Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2018-08-07, 14:03
Arch Arch nem elérhet?
Nokedli

Hely: Szentes
Összes hozzászólás: 8
Alapbeállítás

Leírom a Supporttal /Xefande-Community Manager/folytatott igazán megoldás,és játékosbarátú levelezésem eddig:
Arch-Az Alvilágban nem kapok becsületpontot.
Xefande 2 nap múlva-ezt hogy érted?
Arch-Szia!
Úgy értem, hogy 493 becsület pontnál megálltam(mindenki más lép szintet).Szintlépés után,a 15 lejátszott alvilági küzdelem után sem adott újabbat(a plussz 1-ről nem is beszélve)
Írtam a fórumra is,ott értik a dolgot de segíteni nem tudnak.Ide kell forduljak,mivel ez lenne az platform ahol orvosolni tudod a hibákat,vagy továbbítani a játék készítői,üzemeltetői felé.
Én nem vitatkozom veled,elmondtam,leírtam mindent neked,küldök egy képet is,lásd a problémám/kép elküldve/
Xefande 2 nap múlva-nem kérek képeket, ezt már egyszer jelentetted, köszönöm.
Arch-Szia!
Elég kimértek,rövidek,és főleg megoldásmentesek a válaszaid.Felteszem a nagy kérdést neked,tudsz segíteni?Mert ha már egyszer jelentettem,akkor miért nem oldottad meg a problémát?Megtudod csak nem akarod,nem akarod és nem tudod,vagy egyszerűen nem érdekel,ami természetesen,egy ilyen magas beosztású emberhez elég méltatlan lenne?!Bízom azért benne,hogy dolgozol a problémán,hisz gondolom ez lenne a feladatod?Várom a válaszod,ami remélem nem újra 2 nap múlva érkezik meg?
Feri
Itt tartunk most,4 nap után.....foly. köv egyszer csak...

Gyors,és ami a lényeg részletes választ kaptam.Végre!
A probléma még nem oldódott meg,de dolgoznak rajta,bizakodok!

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2018-08-07 18:37 Oka: Hozzászólások összevonása
Régi 2018-08-07, 18:50
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.186
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Arch eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Leírom a Supporttal /Xefande-Community Manager/folytatott igazán megoldás,és játékosbarátú levelezésem eddig:
Arch-Az Alvilágban nem kapok becsületpontot.
Xefande 2 nap múlva-ezt hogy érted?
Arch-Szia!
Úgy értem, hogy 493 becsület pontnál megálltam(mindenki más lép szintet).Szintlépés után,a 15 lejátszott alvilági küzdelem után sem adott újabbat(a plussz 1-ről nem is beszélve)
Írtam a fórumra is,ott értik a dolgot de segíteni nem tudnak.Ide kell forduljak,mivel ez lenne az platform ahol orvosolni tudod a hibákat,vagy továbbítani a játék készítői,üzemeltetői felé.
Én nem vitatkozom veled,elmondtam,leírtam mindent neked,küldök egy képet is,lásd a problémám/kép elküldve/
Xefande 2 nap múlva-nem kérek képeket, ezt már egyszer jelentetted, köszönöm.
Arch-Szia!
Elég kimértek,rövidek,és főleg megoldásmentesek a válaszaid.Felteszem a nagy kérdést neked,tudsz segíteni?Mert ha már egyszer jelentettem,akkor miért nem oldottad meg a problémát?Megtudod csak nem akarod,nem akarod és nem tudod,vagy egyszerűen nem érdekel,ami természetesen,egy ilyen magas beosztású emberhez elég méltatlan lenne?!Bízom azért benne,hogy dolgozol a problémán,hisz gondolom ez lenne a feladatod?Várom a válaszod,ami remélem nem újra 2 nap múlva érkezik meg?
Feri
Itt tartunk most,4 nap után.....foly. köv egyszer csak...

Gyors,és ami a lényeg részletes választ kaptam.Végre!
A probléma még nem oldódott meg,de dolgoznak rajta,bizakodok!
Szia!

Ha úgy írtál Xefandének, hogy "Az Alvilágban nem kapok becsületpontot.", akkor ne csodálkozz, hogy nem érti. Azt én sem értem, más sem, és így megoldani sem lehet a problémádat. Ha azt írod, hogy a legutóbbi frissítés óta az alvilági dicsőség csarnokban eggyel kevesebb becsületpontod van, az egy fokkal jobb lett volna.
Először én sem értettem, hogy mi a bajod, de aztán játékban láttam, hogy mi a probléma.
A problémáról: lehet, hogy nem most fogják megoldani, hanem a következő játékfrissítéskor. De minden attól függ, hogy megtalálják-e a hiba okát, és mennyire nehéz kijavítani.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Régi 2018-08-11, 21:00
Arch Arch nem elérhet?
Nokedli

Hely: Szentes
Összes hozzászólás: 8
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Ha úgy írtál Xefandének, hogy "Az Alvilágban nem kapok becsületpontot.", akkor ne csodálkozz, hogy nem érti. Azt én sem értem, más sem, és így megoldani sem lehet a problémádat. Ha azt írod, hogy a legutóbbi frissítés óta az alvilági dicsőség csarnokban eggyel kevesebb becsületpontod van, az egy fokkal jobb lett volna.
Először én sem értettem, hogy mi a bajod, de aztán játékban láttam, hogy mi a probléma.
A problémáról: lehet, hogy nem most fogják megoldani, hanem a következő játékfrissítéskor. De minden attól függ, hogy megtalálják-e a hiba okát, és mennyire nehéz kijavítani.
Nos,először a +1 pont nem volt,aztán a szintlépés után már a következő pont sem/ez volt az "Alvilágban nem kapok becsületpontot"/,mert már 2 mínuszban voltam pl.veled szemben is.
De tegnap/hogy ne csak rossz hírt írjak/megoldódott!Az Alvilági csatáknál minden elmaradt/1+1/pont meglett.
Részemről ennyi!
Régi 2018-08-11, 22:40
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.186
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Látom, újra köztünk vagy.

További jó játékot!
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh