Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Dicséretek és kritikák

Dicséretek és kritikák Játék és Moderátorok - avagy osszuk meg bátran a véleményünket

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-11-28, 23:11
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 846
Alapbeállítás Kritika, vagyis az alábbiak nem szimpatikusak a játékban...

Nem nyerte el a tetszésed valami?

Adj kulturált hangod nemtetszésednek!

Légy szigorú kritikus, és mondd meg a tutit megfelelő hangnem használatával!

Véleményed véleményezése azonban ne lepjen meg, akkor sem, ha az elbírálja a Tiéd!
Te is ezt teszed, ha belegondolsz
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-19, 00:04
david4244 david4244 nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 113
Alapbeállítás

Átnyálaztam a fórumot, de a szabályzatot leszámítva nemnagyon találtam hasonló témájú dolgot, és mivel látom, h nemnagyon díjazzátok az új topicokat, inkább ide írom a gondom.

Mostanáig gépen leginkább MMO-ztam, de belefáradtam + vizsgaidőszakom van, stb. Így pont kapóra jött, hogy öcsém említette ezt a játékot, mert itt nemkell órákon át folyamatosan itt lennem, mint MMO-kban, hanem közben edzhetek, vagy épp tanulhatok, ahogy tetszik.

A lényeg, hogy csináltam egy karaktert s6-on (ugyanott ahol öcsém is játszik), vettem griffet, meg pár gombát is, hogy minnél hamarabb beérjem. Ez eddig mind szép és jó is volt, csak nemsokkal azelőtt, h befejeztem hellyel-közzel minden tudni érdemes topic olvasását, belefutottam az 1 IP = 1 karakter szabályba. (Amit személy szerint elég nagy *****ségnek tartok [remélem a ***** szó még belefér azért fórumon..]. Azzal a részével teljesen egyetértek / nincs is bajom, hogy ne támadják egymást, mert úgy tényleg "jogtalanul" lehet pénzhez jutni. De hogy "Ne is legyünk egy klánba / semmi közünk ne legyen egymáshoz" már bocsi, de ezzel sikerült majdnem teljesen elvenni a kedvemet az egésztől.....)

Dehát a szabály az szabály [legyen bármilyen is], szóval a kérdéseim:

-Jelenleg 3-an játszunk s6-on ugyanarról az IP-ről (Kisöcsém, [aki hívott minket], én és az idősebbik öcsém[mi ketten pár napja kezdtük] ugyanabban a klánban. (Céhben)
-És mivel már áldoztam gombákra, így szépen szólva se szeretném itthagyni s6-ot.
-Ugyanakkor azt se, hogy kitöröljenek vagy engem, vagy öcséméket...
-Az nyilvánvaló, hogy egymást nem támadjuk és így nem fogunk aranyat szerezni, viszont akkor felejtsük el azt a minimális "izgalmat" is, hogy 1 clanban (céhben..) játszhatunk?..

-Az utolsó kérdésem pedig az lenne, ami még nem egyértelmű számomra teljesen. Hogy ha teszemazt az egyetemen vagyok (ami igen-igen gyakran megesik, van hogy 3-4 napot, aztán otthon, aztán megint 3-4 nap, stb...), vagy épp a nyaralónknál (majdnem minden hétvége) [Asszem evidens, hogy ez 2 új IP-t takar] akkor felejtsem el a játékot arra az időre, és csak akkor lépjek be ha otthon vagyok?

Egyenlőre ennyi, köszönöm a választ előre is.

Utoljára módosítva: david4244 által : 2013-01-19 00:54
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-19, 00:49
xXCsabiXx xXCsabiXx nem elérhet?
Kitiltva

Összes hozzászólás: 57
Alapbeállítás

Idézet:
david4244 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Átnyálaztam a fórumot, de a szabályzatot leszámítva nemnagyon találtam hasonló témájú dolgot, és mivel látom, h nemnagyon díjazzátok az új topicokat, inkább ide írom a gondom.

Mostanáig gépen leginkább MMO-ztam, de belefáradtam + vizsgaidőszakom van, stb. Így pont kapóra jött, hogy öcsém említette ezt a játékot, mert itt nemkell órákon át folyamatosan itt lennem, mint MMO-kban, hanem közben edzhetek, vagy épp tanulhatok, ahogy tetszik.

A lényeg, hogy csináltam egy karakter s6-on (ugyanott ahol öcsém is játszik), vettem griffet, meg pár gombát is, hogy minnél hamarabb beérjem. Ez eddig mind szép és jó is volt, csak nemsokkal azelőtt, h befejeztem hellyel-közzel minden tudni érdemes topic olvasását, belefutottam az 1 IP = 1 karakter szabályba. (Amit személy szerint elég nagy *****ségnek tartok [remélem a ***** szó még belefér azért fórumon..]. Azzal a részével teljesen egyetértek / nincs is bajom, hogy ne támadják egymást, mert úgy tényleg "jogtalanul" lehet pénzhez jutni. De hogy "Ne is legyünk egy klánba / semmi közünk ne legyen egymáshoz" már bocsi, de ezzel sikerült majdnem teljesen elvenni a kedvemet az egésztől.....)

-Jelenleg 3-an játszunk s6-on ugyanarról az IP-ről (Kisöcsém, [aki hívott minket], én és az idősebbik öcsém[mi ketten pár napja kezdtük] ugyanabban a klánban. (Céhben)
-És mivel már áldoztam gombákra, így szépen szólva se szeretném itthagyni s6-ot.
-Az nyilvánvaló, hogy egymást nem támadjuk és így nem fogunk aranyat szerezni, viszont akkor felejtsük el azt a minimális "izgalmat" is, hogy 1 clanban (céhben..) játszhatunk?..

-Az utolsó kérdésem pedig az lenne, ami még nem egyértelmű számomra teljesen. Hogy ha teszemazt az egyetemen vagyok (ami igen-igen gyakran megesik, van hogy 3-4 napot, aztán otthon, aztán megint 3-4 nap, stb...), vagy épp a nyaralónknál (majdnem minden hétvége) [Asszem evidens, hogy ez 2 új IP-t takar] akkor felejtsem el a játékot arra az időre, és csak akkor lépjek be ha otthon vagyok?

Szerintem nincs gond vele ha egy céhben vagytok (céh=klán). Meg az IP se baj. Csak várd meg azért az egyik moderátor válaszát
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-19, 00:54
Papír kutya

Alapbeállítás

Persze, megvárom mindenképp, de azért köszi, hogy reagáltál
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-19, 01:24
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.419
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:

A lényeg, hogy csináltam egy karaktert s6-on (ugyanott ahol öcsém is játszik), vettem griffet, meg pár gombát is, hogy minnél hamarabb beérjem. Ez eddig mind szép és jó is volt, csak nemsokkal azelőtt, h befejeztem hellyel-közzel minden tudni érdemes topic olvasását, belefutottam az 1 IP = 1 karakter szabályba. (Amit személy szerint elég nagy *****ségnek tartok [remélem a ***** szó még belefér azért fórumon..]. Azzal a részével teljesen egyetértek / nincs is bajom, hogy ne támadják egymást, mert úgy tényleg "jogtalanul" lehet pénzhez jutni. De hogy "Ne is legyünk egy klánba / semmi közünk ne legyen egymáshoz" már bocsi, de ezzel sikerült majdnem teljesen elvenni a kedvemet az egésztől.....)

Mivel pár napja kezdted, ezért figyelmedbe ajánlom az ÁSZF-t, és az erre vonatkozó részt:
Idézet:
4. § Több fiók használata / fiók megosztása/ fiók-helyettesítés

Minden játékos kiszolgálónként egy fiókot vehet igénybe a játékhoz. Ha egy játékos több fiókot használ, az érintett fiókok tartósan zárolásra kerülhetnek.
Egy fiókot csak egy személy használhat. A fiókmegosztás, vagyis egy fiók több személy által, felváltva történő használata tilos.
A fentiek nem vonatkoznak a fiók-helyettesítésre. Ilyenkor egy adott felhasználó játszik egy másik, akadályoztatott felhasználó fiókjával. A fiók-helyettesítés időszaka legalább 24 óra, de legfeljebb 21 nap. Ezen időszak alatt a helyettesített fiók eredeti felhasználója nem jelentkezhet be. A fiók-helyettesítés teljes művelete a fiók létrehozójának kockázatára valósul meg. A hozzáférési adatok átadása fiók-helyettesítés céljából a fiókban nem kívánt változások bekövetkeztének nagy mértékű kockázatával jár. A fiókban történő változások, veszteségek, vagy a fiók törlése kapcsán az üzemeltető semmilyen felelősséget nem vállal. Az üzemeltető kiváltképp nem vállal felelősséget ezen túlmenően a fiókhoz tartozó prémium fizetőeszköz felhasználására.
Én azt tanácsolnám, hogy írd meg az ügyfélszolgálatnak (tánogatás), hogy egy ip címről játszotok, illetve azonos azonos szerveren vagytok közös céhben. Érdemes leírni a karakterek nevét.
Alapjában véve nem javaslom, hogy egy ip-ről azonos szerveren játszatok. Sajnos nem tudjuk leellenőrizni, hogy egy adott háztartásban többen játszanak a játékkal, vagy egy és ugyanazon személy adja ki magát másnak. És később nem lenne jó, ha emiatt esetleg tiltanának titeket. Írjatok ez ügyben az ügyfélszolgálatnak. Törekedjetek arra, hogy a karaktereitek neve, ne legyen hasonló (pl. csabi1, csabi2, stb.)
Ha máshonnan játszol az nem probléma.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2013-01-19, 01:56
Papír kutya

Alapbeállítás

-Ahogy mondtam, már majdnem mindent elolvastam, beleértve ezt is, csak mivel gondolom a "fiókmegosztást" is más eszközök híján kizárólag IP alapján ellenőrzik.
Ezért "aggódtam" amiatt, hogy esetleg bajom lehet abból, ha beugrom egyetemi napjaim alatt a könyvtárba elindítani 1-1 városőr-ös megbízást, stb mivel az más IP lesz, mint az itthoni. De örülök, hogy ez nem gond.

-Az egy szerveren játszásról meg annyit, hogy ahogy fent említettem, sajna ezt a részt csak ma olvastam, mikor regisztráltam átugorhattam efölött az ajánlott 1 server = 1 ip = 1 karakter cikk fölött. (A kisebbik öcsém pedig korából adódóan inkább "tapasztalat" alapján játszik egyenlőre, minthogy átolvassa a forumot, szóval ez neki is új volt, ahogy ma közöltem vele.)
Mindenesetre továbbra is tartom magam ahhoz, hogy gomba vásárlás révén már nem váltanék szervert + szeretnénk 1 céhben is maradni (egymás támadását természetesen elfelejtve), úgyhogy akkor írok egy levelet az ügyfélszolgálatnak és reménykedem.

(A neveinknek köze nincs egymáshoz.. "SacredDavid" /// "Baluuka" /// "TheWhiteWolf")

Ps.: Thx a figyelemért :P
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-19, 16:56
Alithar logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
Átnyálaztam a fórumot, de a szabályzatot leszámítva nem nagyon találtam hasonló témájú dolgot, és mivel látom, h nem nagyon díjazzátok az új topicokat, inkább ide írom a gondom.
Szia!

Semmi akadálya az új topicoknak, csupán engedély kell hozzá

Sajnos a visszaélések miatt nem nyitottunk ilyen témát, és nincs is a szándékukban. Így a hely megfelel a hozzászólásnak

A választ megkaptad, csak ennyit szerettem volna hozzátenni.

Szerintem nem lesz akadálya a dolognak, remélem elfogadják a supporton is.

Utoljára módosítva: Alithar által : 2013-01-26 17:23
Válaszol idézettel
Régi 2013-02-17, 10:53
Houstell logója
Houstell Houstell nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 682
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Houstell részére
Alapbeállítás

Idézet:

1. Hogy én is hozzászóljak valamit, az elején érdemes elolvasni az ÁSZF-ot, és az Adatvédelmi előírásokat, az ilyen fajta játékoknál. Az összes ilyen online böngészős játékokban (ismerek kb. 30-40-et, és ott mint így van) tilos a multi. Ergo, egy IP egy ember. Ezért javallott mindig elolvasni regisztrációkor (vagy legalább csak azt a részt kikeresni,) ahol említik ezt a részt. Mivel kipipáltad elméletileg elolvastad, szóval "tudtál" róla.
2. Anno, amikor elkezdtem én is a neten játszani ilyen játékokkal, úgy '19 farkasordító telén, akkor én sem olvastam el azt a részt, mert akkor még nem tudtam róla. Multiztam, majd véletlenül én is rábukkantam, hogy mi újság e téren. Rögtön írtam a Supportra, és ott meg kellett adni, hogy hányan játszunk a családból, hány óra, modem típus, karakter neve, stb, stb...
Ennyi írandóm volt ezzel kapcs.

Ja igen! És miközben ezt írtam, eszembe jutott egy nagyon jó ötlet, amit több féle képen is vége lehetne vinni. Le is írom az ötletek topikba. Majd linkelem ide is
252
96.88%
130/120 - 100/42
Helyezés: 49

Abbahagytam.

Steam: sheftros

Utoljára módosítva: Houstell által : 2013-02-17 11:40
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-27, 21:17
demon kiraly demon kiraly nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 29
Alapbeállítás

[QUOTE=elek1977;76933]Mivel pár napja kezdted, ezért figyelmedbe ajánlom az ÁSZF-t, és az erre vonatkozó részt:

Én azt tanácsolnám, hogy írd meg az ügyfélszolgálatnak (tánogatás), hogy egy ip címről játszotok, illetve azonos azonos szerveren vagytok közös céhben. Érdemes leírni a karakterek nevét.
Alapjában véve nem javaslom, hogy egy ip-ről azonos szerveren játszatok. Sajnos nem tudjuk leellenőrizni, hogy egy adott háztartásban többen játszanak a játékkal, vagy egy és ugyanazon személy adja ki magát másnak. És később nem lenne jó, ha emiatt esetleg tiltanának titeket. Írjatok ez ügyben az ügyfélszolgálatnak. Törekedjetek arra, hogy a karaktereitek neve, ne legyen hasonló (pl. csabi1, csabi2, stb.)
Ha máshonnan játszol az nem probléma.[/QUOT

Nem értek valamit.Miért gond ha valakinek több karija van?Ahogy én tapasztaltam nincs olyan lehetőség ami segiene az egyik kari a masikatp
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-27, 21:36
Alithar logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
demon kiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem értek valamit.Miért gond ha valakinek több karija van?Ahogy én tapasztaltam nincs olyan lehetőség ami segiene az egyik kari a masikatp
Szia!

Bizony, van olyan mód, hogy előnyhöz juttatja egy karakter a másikat. Nem részletezem, de létezik.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai