Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Segítség és kérdések

Segítség és kérdések A játékkal kapcsolatos kérdések

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-05-31, 18:09
Attih logója
Attih Attih nem elérhet?
Papír kutya

Hely: A számítógép előtt
Összes hozzászólás: 115
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Attih részére
Alapbeállítás

Off topic, de melyik szerveren játszol, Grimm?
Magyar s5 [Szabadcsapat]
w14 [Szabadcsapat]
Magyar s16 [Phantom (A Szabadcsapat nagycéhe)]
w15 [PyrkoweGolemy]
w17 [Szabadcsapat]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-22, 20:05
danielleo55 logója
danielleo55 danielleo55 nem elérhet?
Pszichomókus

Összes hozzászólás: 70
Alapbeállítás

Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogy megéri e felrakni nekem a szárnyas italt mert: mikor megszuntettem az ügyesség italomat akkor a segitöimnek harcosnak es a magusnak is vissza esett a fo stattja
Most h nott az eletem de nekik csökkent a stattjuk igy megéri?
Régi 2017-06-22, 21:38
Tommedve logója
Tommedve Tommedve nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Hely: Azeroth/Steinfels Városa/Tommedve Erődje (s7)
Összes hozzászólás: 18
Alapbeállítás

Idézet:
danielleo55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogy megéri e felrakni nekem a szárnyas italt mert: mikor megszuntettem az ügyesség italomat akkor a segitöimnek harcosnak es a magusnak is vissza esett a fo stattja
Szia!
Ahogy én látom azzal hogy nőtt az életerőd valószínűleg nekik is nőtt ami szerintem pozitív dolog.Az hogy csökkent a fő statjuk szerintem nem kifejezetten probléma,nálam van hogy ha több az életerejük jobban teljesítenek mert több sebzést képesek elviselni.De ez csak az én véleményem + én mágus vagyok lehet nálam máshogy működik a stat rendszer.
Régi Tegnap, 05:48
danielleo55 logója
Pszichomókus

Alapbeállítás

En is magus vagyok
Csak azert mert a harcosomnak volt kb 18 ezer ereje most meg 17 ezer sincsen
Régi Tegnap, 06:27
Mraz Mraz nem elérhet?
Pszichomókus

Összes hozzászólás: 76
Alapbeállítás

Idézet:
danielleo55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Ilyen nem lehetett. A segítők pont ugyanazt a bónuszt kapják a statokra ,mint a fő karaktered,tehát emilyen italt feltettél a fő karinak. Ha mondjuk neked van ügyesség italod,mert íjász vagy akkor a segítők is (mind a 3) az ügyességre kapnak bónuszt az ital miatt. Tehát magyarul azzal ,hogy megszüntetted az ügyesség italodat ,nem csökkenhetett a harcos és a mágus segítőd fő statja. Csak az ügyességük ami ugyebár nekik mellékstat... a sima italok hatásai érvényesülnek a segítőkön is viszont a szárnyas az csak a fő karinak ad + életet. A szárnyas szerintem mindenképpen jobb mint egy 3. ital. Ha viszont 3 ital van felrakva akkor a szerencséset nem érdemes választani abban az esetben ,ha a karid és s segítőid szerencséje elérte vagy nagyobb mint 10K,mert akkor többet érsz a másik 2 ital valamelyikével ,ugyanis a szerencse 10K felett nem ad plussz bónuszt...Persze van olyan eset is amikor 10K alatt sem érdemes felrakni szerencseitalt. A legegyszerűbb ezt úgy kiszámolni hogy a szerencse statodat (szerencseital nélkülit)elosztod 20-al és akkor megkapod azt amilyen szintű ellenfél ellen még megvan az 50% esélyed kritikus találatra.Azt ugye tudod ,hogy milyen szintű ellenfelekkel csatázol kaziknál és arénában is . Ha például 8000 a szerencséd és nem ad sehol nagyobbat neked 400-as szintű ellenfélnél,akkor ott is adott esetben felesleges a szerencseital . Mivel 500 feletti szintű szörnyek és ellenfelek sincsenek a játékban ezért a 10K szerencse a max ami felett nem ér semmit a + szerencse. Remélem érthető volt amiket leírtam

Utoljára módosítva: Mraz által : Tegnap 07:14
Válaszol idézettel
Régi Tegnap, 08:07
danielleo55 logója
Pszichomókus

Alapbeállítás

Nem tudom h miert de nekem mivel magus vagyok ertelem kitartas ugyesseg es mikor megszuntettem az ugyesseget es visszacsokkent mind a 3 segitonel a fo stattja kb 1000-1500 ponttal
Régi Tegnap, 08:38
david4244 david4244 nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Összes hozzászólás: 85
Alapbeállítás

Úgy lenne logikus ahogy Mraz mondja, de nem ugy van, hanem daniello-nak van igaza. Saját karival sajna nem tudom szemleltetni, mert fentvan az örök élet potim vagy egy evig, de itt egy kisebb karival peldakent:
Íjász segito statjai: Ugyesseg - kitartas - erő potikkal.

Erő poti nélkül( ugyesseg kitartás tovabbra is fennt van):

És végul értelmes potit (+ugyesseg kitartas) felteve:

Ez kb annyira fura, mint amikor full epikben vagy, full fekete kovekkel, ennek ellenére valamiert megis pár százzal több kitartást kapsz felszereles bonuszban, mint fő statot, mikor ugyebár olyan cuccokkal totál egyformát kellene adnia.
Válaszol idézettel
Régi Tegnap, 19:13
Mraz Mraz nem elérhet?
Pszichomókus

Összes hozzászólás: 76
Alapbeállítás

Idézet:
david4244 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez kb annyira fura, mint amikor full epikben vagy, full fekete kovekkel, ennek ellenére valamiert megis pár százzal több kitartást kapsz felszereles bonuszban, mint fő statot, mikor ugyebár olyan cuccokkal totál egyformát kellene adnia.
Igen ezt már én is tapasztaltam. Eléggé gáz hogy az egész pontrendszer egy kalap ****. Egy ilyen látvány frissítés helyett egyszer rendberakhatnák az egészet ,mert magukkal az öltözékekkel (cuccokkal) is gáz van. Ha összeadod a pontokat amiket egyenként érnek és megnézed a felszerelés pontokat a statoknál ,szinte sosem egyeznek meg... és ennek a kovácshoz sincs köze ,mert előtte is ez volt.

Ez meg ha így van feljebb ahogy mutattad akkor ultra gáz,hogy mi köze egy főkarira felrakott sárga potinak,mondjuk a mágus segéd életerejéhez? ...

Utoljára módosítva: Mraz által : Tegnap 19:17
Válaszol idézettel
Régi Tegnap, 20:10
danielleo55 logója
Pszichomókus

Alapbeállítás

Es meg az is bosszant h pl a magusomnak gyengebb cuccai vannak mint nekem de meg igy is sokkal tobb az o ertelme kitartasa szerencseje mint nekem
Régi Ma, 00:10
david4244 david4244 nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Összes hozzászólás: 85
Alapbeállítás

Az mondjuk csak erzeki csalodas. A statok ugyan nagyobbak, de ha az életedet es a sebzesedet nezed ott jobb leszel.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai