Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Fórum Archívum > Játék és támogatás archívum

Szavazás eredménye: Segítsenek?
Igen 1 100,00%
Nem 0 0%
Talán 0 0%
Soha 0 0%
Dehogy is 0 0%
Felesd el 0 0%
Szavazók: 1. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-07-27, 19:06
Xefande logója
Xefande Xefande nem elérhet?
Community Manager

Összes hozzászólás: 505
Alapbeállítás Xef

ZsoltiPitigali_723 vagyok szerver 2-ről

A következőket használom

FlashPlayer verzió: 10.1.53.64
Böngésző: Firefox 3.6.8
Oprendszer: Windows7 Ultimate 64bit

Ma délelőtt 10órakkor beléptem a játékba a szerver2-őn és a fogadóban a küldetésfelvételnél amikor kiválasztottam a küldetést és el akartam fogadni, nem jelent meg az elfogadás gomb. A játékban ZsoltiPitigali_723 a nevem.

Azóta már kiléptem a játékból és újraindítottam a gépet, de még mindig nem jelenik meg a gomb, sőt néha a képek sem töltődnek be teljesen.

Egyébként egész nap lassú az internet, én erre gyanakodtam.

EZ EGY HIBA BEJELENTÉS MINTA

Shakes and Fidget: Shakes and Fidget Google + | Shakes and Fidget Facebook | Shakes and Fidget Videók
Régi 2010-07-27, 19:08
Xefande logója
Xefande Xefande nem elérhet?
Community Manager

Összes hozzászólás: 505
Alapbeállítás GYIK - Support

Hogyan jelentsd be a hibákat ?

Ahhoz, hogy foglalkozni tudjunk a hibával, az szükséges hogy megtudjuk találni azt, ezért hibajelentéseknél fontos hogy leírd a következő információkat.

Először is a legfontosabb, hogy megírd milyen flashplayer-t használsz. A flash player verziószámát a következő oldalon tudod leellenőrizni:
http://www.adobe.com/software/flash/about/

Ábra:

Írd meg milyen böngésző t használsz és milyen verziót (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Safari, Opera, SeaMonkey stb.)

Bár annyira nem fontos, bár néha lényeges lehet ezért írd meg milyen operációs rendszert használtál amikor a hiba fellépett (Windows 7, Windows XP, Ubuntu, MacOS stb )

Majd írd le mi történt:
- Melyik szerveren történt!
- Mi a neved a játékban!
- Mi volt a hiba?
- Mikor történt?
- Megoldódott-e azóta?
- Minden egyéb körülményt ami fontosnak tartasz !

Itt találhatsz egy hibabejelentés mintát: HIBABEJELENTÉS MINTA

Köszönöm, hogy segíted a játékot azzal hogy megfelelő módon jelented be a hibát.

Shakes and Fidget: Shakes and Fidget Google + | Shakes and Fidget Facebook | Shakes and Fidget Videók

Utoljára módosítva: Skandar Graun által : 2013-10-10 10:34
Régi 2010-09-07, 17:52
bigamer logója
bigamer bigamer nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 243
Alapbeállítás Feleslegesen nyitott témák - gyűjtő

Mint mindenki olvassa ez a CS fanoknak van
itt dumálhattok stb.
én kezdeném is CZ-vel és 1.6-al játszottam... multidőbe , mivel rakat win2000-em van és mától nemfut a steam accom
ha vkinek kell árakat stb pm-ben megdumáljuk
írjatok néhány jó szerót , ipt
Régi 2010-09-15, 21:41
Smilekiller logója
Smilekiller Smilekiller nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 116
Alapbeállítás

Hali!
Én non-steameztem egy kis idejig.
A Környező iskolában meg is nyertük haverokkal a cs versenyt !
Counter - Strike 1.6 EcTokeN 4ever!
Régi 2010-11-24, 14:34
Tommy91 Tommy91 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 2
Exclamation Zico 2 - A csaló

Sziasztok!

Tegnap délután 5 óra körül egy csaló akinek a neve a játékon belül "Zico2" és valószínűleg multizik is mert ugyanazon klánban ahol ő is van a vezér "Zico" néven ismert.
Mint írtam tegnap délután 5 körül ez a csaló öcsém Reigo nevű karakterének jelszavát kicsalta tőle,karakter cserére hivatkozva,de mielőtt öcsém észbe kapott volna,mind a 2 karakter jelszavát megváltoztatta Zico2....tudom,hogy most azt gondoljátok,hogy magára vessen,de talán nem ő az első és legfőképp az utolsó akit ez a kis csaló átvert.
Amennyiben olvassa ezt egy admin is vagy valaki olyan aki komolyabban hozzáfér a szerver dolgaihoz,mivel gondolom vannak log fájlok a karakterekről,jelszó és email módosításra értem elsősorban...így a későbbi időkre is vissza lehet nézni az adatokat és megtudom adni a régi adatokat összevetés képen,mivel tudtommal a regisztrálás után egyik adatot sem módosította az öcsém egyszer sem,szóval csakis tegnap történt változás,mivel email címet is módosított.
Úgy gondolom ilyen csalóknak nincsen helye a játékban...nem tudom a multizás bűn-e,de ha igen akkor már csak azzal is sérti a szabályokat.

Remélem értelmes emberek válaszolnak majd erre és nem az lesz,hogy mekkora "Noob" magára vessen. Előre köszönöm ha elolvastad.

Üdv. Tommy91
Régi 2010-11-24, 15:03
Illidian Illidian nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 342
Alapbeállítás

Először is a support@sfgame.hu ra írj egy e-mailt csatold hozzá azt az e-mailt amit akkor kapott amikor megerősítette a címét, mert ezt az oldalt csak moderátorok olvassák és nem tehetnek semmit. Ha ezt kitörölte akkor nem tudom mivan de talán akkor is megtudják nézni.
Kettő: mivel bevallottad h csalni próbált ezért a karaktert nem fogjátok visszakapni és bannolják, tehát senki se férhet majd hozzá de ott lesz.
Amúgy nem tudom de nem valószínű h multizik mert Zico2 erősebb mint Zico
Három: Kár volt ezért új topicot nyitni, berakhattad volna valamely hasonló dologgal foglalkozó topicba,mert azt is olvassák ha új hozzászólás van

Amúgy jah valószínű h lopták mert ugyanaz a kiírás van a leírásában mint a másik 2nek, de a klán többi tagjának nem olyan.
JAh érdemes megnézni a klánjukat és hogy kiket próbált behívni a srác: ő 40es és ilyen 120,119 .... karikat muhahahah

Utoljára módosítva: Illidian által : 2010-11-24 15:07
Régi 2010-11-24, 16:16
Tommy91 Tommy91 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

"Kettő: mivel bevallottad h csalni próbált ezért a karaktert nem fogjátok visszakapni és bannolják, tehát senki se férhet majd hozzá de ott lesz."

Ezt a részét nem értem...öcsém nem akart csalni a kölyök akaszkodott rá,hogy cseréljenek karaktert. Mondjuk ha a karakter csere bűn... De akkor írok arra az email címre,köszönöm a válaszod.
Régi 2010-11-24, 17:36
Méreg Méreg nem elérhet?
Senior Member

Hely: Csanytelek
Összes hozzászólás: 266
Alapbeállítás

Nem fogjátok visszakapni. Azt írtad: KICSALTA. ÁSZF-ot olvasni kéne.

§ Fiók / A virtuális javak tulajdonjoga

Fiók hozzáférési adatait eladni, vagy más módon elidegeníteni tilos. Saját hozzáférési adataiért minden játékos maga felel és köteles biztonságos jelszó választására. A virtuális javak elvesztéséért az üzemeltető nem vállal felelősséget. Kétség esetén a felhasználónak kell bizonyítania, hogy a kár nem az általa választott nem biztonságos jelszó és a választott jelszó általa történt kezelése okán állt elő.

Mért adta ki a jelszavát? Magára vessen..
Régi 2011-01-02, 03:06
Pöcskenöcs Pöcskenöcs nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 6
Alapbeállítás

én sourceozok 4 éve 17 éves vagyok ,összesen 3 ligán voltam,

ALLSTARS LIGA,COUNTERS CUP,becup(ott csak néző)

css-be a nevem : Rima

olyanokkal voltam(vagyok) egy klánba mint masteradam,fallen,sIpI, és sok más hasonló you... bos emberekkel szerintem ezt a témát én nyertem

(DE CSAK SOURCEBA )
Régi 2011-01-13, 16:50
Horvi logója
Horvi Horvi nem elérhet?
Senior Member

Hely: Afganisztán
Összes hozzászólás: 1.431
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Horvi részére
Alapbeállítás

Én régebben cs-ztem 1.6, source
Játszottam find server-be külöböző szerókkal.
Ha van neten 1 szeró ip címe, és fel akarok rá csatlakozni, akkor hova írjam be a szeró ip címét?

S1:Warrior217 - Harcos

S4:JohnCena - Mágus

S5:Undertaker - -Game Over-
John Cena 4 ever!
http://img839.imageshack.us/img839/8461/horvisig.jpg
Ezért a remek bannerért köszönet Blade Of God-nak! =]

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai