Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Dicséretek és kritikák

Dicséretek és kritikák Játék és Moderátorok - avagy osszuk meg bátran a véleményünket

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-02-10, 23:29
telpapa telpapa nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás Egyik szemem sír...a másik a nevet..

Nos elég régen írtam - utoljára 2015 körül - de itt az idő egy újabb vélemény nyilvánításnak.
Első körben szeretném leszögezni: Nincs még egy olyan játék ami annyira ki tudna hozni a sodromból mint ez,és kevés olyan játékot tudok felsorolni amiben több ilreális dolog lenne mint ebben.Őrületes..szokszor nevetséges.

Ennek ellenére kb 2011 óta játszom vele.No nem azért annyira jó..neem.Inkább már csak azért mert már túl sok munkát,időt pazaroltam és tettem bele minthogy abba hadjam.Ráadásul van mit dicsérni is..de erről majd később.Előbb jöjjön a fekete leves ami már évek óta a bögyömben van.

Nos..a sok kis *****séget még elnézi az ember hiszen előfordul,és nincs ezzel gond.De vannak amik mellett szó nélkül egyszerűen nem lehet elmenni.Ilyen a kazamatákban élő ellenfelek.

- Értem hogy ez egy fantasy.De nem tudom eléggé hangsúlyozni mennyire bosszantó,és illreális mikor az ellenfelem értékei meg sem közelítik a karaktereim értékeit és még is buciraver.Pl jön egy 2.000 es ügyességgel,az íjászomnak van 14.000 és nem tudok neki sebezni.Miért?Hát azért mert nem találom el..vaze..érted?Nem találom el.A másik mikor a harcosom 14.000 es erővel kevesebbet sebez mint az ellenfél 1.850 es erővel.Nem tudom mi lehet nála(bazooka?) de olyat ver rám hogy a ****em a az arcomon jön ki.Ne már..
Könyörgöm..ha már lenyom legalább az értékei tükrözzék a fenébe is..fantasy ide fantasy oda.

Ma de hogy ne csak szapuljam dicsérni is szeretnék.
Érezhető hogy a játékkal foglalkoztok,ami nagyon nem mindegy.Ahogy az a sok területen történt újítás változtatás.A multi harcok és javultak(ezért egy nagyon nagy piros pont!) persze még nem tökéletesek de sokkal de sokkal jobb lett mint volt.Hihető(ellentétben azzal ami a kazamatákban tornyokban folyik..grrr)
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-12, 06:57
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.097
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
telpapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nos elég régen írtam - utoljára 2015 körül - de itt az idő egy újabb vélemény nyilvánításnak.
Első körben szeretném leszögezni: Nincs még egy olyan játék ami annyira ki tudna hozni a sodromból mint ez,és kevés olyan játékot tudok felsorolni amiben több ilreális dolog lenne mint ebben.Őrületes..szokszor nevetséges.

Ennek ellenére kb 2011 óta játszom vele.No nem azért annyira jó..neem.Inkább már csak azért mert már túl sok munkát,időt pazaroltam és tettem bele minthogy abba hadjam.Ráadásul van mit dicsérni is..de erről majd később.Előbb jöjjön a fekete leves ami már évek óta a bögyömben van.

Nos..a sok kis *****séget még elnézi az ember hiszen előfordul,és nincs ezzel gond.De vannak amik mellett szó nélkül egyszerűen nem lehet elmenni.Ilyen a kazamatákban élő ellenfelek.

- Értem hogy ez egy fantasy.De nem tudom eléggé hangsúlyozni mennyire bosszantó,és illreális mikor az ellenfelem értékei meg sem közelítik a karaktereim értékeit és még is buciraver.Pl jön egy 2.000 es ügyességgel,az íjászomnak van 14.000 és nem tudok neki sebezni.Miért?Hát azért mert nem találom el..vaze..érted?Nem találom el.A másik mikor a harcosom 14.000 es erővel kevesebbet sebez mint az ellenfél 1.850 es erővel.Nem tudom mi lehet nála(bazooka?) de olyat ver rám hogy a ****em a az arcomon jön ki.Ne már..
Könyörgöm..ha már lenyom legalább az értékei tükrözzék a fenébe is..fantasy ide fantasy oda.

Ma de hogy ne csak szapuljam dicsérni is szeretnék.
Érezhető hogy a játékkal foglalkoztok,ami nagyon nem mindegy.Ahogy az a sok területen történt újítás változtatás.A multi harcok és javultak(ezért egy nagyon nagy piros pont!) persze még nem tökéletesek de sokkal de sokkal jobb lett mint volt.Hihető(ellentétben azzal ami a kazamatákban tornyokban folyik..grrr)
Szia!

Meg kell nézni, hogy az ellenfélnek miből van több: erőből, ügyességből vagy értelemből. Lehet, hogy a szörnynek 2000 az ügyessége, de 16000 az értelme, amiből az következik, hogy mágus kasztú szörny. Harcosoknál az erőt kell nézni. Onnan tudod, hogy milyen kaszttal van dolgod, hogy a három érték közül az egyik sokkal magasabb, mint a másik kettő.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2018-05-13, 04:11
Pyra logója
Pyra Pyra nem elérhet?
Robinson Kurzor

Hely: Linz am Rhein
Összes hozzászólás: 153
Thumbs down Menj el politikusnak!

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Meg kell nézni, hogy az ellenfélnek miből van több: erőből, ügyességből vagy értelemből. Lehet, hogy a szörnynek 2000 az ügyessége, de 16000 az értelme, amiből az következik, hogy mágus kasztú szörny. Harcosoknál az erőt kell nézni. Onnan tudod, hogy milyen kaszttal van dolgod, hogy a három érték közül az egyik sokkal magasabb, mint a másik kettő.
Nos, mivel ez a kritikás topik kedves elek, reagálnék a fenti kommentedre.

Te komolyan ezt válaszoltad olyannak, aki 7 éve tolja ezt a játékot?
Mindezt úgy, hogy te is tudod, hogy az árnyvilágos kazik ellenfeleinél teljesen fals adatok vannak kiírva?

ROTFL!
Régi 2018-05-26, 12:34
Lionskull Lionskull nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 57
Alapbeállítás

Panaszom illetve észrevételem az úgynevezett "epikus" eventtel kapcsolatos:
Nagyon úgy veszem észre hogy amíg a többi event tisztességes jutalmakat biztosít, ez úgymond semmit. Nos történt ugyanis, hogy a körülbelül 20 szint óta használatos botomat szerettem volna valami erősebbre váltani, így hát irány Shakes boltja, adjon már valamit. Az oké hogy véletlenszerű na de hogy ennyire?? Elnyomtam szerény számolásom szerint 80 gombát és semmi! Nemhogy fegyver, de egy nyamvadt öv, kesztyű, semmi nem volt hajlandó előkerülni a pult alól! Nem kéne egy tisztességes, mondjuk 20% körüli esélyt biztosítani hogy epikus tárgy kerüljön a polcra? Megjegyzem, mintha egyoldalú lenne a dolog, Fidgetnél sokkal hamarabb előkerül valami használható cucc... Az az érzésem hogy amíg a többi event egyértelmű hasznot hajt, ez így csak a lehúzásról szól. Mert ha erdei ritkaságkor nyomok el 22 gombát annak van értelme: tudom fejleszteni az erődöt, ha tapasztalatkor akkor szintet léphetek, ha aranykor akkor többet költhetek tulajdonságokra... Ennek viszont? Semmi haszna.

Utoljára módosítva: Lionskull által : 2018-05-26 13:52
Válaszol idézettel
Régi 2018-05-26, 16:46
Lionskull Lionskull nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 57
Alapbeállítás

Idézet:
Pyra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nos, mivel ez a kritikás topik kedves elek, reagálnék a fenti kommentedre.

Te komolyan ezt válaszoltad olyannak, aki 7 éve tolja ezt a játékot?
Mindezt úgy, hogy te is tudod, hogy az árnyvilágos kazik ellenfeleinél teljesen fals adatok vannak kiírva?

ROTFL!
Az árnyvilágot egy kicsit én sem értem. Ott van például Easterios árnyoldala, vagy épp a Pokol. Van jó esetben, fullra kigyúrt karival 350 körül kasztfüggően 20-60M életpontod. És akkor szembejön egy mágus, 30M+ critekkel, 12M+ alapsebzéssel és 40-100M élettel. Te meg győzd le. Oké, magasabb szintű mint én nem is kicsit, na de nem irreális a dolog enyhén szólva? Piacos pötyikének 2 ütés és fekszek, 50M életponttal... Kísérőkön, rajtam epic szet, fekete kavicsok... Vagy nyomd már le Savanyú Argust... Mindössze 597M életpont és ő csak a második a 20-ból, később mi lesz? Reális, nem mondom. Persze lehet hogy velünk van a gond és túlságosan előreszaladtunk. De szerintem nehézségben kicsit elvetették a sulykot a készítők, nincs egészen átgondolva ez az árnyvilág.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai