Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Fórum Archívum > Játék és támogatás archívum

Szavazás eredménye: Segítsenek?
Igen 1 100,00%
Nem 0 0%
Talán 0 0%
Soha 0 0%
Dehogy is 0 0%
Felesd el 0 0%
Szavazók: 1. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-11-05, 16:06
KeX logója
KeX KeX nem elérhet?
Senior Member

Hely: Ahol vagyok
Összes hozzászólás: 332
Alapbeállítás

A kacagás bók vagy sértés?
Egyébként Houstell,jó hogy megalkottad ezt,a fórum "2." szabályzatát,de aki ezeket eddig "nem tartotta be",az ezek után sem fogja,mert lehet hogy leírtad hogy "tegyük sebbeségbe az agyunkat",és hogy kérdésünkek a neki legmegfelelőbb témába írjuk,de aki ezt eddig nem tette meg,az ezt el sem fogja olvasni.
http://www.youtube.com/watch?v=X21mJ...ure=grec_index Soha ne mondj nemet a pandának!!!
9GAG 4 evar!!! http://9gag.com/
Régi 2011-11-06, 21:35
ILikeHurt ILikeHurt nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 8
Smile Mindenfél kalkulátor , letöltés nélkül.

Sziasztok.Nézegettem a témákat , találtam ami foglalkozik ilyesfélével , de ott csak 1-1 van leírva. Az egyik külföldi fórumon találtam egy témát , ami viszont mindennel foglalkozik : küldetés , fegyver sebzés , statok , céhez szükséges arany és gomba , céh harc , fajok , díjak (például teljesített kazi szint stb..) , kazamták , városőr , tapsztalat .

Gondoltam megosztom , ugymond összefoglaló témaként, UI:az oldalak nem magyarok , de nagyjából csak képek vannak , és minimális nyelvtudás szükségeltetik
Használjátok egészséggel.

http://forum.sfgame.co.uk/showthread.php?t=233
Régi 2011-11-06, 23:35
foxnight foxnight nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás bot & bann

Nos, szerintem elég ellentmondásos a dolog! a szabály egyértelmű: ne botolj!

A minap összefutottam egy „hozzáértő” emberrel, akinek feldobtam a témát, és legnagyobb meglepetésemre, kérdéssel felelt: „Milyen akadályokat kellett leküzdenie annak, aki a szabályt megszegte??”
Csak kicsit később eset le a tantus, hogy mire is utal.
Idézve Xefande példáját (ami nem nagyon állja meg a helyét) ugyanis a rendőr veszi el a jogosítványom, és nem a benzinkutas!
A mi utcánkban például van fekvőrendőr, így a hatóság megelőzéssel próbálkozik lassítani a gyorshajtókat! Ismétlem megelőzés!

Mindenki tudja, hogy ez a játék miről szól, mindenki első szeretne lenni, ez a játék a rivalizálásról szól! Mi felhasználók olyanok vagyunk, hogy élünk a lehetőségekkel. Kérdés az üzemeltető felé: milyen akadályt állított a felhasználók elé?

A másik: ha nekem előnyt nyújt az üzemeltető ellenszolgáltatás fejében, azaz (rendelek gombát) üzleti viszonyba kerülök az üzemeltetővel (játszd el a 100 kalandod, én 3x annyit nyomok forintért)! 1 éven át nem volt előttem akadály, és éltem is vele, tisztában vagyok azzal, hogy megszegtem a szabályt! Persze nem mindig: 2 hetente 2 napot nem tudok itt lenni, és akkor használom a –helyettest-, hogy ne maradjak le, ne veszítsem el azt az előnyt, amit pénzért szereztem! Szabályt, és nem törvényt sértettem! Ha Xefande egy gyenge példát hozott, most én is előhozakodok egy hasonló lábakon állóval: Xefande ajándékba kap egy rotátort az üzlettársamtól, amit már fel is öntött 10 liter benzinnel. De mivel az én műhelyemben van, és nem adom neki oda 10-20 napig!,- mert szerintem megbütykölte a teljesítmény szabályzóját. -
*****tul nem érdekel, hogy a szomszédos gazdák 2 héttel korábban viszi piacra az áruját, hogy a TSz (céh) Xefanden hiánya miatt, tönkre megy! Élvezem a helyzetet: Én megmondtam!! Igaz nem tettem ellene semmit, nem mondtam a társamnak, hogy mielőtt bérbe adod, építs be valamit ami megfogja akadályozni az előnyszerzést, Igaz: Én sem tettem semmit, de majd jól letiltom a telkemről, ezzel helyre áll az igazság! Vajon a „rendőrt” érdekli majd, hogy turbós, vagy sima rotátort zártak el előled?????

Fidgetre fordítva, akkor lenne igazságos, ha a regelésem kezdetétől kezdve keménykednétek, és nem mikor már 6000 liter benzint száguldoztam el nektek!
ui: a „hozzáértő”= egy fogyasztásvédő, aki azt is elmondta, hogy ha haszon merül fel egy szerződésben, kicsit más szabályok érvényesülnek… mint a tankolásos példában

Nem Foxiról van szó, egy másik serveren lévőről, amiben jelenleg 200 gomba van. Had játsszam el. Ígérem soha többé rendelés. Becsszó… semmi bot, semmi gomba! Egyik serverre sem!

még valami: ha kérdi,valamelyik szomszédod: hogy mi pálya az EU pályázatoddal?
mit felelsz "Dávid" szomszéd?

Üdv: Foxnight

Utoljára módosítva: foxnight által : 2011-11-07 00:44
Régi 2011-11-07, 00:41
foxnight foxnight nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

Utoljára módosítva: foxnight által : 2011-11-07 00:42
Régi 2011-11-07, 00:42
Xefande logója
Xefande Xefande elérhet?
Community Manager

Összes hozzászólás: 505
Alapbeállítás

Milyen akadály merül fel? Szerintem a legtöbb felhasználó számára elég komoly akadály egy ilyen script megírása.

Mindig is tilos volt a bot-ok használata a játékban. És mindig is voltak kitiltások, bot használat miatt. Az más dolog, hogy most fejlettebb algoritmus szűri ezeket és így többen buknak le.

Jól tudtad, hogy tilos, hiszen már a regisztrációkor elfogadtad az ászf tartalmát. Szerintem ez a néhány nap tiltás nagyon kedvező, ahhoz képest hogy már egy éve folyamatosan csalsz a bevallásod szerint. Akár végleges kitiltást vagy törlést is kaphattál volna.

Különösen szigorúan tilosak továbbá az olyan automatikus, vagy félautomatikus szkriptek, amelyek lekérdezik az adatbázist, vagy játékmechanizmusokat indítanak el.
Az ÁSZF ilyen jellegű megsértése esetén a megfelelő fiók előzetes figyelmeztetés nélkül zárolásra, vagy törlésre kerül. Az üzemeltető fenntartja okozott kár és az ezzel kapcsolatosan felmerült költségek megtérítésére vonatkozó igényét és az ennek érvényesítésére irányuló eljárás megindításával kapcsolatos jogát.

Amint lejár a felfüggesztésed folytathatod a játékot és elhasználhatod a gombákat.

Végül, nem olvastad a fórum szabályait. Kitiltással kapcsolatban tilos a fórumon írni. Ezért zárom a témát ! Az ügyfélszolgálati űrlapot kell használni. De amint említettem már, bot használat miatti tiltásokat nem tudjuk feloldani.

Shakes and Fidget: Shakes and Fidget Google + | Shakes and Fidget Facebook | Shakes and Fidget Videók

Utoljára módosítva: Xefande által : 2011-11-07 00:44
Régi 2011-11-08, 15:30
Houstell logója
Houstell Houstell nem elérhet?
A keleti Bölcs

Hely: Australia, Melbourne
Összes hozzászólás: 682
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Houstell részére
Alapbeállítás

Mondjuk,nekem a fele nem mondott újat,de azért hasznos kis ketyere Köszi
252
96.88%
130/120 - 100/42
Helyezés: 49

Abbahagytam.

Steam: sheftros
Régi 2011-11-17, 15:37
misike1212 logója
misike1212 misike1212 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 31
Alapbeállítás

hát én szerintem boknak mondtaxd

KeX:

"ki ezeket eddig "nem tartotta be",az ezek után sem fogja"ez teljesen igazm...
Régi 2011-11-23, 16:04
Darstard logója
Darstard Darstard nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 16
Alapbeállítás A hét játéka!

Sziasztok!

Itt mindig lehet szavazni a hét ONLINE játékára (nem böngészős hanem egyszer 10-20 perces játékokra gondolok) Minden héten meglessz adva milyen témában lehet játékot jelöltetni. Az első téma:
Ijesztő játékok
Az én jelöltem a Scary Maze széria (1-től 8 vagy 9-ig)

Jah és csak 5 játék lessz jelölve egy héten. Váárok meg 4 játékot .

Üdv: Darstard

Köszönet ReMoNd-nak az átméretezésért.

Utoljára módosítva: Darstard által : 2011-11-23 16:07
Régi 2011-12-04, 23:03
Houstell logója
Houstell Houstell nem elérhet?
A keleti Bölcs

Hely: Australia, Melbourne
Összes hozzászólás: 682
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Houstell részére
Alapbeállítás

Idézet:
misike1212 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hát én szerintem boknak mondtaxd

KeX:

"ki ezeket eddig "nem tartotta be",az ezek után sem fogja"ez teljesen igazm...
Szándék a fontos Misike És, ha olyan elolvassa aki ezeket nem tartotta eddig be, és kicsit elgondolkozik,hogy: Fene egye meg, igazuk van! akkor talán rájönnek, hogy jobb betartani a dolgokat. Nem nagy dolgok, de, ha betartják, akkor az csodákra képes

252
96.88%
130/120 - 100/42
Helyezés: 49

Abbahagytam.

Steam: sheftros

Utoljára módosítva: Houstell által : 2011-12-04 23:05
Régi 2011-12-05, 01:05
Illidian Illidian nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 342
Alapbeállítás

Idézet:
Houstell eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
1. A játék ingyenes ugyan, de ha top akarsz lenni azért bizony fizetned kell.

2. Nem foglalkozunk account eladással, vétellel, botolással ésatöbbi.

3. Olyan fajt indítasz olyan osztályból amilyet szeretnél. Neked tetsszen, ez a lényeg. Nincs mindent legyőző kombináció, ahogy "svájcibicska" képességkiosztás sem létezik.

4. Tedd sebességbe az agyadat mielőtt használod! Olvass mielőtt írsz, majd megint olvass!

5. Kérdésed feltevése előtt keresd meg a neki leginkább megfelelő fórumtémát. Nem kell minden kérdéshez új témát nyitni.

6. A fórumon vannak segítőkész emberek, de nem végeznek el minden feladatot (gondolkodás, keresés, billentyűlenyomás, folyóügyek) helyetted.

7.Az internet őszinte hely. Ha közzéteszed a véleményedet vagy művedet, ne csodálkozz, ha lesz rá reakció, ami akár rád nézve negatív is lehet.

8.Ne ingereld a fórumtrollokat! Ha szagot fognak, csordástól vetik rád magukat, ha zsákmányként viselkedsz, elfogyasztanak. Előételnek. És mindezt a fórumszabályoknak megfelelően teszik.

+1. Ha ezt az egészet elolvastad, felfogtad, néhol mosolyogtál is vagy a fejed ráztad, akkor valószínűleg nem neked szól.
Igazából nincs olyan pont amibe nem tudnék belekötni/trollkodni persze fórum szabálynak megfelelően
Mivel lusta vagyok mindenhez ezért csak 1-2 dolog:
Az internet nem őszinte, anonim maximum.
1.pont rögtön epic fail, még jó hogy a fórum 8 pontja a főcím
2. örülök hogy nem foglalkozol/tok vele, inkább rábízom az illetékesre
3. egy blood elfet szeretnék indítani a 11.b osztályból : és a többi...
Mellesleg levan írva minden már a fórum szabályokba nem értem minek mégegyszer leírni amikor az teljesen érthető.
Amúgy is rengetegen nem tartják be a szabályokat, itt elég ha megemlítek annyit hogy úgy káromkodnak néhányan ahogy akarnak és semmi következmény...

Utoljára módosítva: Illidian által : 2011-12-05 01:07

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai