Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Segítség és kérdések

Segítség és kérdések A játékkal kapcsolatos kérdések

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-06-18, 17:13
Mraz Mraz elérhet?
Ninja Kutya

Összes hozzászólás: 135
Alapbeállítás

Idézet:
Markhu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Eddig úgy volt, hogy ha egy állatka eléri a 100-as szintet, akkor az adott tulajdonság megnövekszik 0,5%-kal. A szerver mindig másnap írta ez jóvá, szóval max 24 órát kellett várni, hogy megkapjam a bónuszokat (gondolom szerveroldalon mindig ilyenkor futtatott le egy script).

Igen ám, de amióta lehet 200. szintig húzni a kedvenceket, azóta ez a szisztéma meghalt. A SF magyar facebook oldala azt írta a bevezetésekor, hogy 100. szint = +0,5%, 150. szint = +1,75%, és 200. szint = +1,0%. Már elértem a 200. szintet is az egyikkel, de ekkor sem történt semmi bónuszadás, továbbá sem 100-nál sem 150-nél sem.

Eddig tényleg hibátlan volt a rendszer... Ez ki lett véve, vagy hibás lett? Másnál is előfordul ez a problematika?
Eddig sem volt hibátlan ,mert sem aznap sem másnap nem adta meg 100-nál sem nekem a bónuszokat csak kb 10-ből 1-2X ,de azt egyből ,nem is kellett várni semennyit... Ha már nem adott egyből akkor az bukta volt. 150-nél ők aztmondják 0.75% bónusz jár nem 1.75 ,de gondolom elírtad. Most ,hogy a 200-as petek készülnek sorban eddig 8 darabból egyszer kaptam rá bónuszt ,azt hogy mennyit azt nem is néztem ,mert már annak is örültem ,hogy több lett. Az eleje óta a bónusz egy kalap ****,teljesen random ad ,de inkább nem! Egyre jobban nem is érdekel a játéknak ez a része sem ,pedig nagyon nincs mit válogatni ,mert egyik részénél sem rágom le a körmömet
Válaszol idézettel
Régi 2018-06-18, 20:19
Amaterasu Amaterasu nem elérhet?
Bézbózütő

Hely: Hungary Lovagrend S11
Összes hozzászólás: 46
Alapbeállítás

Az összesített szint után kapod a bónuszt, ha mondjuk az árnyék petjeid összesített szintje 1075, akkor 10* 0.5 % lesz jóváírva a kitartásra.
Régi 2018-06-18, 20:59
Markhu Markhu nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 7
Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
150-nél ők aztmondják 0.75% bónusz jár nem 1.75 ,de gondolom elírtad.
Elnézést, igazad van, elírtam. 0,75%-ot akartam írni. Köszönöm szépen a válaszodat!
Válaszol idézettel
Régi 2018-06-18, 21:00
Markhu Markhu nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 7
Alapbeállítás

Idézet:
Amaterasu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az összesített szint után kapod a bónuszt, ha mondjuk az árnyék petjeid összesített szintje 1075, akkor 10* 0.5 % lesz jóváírva a kitartásra.
Na, ezt abszolút nem is tudtam. Köszönöm szépen!
Válaszol idézettel
Régi 2018-06-19, 06:12
Mraz Mraz elérhet?
Ninja Kutya

Összes hozzászólás: 135
Alapbeállítás

Idézet:
Amaterasu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na ez jó nagy butaság!
1. Már ezt is néztem ,mert nem kaptam legtöbbször bónuszt és én is gondoltam erre,persze sosem adott így ahogy te leírtad,se akkor se másnap...
2. A régi rendszerben amikor adott (ritkán) akkor ezt akkor tette meg amikor a pet lett százas nem az összesített ért el 100-al oszthatót...
3. Ha igaz lenne amit írnál ,akkor értelmetlen lenne részükről az ,hogy 150-nél is ad bónuszt ,mert minden másodiknál nem érnél el olyan összest ami 100-al osztható...
4. Ma vizem elérte az 1900 összest ,pont semmit nem adott

Simán csak **** a rendszer és random ad néha bónuszt ,nem kell belemagyarázni dolgokat,el****ták (véletlen vagy direkt) és le*******,nem foglalkoznak vele! Nem csak itt nálunk van ezzel probléma,kinti fórumokon is tömegesen panaszkodtak arra hogy nem kapnak semmit,persze már nem nagyon foglalkozik ezzel se senki.

Utoljára módosítva: Mraz által : 2018-06-19 06:20
Válaszol idézettel
Régi 2018-06-19, 07:19
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 360
Alapbeállítás

Sok minden ilyen, pl én 19. voltam alvilágban, mivel én nem tolom az őrzőt, valamilyen oknál fogva szintlépés óta 17.vagyok, és sem őrzőépület, sem őrzőfejlesztés nem volt
(és persze kínzó, kapu, kitépő is 15 volt előtte is)

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai