Hozzászólás egyedi megtekintése
Régi 2014-04-12, 19:37
MouDoG logója
MouDoG MouDoG nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 417
Alapbeállítás

Idézet:
navaho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Levelet kaptam ma egy játékostól. A levél ég egan de nem írom a szervert és a játékos nevét sem, csak az üzenetét, mivel nem panaszról van szó hane egy újabb ötletről.

"tényleg? én se 12 vagyok te ****fej, hanem 21. és azokat támadom akiket leverünk ennyi, na pá, lehet lekopni a ****be rólam..."

Az én levelem annyit tartalmazott, csak hog mi váltotta ezt ki a játékosból.

"Miért támadtok meg ha egyszer sokkal többen vagtok sokkal erősebbek és, sokkal lentébb vagyunk tőletek a ranglistán. Azt hisze ez nem olt túl etikus.
Nézd el nekem a levelet az a hibám hog nem 12 éves vagyok hanem 25."

Na most én azonnal rá akartam nyomni egy gombra ami mint kiderült nem létezik.
Levélolvasás után jó lenne ha a játékba bekerülne egy "JELENTÉS" gomb.
Mivel egy ilyen online játékra bárki regiztrálhat, mindenféle feltétel nélkül.
Úgy érzem ennek hiányában akár egy pedofil is elkezdhetné kiélni a lelkivilágát mert a játékosokat nem védi ez az alapvető funkció ami manapság már mindenhol alap. És én egyáltalán nem lettem ezzel még csak megsértve se.
Csak egy új ötlet tárult elém amit szerettem volna veletek megosztani.
Idézet:
DjOwn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó ötlet, egyébként a mi céhünket is ugyanígy terrorizálják

A játékban van egy Támogatás nevű gomb a fejlécben, a Shakes & Fidget felirat mellett. Ott jelentheted (többek közt) a sértő megjegyzéseket tartalmazó leveleket. Azért felesleges jelenteni, mert támad. Annyiszor és akkor támad, ahányszor és amikor szeretne. De gondoljatok csak bele. Ha sokkal előrébb van nálatok a helyezése, akkor ez nektek csak jó.
Mivel így kevesebb becsületpontot veszítetek, mintha egy közvetlen előttetek, esetleg mögöttetek lévő Céh támadna. Akár meg is köszönhetitek, ha egy jóval előrébb lévő támad. Persze a trágár leveleket jelentsétek, amennyiben kaptok ilyeneket.

Utoljára módosítva: MouDoG által : 2014-04-12 19:39
Válaszol idézettel