete" során, vagy csak egy csata alatt?

U.i.: Az is említést érdemel, hogy ugye elméletileg 25% az esély az epicre a kaziban. Egész 10. kaziban csak a boss adott epicet. Azért ez se semmi...
amíg az érték nem 100% addig számít a saját szerencséd is...
nekem is voltak már ilyen szívásaim, több mint 1000 stattal nagyobb volt a szerencsém egy nálam nagyobb szintű ellen, de ő mégis szétkrittelt még én egy súlyos csapást se vittem be...
de ugyanez fordítva is igaz volt már, nekem 30% környéki szerencse, ellenfélnek 50%, ő egyet se krittelt még én 4-et is amivel ki is nyírtam

a lényeg, hogy ezek csak százalékok, tanultál matekot, nem?
Régi 2013-05-11, 22:53
mágus2000 mágus2000 nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 36
Alapbeállítás

Idézet:
Vulcano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
amíg az érték nem 100% addig számít a saját szerencséd is...
nekem is voltak már ilyen szívásaim, több mint 1000 stattal nagyobb volt a szerencsém egy nálam nagyobb szintű ellen, de ő mégis szétkrittelt még én egy súlyos csapást se vittem be...
de ugyanez fordítva is igaz volt már, nekem 30% környéki szerencse, ellenfélnek 50%, ő egyet se krittelt még én 4-et is amivel ki is nyírtam

a lényeg, hogy ezek csak százalékok, tanultál matekot, nem?
Persze hogy tanultam... kis hazugság, nagy hazugság, statisztika... ezek azok a tényezők amik csak felidegesítik az embert, mert mágusként ugye nagyon sokat számít a kriti...

(Amúgy a kritikus találat esélye mindig 50%... vagy azt ütsz vagy nem, teljesen mindegy, mennyi a játékbeli szerencséd...)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai