Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2014-05-28, 17:28
Luszie logója
Luszie Luszie nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 894
Alapbeállítás

Attól függ hogy az illető mekkora bombász.. De igen, aki csak "médium" gombász (menő.. ezt most találtam ki :D ) tehát nem rendel minden hónapban 4-5k gombát, hanem mondjuk csak annyit amiből kijön egész hónapra a griff, a 300 kv, meg néha pörgetés..az tuti nem fog a wc-be dobálni, mert annyit viszont nem ér. Bár ha meg azt nézzük, hogy 18-as (ha jól vágom, vagy 19?! mindig keverem...) auraszinttől már garantáltan ad epiket, akkor talán ez motiváló hatást fejthetne ki rájuk..de nem fog. Abba csak az "elvetemült" gombászok dobálnának gombáért. Ez kb ugyanaz az eset, hogy csak az "elvetemültek" pörgetnek olyan cuccért amit gomba nélkül áron be tudnak dobni a boszinak.

Hát, ezt te mondtad.... :D

A képeim kivitelezéséért köszönet Jaxi-nak.
Válaszol idézettel
Régi 2014-05-28, 17:31
Salvador Dali logója
Salvador Dali Salvador Dali nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 15
Alapbeállítás

ÓÓÓ én se vagyok az a fanatikus nagy gombász Egy hónapban ha rendelek egy 68 as csomagot azt is TP/Epic eventkor
De én minden Esetre WC mániás vagyok.
Aki nem fanatikus ogmbász és nagyobb szintes(tehát nem pörögnek a kazik) és nincs is keret epiket venni azért akkor a WC jól tud jönni

18-as szintől van "FixEpic"
Régi 2014-05-30, 19:11
PlayForLife logója
PlayForLife PlayForLife nem elérhet?
Nagydumás Mikulás

Összes hozzászólás: 493
Alapbeállítás

Persze,hogy jól tud jönni..Bár amikor már 1000 pont kell bele,az a 40 nap szerintem túl sok neki

Céhes démon portál szörnyeinek listája
Válaszol idézettel
Régi 2014-11-23, 18:33
gyilkos77 gyilkos77 nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás Fogadó

A harcok amik a fogadóban véghez vitt kalandok során történnek túl könnyűek. Lehetnének az ellenfelek erősebbek. Legyen akkora életük és sebzésük amivel megküzdhetünk. Ne csak olyan legyen, hogy a nagyobb szintű felhasználók 1-2 csapásból lezavarják a harcot. Legyen esélye nyerni az ellenfelünknek.
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-27, 17:29
mp2003amágusxd logója
mp2003amágusxd mp2003amágusxd nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 45
Alapbeállítás

Egyetértek!
Régi 2014-12-27, 18:47
WordWarrior logója
WordWarrior WordWarrior nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 83
Alapbeállítás

De gondoljunk bele, ha erősebbek lennének, és netán megölnének,akkor még lassab lenne a fejlödés..

Újrakezdve!
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-28, 10:15
Killer fon Gyilok gróf logója
Killer fon Gyilok gróf Killer fon Gyilok gróf nem elérhet?
Rózsaszín őves Szájkaratista

Összes hozzászólás: 175
Alapbeállítás

Idézet:
gyilkos77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A harcok amik a fogadóban véghez vitt kalandok során történnek túl könnyűek. Lehetnének az ellenfelek erősebbek. Legyen akkora életük és sebzésük amivel megküzdhetünk. Ne csak olyan legyen, hogy a nagyobb szintű felhasználók 1-2 csapásból lezavarják a harcot. Legyen esélye nyerni az ellenfelünknek.
A kalandvágyban fellelhető ellenfelek arra szolgálnak, hogy Tp-t és lóvét gyűjts... ha erősebb ellenfelekre és kihívásra vágysz... ott a kazamata... démon portál... aréna...
Válaszol idézettel
Régi 2014-12-28, 10:41
Zola21 logója
Zola21 Zola21 nem elérhet?
Szövegláda

Összes hozzászólás: 224
Üzenetküldés MSN-en keresztül Zola21 részére
Alapbeállítás

Idézet:
gyilkos77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem nem esne jól neked se ha 100 kv után benyomsz pár sört és a fele kárba vész. Esetleg ez akkor lenne jó ha nem csökkenne a kv a sikertelen kaland után.
Régi 2014-12-28, 10:45
Doomsday cake Doomsday cake nem elérhet?
A nyugati Nagymester

Összes hozzászólás: 508
Alapbeállítás

Idézet:
Zola21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem nem esne jól neked se ha 100 kv után benyomsz pár sört és a fele kárba vész. Esetleg ez akkor lenne jó ha nem csökkenne a kv a sikertelen kaland után.
Illetve a küldetésért járó jutalmat is nagyon emelni kellene.
Válaszol idézettel
Régi 2015-01-29, 09:17
begyowsky begyowsky nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 47
Alapbeállítás Ötlet a vendégbudival

Eszembe jutott egy ötlet. Ugye lehet találni wc-pumpákat is kalandozás közben. Nos, arra gondoltam, hogy be kellene tenni a játékba olyan budipumpát, ami nem közönséges pumpa, hanem annál egy kicsit több. Mondjuk aranypumpa (és esetleg Begyowsky pumpája lenne a neve, hehe*). És az lenne a hatása, hogy a budiba dobva a manatartály szintjétől függetlenül telerakná a tartályt, és le lehetne húzni a klotyót, és eggyel magasabb szintre emelné az aurát. Az aranypumpa előfordulása azonos lehetne az epic cuccokéval, hogy ne legyen túl egyszerű a dolog. Ha tetszik az ötlet, kérlek, továbbítsátok.

*csak tréfálok, de tetszene a májamnak
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai