Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Közösség > Off Topik

Off Topik Itt lehet kibeszélni a játékkal kapcsolatos vagy éppenséggel a játékon kívüli élet rejtelmeit a Szabályok betartásával

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-07-19, 18:01
Sir Luxornok logója
Sir Luxornok Sir Luxornok nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 5
Question

Idézet:
Blade Of God eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is nagyon csípem Fogok is hamarosan rendelni 125 gombát, abból veszek egy Griffet +marad 100
Egyébiránt én is néztem csak nem tom hogyan kell használni mert SMS-t nem lehet küldeni...A telefonos rendszert meg nem értem...
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-19, 18:02
Torr logója
Torr Torr nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 12
Alapbeállítás

A telefonos rendszert több ijen játékban is használják.
Rendelés menete:
1. Felhívod a telefonszámot,
2. Bepötyögöd a generált kódot,
3. Megvárod míg a számláló ideje lejár.

(mindenhol így szokott lenni, ha nemjól tudom, akkor javitsatok ki pls.)

Utoljára módosítva: Torr által : 2010-07-19 18:08
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 01:02
Adams1992 Adams1992 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 9
Alapbeállítás

Blade of God megnéztem a karaktered (nem akarlak fikázni, de azt hittem, hogy erősebb vagy) és legyőztelek. Érdekelne az új karaktered neve és hogy melyik céhben van, mert akkor esetleg csatázhatnánk is majd. Ha elküldöd nekem privátban legalábba a céh nevet, akkor megígérem, hogy nem fogom senkinek sem elmondani.
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 06:01
maya1 maya1 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

Idézet:
Torr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A telefonos rendszert több ijen játékban is használják.
Rendelés menete:
1. Felhívod a telefonszámot,
2. Bepötyögöd a generált kódot,
3. Megvárod míg a számláló ideje lejár.

(mindenhol így szokott lenni, ha nemjól tudom, akkor javitsatok ki pls.)
Igen így van de vigyázatok vele.
Én is rendeltem telcsin és csak 46 % ment le.
Nem kaptam meg a gombát.
3000 ft lőttek.
Egyelőre ne csináljátok .
Én ezt javaslom ( Nem kötelező megfogadni )
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 13:22
Torr logója
Torr Torr nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 12
Alapbeállítás

Az gáz ha nem érkezett meg. Valószinüleg még nincs rendesen beállítva a rendszer, ezért nem működik megfelelően. Ijenkor a legjobb, ha írsz a játék üzemeltetőinek.
(általában szoktak adni egy telefonszámot, és ott egy ügyfélszolgálatos emberke a számládra írja a megrendelt gombát, ha valóban nem érkezett meg)
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 21:13
KeV89 logója
KeV89 KeV89 nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 107
Alapbeállítás

Szeretném közzétenni, hogy milyen szánalmas emberek is játszanak a játékkal. A klánunkban már a harmadik ilyen gyerek, aki kezdetben ugyan normális, aztán én nem tudom mi lesz velük, de egyszerűen szó szerint megőrülnek.

A beszélgetés lényege az volt, hogy kérdezgetett minket (engem és zodo-t), hogy kik is vagyunk az életben és voltak olyan kérdések, amelyekre nem voltunk válaszolni egy 12-14 éves gyereknek (amit mondjuk mással sem oszt meg túl gyakran az ember). Ezek után szépen lassan először kérdőre volt minket, aztán sértegetett, végül pedig a képen látható szövegek után távozott a klánból, mondván egy sokkal jobb klán tagja lesz...

Katt a képre, hogy nagyban is lásd!

Nem ártana némi tiszteletet tanulni néhány mai fiatalnak és tisztában lenniük a netikettel! Remélem az új klánjába hasonló korosztályú és szintű emberekkel, majd jól kikáromkodják magukat a chat-et... ha nekik ez "király" hát istenem.
Szánalom!

UPDATE: Már a testvére (hasonszőrű) is távozott a klánból, nem sajnáljuk. Több gyökér könyörgöm ne jöjjön a klánba, mert elszívják a klán törzsének az erejét!

http://rpgames.web4.hu/ <- Szerepjátékokkal foglalkozó blog.

Karakterem:
Eliana, Elf Felderítő, az S1-en.

Utoljára módosítva: KeV89 által : 2010-07-20 21:16
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 21:16
Csokoládé Csokoládé nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 79
Üzenetküldés MSN-en keresztül Csokoládé részére
Alapbeállítás

Idézet:
KeV89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szeretném közzétenni, hogy milyen szánalmas emberek is játszanak a játékkal. A klánunkban szabi52 már a harmadik ilyen gyerek, aki kezdetben ugyan normális, aztán én nem tudom mi lesz velük, de egyszerűen szó szerint megőrülnek.

A beszélgetés lényege az volt, hogy kérdezgetett minket (engem és zodo-t), hogy kik is vagyunk az életben és voltak olyan kérdések, amelyekre nem voltunk válaszolni egy 12-14 éves gyereknek (amit mondjuk mással sem oszt meg túl gyakran az ember). Ezek után szépen lassan először kérdőre volt minket, aztán sértegetett, végül pedig a képen látható szövegek után távozott a klánból, mondván egy sokkal jobb klán tagja lesz...

Katt a képre, hogy nagyban is lásd!

Nem ártana némi tiszteletet tanulni néhány mai fiatalnak és tisztában lenniük a netikettel! Remélem az új klánjába hasonló korosztályú és szintű emberekkel, majd jól kikáromkodják magukat a chat-et... ha nekik ez "király" hát istenem.
Szánalom!
KeV89 azt ajánlom kezd jobban tűrni a dolgokat Mert könnyen eleged lehet így a játékból... Rengeteg ilyen gyerek volt/van/lesz is. Mindenesetre az ilyenek jó esetben egyből ki kell vágni.
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 21:21
KeV89 logója
KeV89 KeV89 nem elérhet?
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
Csokoládé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
KeV89 azt ajánlom kezd jobban tűrni a dolgokat Mert könnyen eleged lehet így a játékból... Rengeteg ilyen gyerek volt/van/lesz is. Mindenesetre az ilyenek jó esetben egyből ki kell vágni.
Ne félj, ha lenne jogom hozzá, először figyelmeztetném, aztán ha továbbra is csinálná, érzelemmentes búcsút vennénk egymástól (legalább is az én részemről)
Nem tudom mit képzelnek, ilyenkor mindig eszembe jut, hogy milyen felnőttek lesznek ezekből a gyerekekből? Az én időmben (és mér régebben) TISZTELTÜK az idősebbeket (jó tudom nem vagyok annyira öreg, de akkor is). Tudom jól, hogy sajnos e felé hajlik a világ, és arra kérem a kedves szülőket, akik esetleg ezzel a játékkal játszanak, hogy neveljék a gyerekeiket!!!

Karakterem:
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 21:29
Csokoládé Csokoládé nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 79
Üzenetküldés MSN-en keresztül Csokoládé részére
Alapbeállítás

Idézet:
KeV89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ne félj, ha lenne jogom hozzá, először figyelmeztetném, aztán ha továbbra is csinálná, érzelemmentes búcsút vennénk egymástól (legalább is az én részemről)
Nem tudom mit képzelnek, ilyenkor mindig eszembe jut, hogy milyen felnőttek lesznek ezekből a gyerekekből? Az én időmben (és mér régebben) TISZTELTÜK az idősebbeket (jó tudom nem vagyok annyira öreg, de akkor is). Tudom jól, hogy sajnos e felé hajlik a világ, és arra kérem a kedves szülőket, akik esetleg ezzel a játékkal játszanak, hogy neveljék a gyerekeiket!!!

Jujj KeV néni elporollja a popsitokat ha nem viselkedtek! Egyébként Hamarosan kezdődik a Céh csata!
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-20, 21:51
KeV89 logója
KeV89 KeV89 nem elérhet?
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
Csokoládé eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Jujj KeV néni elporollja a popsitokat ha nem viselkedtek! Egyébként Hamarosan kezdődik a Céh csata!
KeV néni valójában férfi, és örülne neki, ha nem néznék állandóan csajnak, annak ellenére, hogy Eliana egy tündéri elf csaj, én nem akarok kanokkal ismerkedni és senki "popsijához" nem nyúlnék!
Gondoltam nem árt ezt tisztázni, mielőtt kapnám a leveleket

Karakterem:
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai