Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Dicséretek és kritikák

Dicséretek és kritikák Játék és Moderátorok - avagy osszuk meg bátran a véleményünket

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-03-16, 13:30
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 846
Alapbeállítás Moderátori kritikák, avagy a fórumozó szemszögéből

Sziasztok!

Úgy gondolom kell egy hely, ahol a "másik oldal" szemszögéből is bírálásra kerülnek a felvetődő kérdések. Itt a helye a kritikáknak, észrevételeknek ami a moderátori munkáról szól. Remélhetőleg tanulságos lesz a játékosok részére, és a moderátor csapat részére is, hiszen ez volna a célja

Utoljára módosítva: Alithar által : 2013-03-23 10:12
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-21, 19:41
Bangkok Bangkok nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 214
Alapbeállítás

eddig még nem mert senkisem ideírni...lol

lehetnétek nem annyira szigorúak.. szerintem. Ez egy kritika
Régi 2013-03-21, 19:46
Houstell logója
Houstell Houstell nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 682
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Houstell részére
Alapbeállítás

Már sokszor el lett mondta, hogy a moderátorok egyáltalán nem szigorúak. Csupán egyszerű etiketteket tartatnak be, amiket valójában nem kéne, hisz magától értetődő egy fórumon.
Más fórumokon sokkal nagyobb szigor van...
252
96.88%
130/120 - 100/42
Helyezés: 49

Abbahagytam.

Steam: sheftros
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-22, 07:54
Bangkok Bangkok nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 214
Alapbeállítás

Idézet:
Houstell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már sokszor el lett mondta, hogy a moderátorok egyáltalán nem szigorúak. Csupán egyszerű etiketteket tartatnak be, amiket valójában nem kéne, hisz magától értetődő egy fórumon.
Más fórumokon sokkal nagyobb szigor van...
Nemhiszem.. az én véleményem szerint legalábbis nem.
Régi 2013-03-22, 09:36
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.419
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Aki nem képes arra, hogy elolvassa a fórumszabályzatot és Az ÁSZF-t úgy, hogy több hónapja játszik és a fórumon van, annak szigorúnak fogunk tűnni. És nem elég elolvasni, meg kellene próbálni betartani is a szabályokat. Ha valahol tilos a dohányzás, akkor leszedik a fejed, ha ott rágyújtasz. Rosszabb esetben randevúzol két rendőrrel. Itt is ugyanez a helyzet. De mivel itt mi vagyunk a rendőrök, normális esetben is büntetnünk kellene a szabályszegőket. Ehelyett mi megkérjük az szabályszegőt akár többször is, hogy tartsa be a szabályokat.
Megértem azt is, hogy nehéz megszokni azt is, hogy moderátori jelenlét van a fórumon. Tudom, hogy mi volt régen, akármit megtehetet az ember, de ennek vége. Az akkori helyzethez képest tényleg szigor van, viszont ideje lenne megszokni, hogy itt vagyunk, és ahelyett, hogy a régi rendszert sírjuk vissza, elkezdjük végre használni a fórumot az itteni törvényeknek megfelelően. Ha unalmas a játék, gyere a fórumra és fórumozz!
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2013-03-22 09:44
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-22, 21:55
Vulcano logója
Vulcano Vulcano nem elérhet?
Szószájtjárt Szamuráj

Összes hozzászólás: 256
Alapbeállítás

Fórum moderátorok réghez képest? Még egész jó is
Szót lehet velük érteni, segítőkészek és ha valami van előbb szólnak.

Engem a régi rendszer jobban fel****ott... Egy moderátor kezdet el vélekedni az rtl klub-ról, én megemlítettem az etnikai hova tartozását a szerkesztőjének na meg véleményt is nyílvánítottam erről a rétegről, a meg letiltott...
Rasszista vagyok meg minden, de se szó se hang oszt tilt egy fél évre, pedig azért figyelmeztethetett volna, ha még egy szó kénytelen lesz tiltani...
A másik, mindenki szidta a másik anyját, szabálytalankodtak, de azok meg le se voltak kakkintva xD

Ma már nem írkálok sokat, csak olvasok, de a rendszer jobban tetszik főleg Alithar munkája Bár Eleket se lehet nem megemlíteni
Régi 2013-03-23, 13:38
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 846
Alapbeállítás

Idézet:
Vulcano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fórum moderátorok réghez képest? Még egész jó is
Szót lehet velük érteni, segítőkészek és ha valami van előbb szólnak.

Engem a régi rendszer jobban fel****ott... Egy moderátor kezdet el vélekedni az rtl klub-ról, én megemlítettem az etnikai hova tartozását a szerkesztőjének na meg véleményt is nyílvánítottam erről a rétegről, a meg letiltott...
Rasszista vagyok meg minden, de se szó se hang oszt tilt egy fél évre, pedig azért figyelmeztethetett volna, ha még egy szó kénytelen lesz tiltani...
A másik, mindenki szidta a másik anyját, szabálytalankodtak, de azok meg le se voltak kakkintva xD

Ma már nem írkálok sokat, csak olvasok, de a rendszer jobban tetszik főleg Alithar munkája Bár Eleket se lehet nem megemlíteni
Köszönjük a véleményt

Bizony furcsa lehet a tagoknak, hogy változás történt itt, nem is kicsi mértékben.

Viszont mindenkinek meg kell értenie, hogy egy játék hivatalos fórumán vannak szabályok, és azokat be kell tartani.

A fiatalok részére a legjobban talán így tudom elmondani:

Az iskolába tanulni jár az ember. Sok olyan dolgot tudtok, tanultok meg, ami szükséges az embernek. Ott is vannak szabályok, amit ha nem tartasz be, nem dicséretet kapsz érte. A játékban a fórum számít az iskolának. Ha valaki nem tud valamit, itt "tanulja" meg, kérdezhet utána. Természetesen vannak óriási különbségek is, de a hasonlóságok ezek. Viselkedni itt is tudni kell, témától függetlenül.

Aki nem tud viselkedni, az eredménye tiltás.
Válaszol idézettel
Régi 2013-08-18, 09:43
Lendaro logója
Lendaro Lendaro nem elérhet?
Szövegláda

Összes hozzászólás: 213
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Lendaro részére Üzenetküldés AIM-en keresztül Lendaro részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Lendaro részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül Lendaro részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Lendaro részére
Alapbeállítás

Mikor Szurikáta le írta a véleményét Elekről itt, hát akkor nagyon felháborodtam. Én is chat bannt kaptam, jogosan! De, hogy Szurikáta még provokálja is Eleket. Elek és Alithar tökéletesen végzik a dolgukat. Bannolták? Jól tették. Én cseppet sem haragszom arra aki bannolt, de nem is tudom, hogy ki.
Régi 2013-08-18, 17:12
Sámán01 Sámán01 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 8
Alapbeállítás

Én új vagyok itt, de pár dolgot sikerült megtudnom/észrevennem a chaten és azzal kapcsolatban. Vannak azok, akik beköszönnek, kérdeznek és az életben nem látja őket senki újra, és vannak azok, akik naponta feljárnak, és aktívan, kulturáltan beszélgetnek a chaten. Utóbbi esetben, kb. 1000-1500 hozzászólásból becsúszik 1-2 rossz mondat, és ha ezért tiltják azokat a játékosokat, akik nap mint nap feljárnak chatelni, és részt vesznek a fórum közösségének kialakításában (mert ugye ez a cél, és a modiknak is ezt kéne szolgálni), azzal a fórumot teszik tönkre. Szóval a moderátoroknak érdemes lenne végiggondolni, hogy inkább elsiklunk 1-2 apróbb szabálytalanság mellett, így a fórum közösségét segítjük, hogy nem tiltjuk az aktív embereket, vagy szigorúan, ha valaki egy akármilyen kicsi szabálysértést követ is el, kitiltják a modik, így szépen lassan leépítik és rombolják a fórum közösségét. Mert ha mindenkit kitiltanának aki akárhogy is, de megszegte az ÁSZF-et, a fórumon nagyjából senki nem lenne a moderátorokon kívül. Ennyi a véleményem.
Válaszol idézettel
Régi 2013-08-18, 17:21
DAvvsID DAvvsID nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Összes hozzászólás: 81
Alapbeállítás

Tetszik az amit Elekék a fórumon csinálnak,DE:
-A játék még mindig borzalmasan tele van multizókkal,akik tiltásra "várnának"!
-Több tízezer regisztrált játékos van minden szerveren......ebből 2/3-a nem játszik,1/5-e multi kari,még egy ötöde pedig tiltva van! A maradék játékos az aktív,és én nem bírom épp ésszel felfogni,hogy a több éve nem játszó játékosok karija miért nincs eltüntetve az adott szerverről!
-A fórummal tökéletesen meg vagyok elégedve,szinte 100%-ig tiszta,trollmentes,nem teleoffolt fórum,de a játék mint említettem még mindig elhanyagolt!
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai