Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2018-04-08, 11:36
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 162
Alapbeállítás

Idézet:
sandy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
milyen aura Grimm, slozi?
Miért van másmilyen is?
Az aura az egyik dolog (a másik a szint) ami meghatározza ,hogy a boltból milyen nagy statokkal kapsz epicet ,Grimm emiatt írta...
Régi 2018-04-08, 13:47
Debysz Debysz nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 9
Alapbeállítás

Sziasztok!

Köszi a választ!
Valamiért nekem az rémlett, hogy többet adott ennyi fejlesztésért... mindenesetre legközelebb jobban utánanézek mielőtt kiírok valamit!
Régi 2018-07-29, 01:59
miluuu miluuu nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 5
Alapbeállítás Napi küldetések

Sziasztok!

Az új fejlesztéssel bekerült a nap titkos küldetése. Azt hittem, hogy ez egy adott napra vonatkozik és ha nem csinálod meg, másnak kapsz egy másikat.
Azonban ez nekem úgy látszik, hogy nem így működik. 4 napja kaptam egy "Dobj be egy eposzit tárgyat a misztikus klotyóba 1 alkalommal." küldetést. Mivel fölösleges eposzi tárgyam nincs, ezért nem dobtam be semmi, gondoltam majd másnak kapok mást, de nem. 4 napja ez a küldetésem van, amit kb soha nem fogok teljesíteni tekintve, hogy eposzi tárgyból fél évente kerül 1, a kazamatákból meg már alig van hátra egy pár szint.

Az, hogy nem kapok új napi küldetést ha az előzőt nem oldottam meg most bug vagy feature?

Köszi a választ.
Régi 2018-07-29, 06:57
Mraz Mraz nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 162
Alapbeállítás

Idézet:
miluuu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Az új fejlesztéssel bekerült a nap titkos küldetése. Azt hittem, hogy ez egy adott napra vonatkozik és ha nem csinálod meg, másnak kapsz egy másikat.
Azonban ez nekem úgy látszik, hogy nem így működik. 4 napja kaptam egy "Dobj be egy eposzit tárgyat a misztikus klotyóba 1 alkalommal." küldetést. Mivel fölösleges eposzi tárgyam nincs, ezért nem dobtam be semmi, gondoltam majd másnak kapok mást, de nem. 4 napja ez a küldetésem van, amit kb soha nem fogok teljesíteni tekintve, hogy eposzi tárgyból fél évente kerül 1, a kazamatákból meg már alig van hátra egy pár szint.

Az, hogy nem kapok új napi küldetést ha az előzőt nem oldottam meg most bug vagy feature?

Köszi a választ.
A 4 nap az nem tudom mennyire igaz ,ha pénteken kaptad ezt akkor van rá esélyed hogy hétfőn újat kapsz ,mert hétvégén nincs új napi küldetés. Ha a pénteki nincs megcsinálva akkor az van ott egész hétvégén.
Ha viszont már csütörtökön megkaptad akkor úgy van megcsinálva ,hogy addig nem dob újat amég az előző nincs kész ,ez majd csak holnap fog kiderülni,mert eddig mindet meg tudtam csinálni és erre még nem panaszkodott senki. Valószínűleg ez a dolog nálad fog kiderülni...
Régi 2018-07-29, 09:25
Markhu Markhu nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 8
Alapbeállítás

Ez egyébként részben nálam is így volt.

Megkaptam a küldetést, hogy tegyek a klotyóba egy eposzi tárgyat, de nem tudtam teljesíteni. Majd másnap megint ez jött ki, akkor fogtam a fejem, hogy nehogy már ez legyen huzamosabb ideig, de pont sikerült kapnom egy eposzi tárgyat, így 2 nap után teljesítettem a küldetést.

Reméljük hétfőn újat fog akkor adni, mert nem lenne túl fair, mert ha most kapnék egy ilyet megint nem tudnám teljesíteni.
Régi 2018-07-29, 22:51
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.332
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Sziasztok!

Hétvégén nincsenek titkos küldetések.

Olyan előfordulhat, hogy a pénteken nem teljesített küldetést szombat és vasárnap újra beadja, amíg nem teljesítitek őket. De hétfőn elméletileg új titkos küldetést kaptok.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Régi 2018-07-30, 01:15
miluuu miluuu nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 5
Alapbeállítás

Köszönöm a választ, tényleg így van.

Ha a pénteki küldetést nem tudod megcsinálni, veled marad egész hétvégén.
Hétfőn kaptam egy új küldetést, tehát továbbra is minden nap új küldetést kapunk.
Régi 2018-08-20, 13:34
Rizs Rizs nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Árnyvilágból esett epic fegyvert fejlesztettem a kovácsnál 5x. Ha fölé viszem a kurzort, nem mutatja a fejlesztésre költött nyersanyagot. Másnál is így van? Vagy ez valami speciális feature csak nekem?
Eladás / szétszerelés / dragakő kivétel esetén megkapom a fejlesztésre költött fémet+kristályt? (tudom, hogy nem pontosan annyit ad, mint amennyit jelez, de itt nem jelez egyáltalán semmit)

Az előző fegyverrel (nem epic) nem volt ilyen gond.
Az összes többi itememnél rendesen mutatja a fejlesztésre költött nyersanyagokat.

A harcos torony segítő epic fegyvere is fejlesztve van 1x, annál sem mutatja a fémet+kristályt.

https://imgur.com/a/5bt7r58

Köszi a válaszokat!
Régi 2018-08-20, 23:04
Sword Cut logója
Sword Cut Sword Cut nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 42
Alapbeállítás

Idézet:
Rizs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Árnyvilágból esett epic fegyvert fejlesztettem a kovácsnál 5x. Ha fölé viszem a kurzort, nem mutatja a fejlesztésre költött nyersanyagot. Másnál is így van? Vagy ez valami speciális feature csak nekem?
Eladás / szétszerelés / dragakő kivétel esetén megkapom a fejlesztésre költött fémet+kristályt? (tudom, hogy nem pontosan annyit ad, mint amennyit jelez, de itt nem jelez egyáltalán semmit)

Az előző fegyverrel (nem epic) nem volt ilyen gond.
Az összes többi itememnél rendesen mutatja a fejlesztésre költött nyersanyagokat.

A harcos torony segítő epic fegyvere is fejlesztve van 1x, annál sem mutatja a fémet+kristályt.

https://imgur.com/a/5bt7r58

Köszi a válaszokat!
Szia! Minden tárgyért vissza lehet kapni a fejlesztésre költött nyersi nagy részét, KIVÉVE azoknál a fegyvereknél, amik jártak már a klotyóban. A többi felszerelésnél lényegtelen, hogy volt-e a klotyóban, vagy sem, mindig visszakapod a nyersit. A fegyver kivétel.

Ez azért van, hogy ne lehessen trükközni. Például van egy 10x fejlesztett harcos fegyverem, amiért kapok 50.000 kristályt. Bedobom a klotyóba, így vagy mágus, vagy felderítő fegyver lesz belőle. Ekkor már (ha minden igaz,) 100.000 kristályt kapok vissza.

Így kerülték ki a fejlesztők, hogy ezt a kiskaput használjuk.

Utoljára módosítva: Sword Cut által : 2018-08-20 23:05
Régi 2018-08-21, 07:17
Rizs Rizs nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Értem, köszi a választ!

A problémám csak annyi ezzel a megoldással, hogy ez a fegyver valójában nem "járt a klotyóban" (már azt is megtévesztőnek tartom, hogy ezeknél a tárgyaknál ez a szöveg szerepel a leírásban).
Korrektebben úgy lehetett volna a fent említett kiskaput kikerülni, hogy a fegyverre költött nyersanyagot (függetlenül attól, hogy honnan van a fegyver) visszakapod mindaddig, míg bele nem dobod a klotyóba. Klotyóba dobás után pedig "elveszik" (és onnantól kezdve az esetleges további fejlesztések ára már nincs feltüntetve). Mert így egy kalap alá vannak véve azok a cuccok, amik ténylegesen jártak a klotyóban és azok, amelyek valójában nem, viszont arany nem jár értük.

Vagy mondok még jobbat: a klotyóba dobás pillanatában visszakapod az addig elköltött nyersanyagot és a tárgy fejlesztési szintje visszaáll 0-ra. Így a 10x fejlesztett harcos itemért visszakapod az 50.000 kristályt és az új mágus/felderítő fegyvert ha akarod, felhúzhatod 10-esre 100.000 kristályért. Nincs kiskapu, nincs elveseztt nyersanyag, mindeki boldog.

Utoljára módosítva: Rizs által : 2018-08-21 07:39

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai