Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2016-12-07, 16:14
Dragondick Dragondick nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 65
Alapbeállítás

Ha 15-re akarnád emelni minden épület szintjét mint követelmény sem lennél vele előbbre, mert az Erőd szinte az egyetlen olyan dolog a játékban, ami nem igazán szintfüggő.

w6-on a Top 1 erődöknél 32-es szintű, és rengeteg olyan 150-200 közötti játékos van, akinek az épületei 15-16 körül mozognak, mert a karakterrel kis mértékben foglalkoznak, Erőddel viszont 25 óta minden nap teljes erővel.
Válaszol idézettel
Régi 2016-12-07, 21:05
Ezust logója
Ezust Ezust nem elérhet?
Fórum Moderátor

Összes hozzászólás: 221
Alapbeállítás

Tetszik az ötlet!
Válaszol idézettel
Régi 2016-12-08, 10:12
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 373
Alapbeállítás

Idézet:
Reznagol78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem is tetszik a fejlesztés, de módosítanék rajta. Csak azután lehessen elkezdeni építeni, ha minden épületünk elérte a 15. szintet. Nincs rá szükség, hogy kis szintű játékosok lyukasszanak, hiszen 300-ig úgy is gyorsan lehet haladni. Azalatt az egy év alatt ami a feltételek teljesítéséhez kell, a játék már úgy is belassul. A lyukasztás, viszont elég táp dolog, én minden egyes lyukért elkérném a 300 milla fát és 100 milla követ, harccal és pörgetéssel is a raktárkapacitás felé tud menni a nyersanyagkészlet.
Ez *****ség, az alap tárgyakba való foglalat elhelyezése 5millió aranyért kis szinten drága, nagyobb szinten szükségtelen.

A további foglalatokra szükség lenne a játékban, egyik, hogy a kis és közepes köveknek is lenne értékük, továbbá a segítőket is ismét lehetne tuningolni vele, ez 400szinten, ha maximumra kivan kövezve a karakter és a segítők, jó ha elég maximum 5db kazamatára, továbbá a hurrikkánnál mindenképpen indokolt lenne.

Hozzá teszem, a 19-20as bányászat 18millió fa és 3millió kő, és napi maximum 3db kibányászása lehetséges gomba nélkül, Tehát 1nap 54millió fa és 9millió követ elvisz csak a bányászat. Ekkora mennyiséget 20as kitermelőkkel 1hét alatt lehet kitermelni kb.

Az, hogy a harmadik lyukasztás 300/100 milla az nevetségesen sok lenne, mire meglenne a 3.ra az ára, addigra lehetne cserélni a felszerelést...

Bár az értékeket valóban változtatnám, arányosan a 6:1 fa/kő drágakőbányászáshoz. Hogy a megmaradt kő miatt, arányosan a fából kevesebb a kőből viszont több kelljen. Így elkerülni azt a *****séget, hogy a játékosoknak szinte 0 fájuk legyen több százmilliós kő mennyiség mellett.

Esetleg annyival egészíteném ki, hogy a wcben már volt tárgyakba nem lehetne belerakni az első foglalatot, viszont ha van benne, azt tovább lehetne bővíteni. (Nehogy már túlságosan nagy kár érje a szolgáltatót)
Régi 2017-06-16, 20:26
Tommedve logója
Tommedve Tommedve nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 44
Alapbeállítás Fejlesztés

A következő fejlesztésnél lehetne már pár új épületet berakni az erődhöz.Ilyenekre gondolok mint pl.egy ostrom gép műhely aminél lehetne katapultot,meg faltörő kost építeni az erődostromokhoz.Meg hasonló épületek hogy színesítsék kicsit az erődöt.Meg esetleg lehetne még 5 szinttel emelni az épületek szinthatárát.Nektek erről mi a véleményetek?
Régi 2017-06-16, 22:23
premereg premereg nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 56
Alapbeállítás

Ezen gondolkodtam már magam is, hogy mennyire lenne "életképes" vagy sem.
Ami miatt nagyon elgondolkodtató, az az új eredmények rész miatt van. A gróf és A király eredmények elérését kellene akkor jobban behatárolni, hogy a mostani, vagy az új épületek is számitanak vagy sem.
Illetve talán még nem annyira aktuális ez a kérdés. Nagyon kevesek "maxolták ki" az erődöt (akiknek megvan, illetve közel állnak hozzá, teljes tiszteletem), de ugyanaz a helyzet mint kedvenceknél. Amig a játékosok X %-a nem panaszkodik, hogy nincs hova fejleszteni, nem fognak vele semmit kezdeni.

Lehet, hogy először célszerűbb lenne a harcrendszert megreformálni. Ne érts félre Tommedve, nem a fejlesztések ellen vagyok és örülök, ha valami pozitiv változás történik, csak véleményem szerint más részekre jobban elkelne a frissités mint, hogy új épületek vezessenek be.
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-17, 11:59
Tommedve logója
Tommedve Tommedve nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 44
Alapbeállítás

Idézet:
premereg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezen gondolkodtam már magam is, hogy mennyire lenne "életképes" vagy sem.
Ami miatt nagyon elgondolkodtató, az az új eredmények rész miatt van. A gróf és A király eredmények elérését kellene akkor jobban behatárolni, hogy a mostani, vagy az új épületek is számitanak vagy sem.
Illetve talán még nem annyira aktuális ez a kérdés. Nagyon kevesek "maxolták ki" az erődöt (akiknek megvan, illetve közel állnak hozzá, teljes tiszteletem), de ugyanaz a helyzet mint kedvenceknél. Amig a játékosok X %-a nem panaszkodik, hogy nincs hova fejleszteni, nem fognak vele semmit kezdeni.

Lehet, hogy először célszerűbb lenne a harcrendszert megreformálni. Ne érts félre Tommedve, nem a fejlesztések ellen vagyok és örülök, ha valami pozitiv változás történik, csak véleményem szerint más részekre jobban elkelne a frissités mint, hogy új épületek vezessenek be.

Nem értelek félre Ezzel a harcrendszer reformálással egyetértek.Többek között még én is nagyon messze vagyok az erőd kimaxolásával,még "csak" 15-ös de a több épület szerintem érdekesebbé tenné,de értem amit mondasz én is örülnék neki ha más fejlesztéseket is bevezetnének bugok nélkül.
Régi 2017-12-30, 20:11
Dárdakór Dárdakór nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 13
Alapbeállítás

Majdnem kimaxoltam az erődöt (védelem, támadók 150 maxon, várfal max), és igen idegesítő, hogy 3-5 középszintű (béna 130-as) játékos le tudja verni, és ki tudja fosztani ... naponta. Így pl 20-as lovagot, drágakőbányát kifejleszteni lehetetlen. Semmi más nem teszek, csak a középszerű kis trollokat etetem, lévén nincs is semmi az erődjükbe hiába verem le, meg alacsonyabbak is így keveset is kapok belőle. Agyrém, és annyira idegesítő, hogy lassan inkább fogom és törlöm az összes karimat, hogy ne az én véremet copogatva és engem farmolva fejlődjenek ezek a kis semmirekellők.

Javasolnék egy olyan apró fejlesztést a játékba, hogy :
- napi első támadó ha leveri az erődöt, akkor (a mostani felállás szerint) kapja meg 10%-ot az erődben lévő fa-kő-ből.
- napi második már csak 5%-ot
- napi harmadik csak 3%-ot
- napi negyedik 2%-ot
- napi ötödiktől 1%-ot

Mert ennek így most SEMMI értelme sincs.
DO NOT FEED THE TROLLS !
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-30, 21:06
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 373
Alapbeállítás

Napi második támadás már semmit sem visz raktárból..

Ide részleges védelmek kellenének, aszerint, hogy menyi egységedet verték le... pl a kiképzési idő legalább 2szeresét kapnád védelembe, hogy támadhatatlan legyél.

És akkor a gerinctelen férgek, nem tudnák ezt megjátszani, de sajnos ez az sf...
Régi 2018-01-04, 10:33
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 168
Alapbeállítás Drágakövek

Sziasztok!
Teljesen felépített Erődnél lehessen kiválasztani a megszerzett kőnek a színét. Majdnem 1000 lovaggal javarészt csak fekete kő jön, de van akinek szüksége van másra is.Természetesem a mérete maradjon random, de az is korrekt lenne, ha csak nagy köveket dobálna egy fullos erődből származó drágakőbánya.
Nem sok embert érint jelenleg ez a jelenség, de legalább méltó jutalma lenne egy teljesen felépitett erődnek, mert mindhez 5 tulajdonság a karakterre az szinte semmi, nem motiváló tényező.

Kam1kA
Válaszol idézettel
Régi 2018-12-29, 12:57
Zodgolo Zodgolo nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

Hali

Mivel a karácsonyi 4es eventen rengeteg nyersanyagot lehetett gyűjteni és kb semmire nem tudtad elhasználni mert a fejlesztéseid 20-30 napig mennek arra gondoltam nem e lehet betenni a játékba 1-2 frissitést.. esetleg egy homokóra szerűséget ami kazamatákhoz kötött lenne (én a forgószélre gondoltam amúgy is *** cuccokat ad de a kalandok során lehet találni) hogy minden 50. szinten az egy random %os csökkentést ad 10-100% között (természetesen egy gép generálja a dobott tárgyat szóval akár az első 50. szint legyőzése után is adhat egy 100% csökkentést de akár egy 10%osat is persze mindennek meglenne a fix drop rateje hogy a 100ast csak 3% dropal dobja a 10est 25%el vagy valami ilyesmi alapon) és minden 100. szinten egy fix 50% időcsökkentést kapsz. VAGY a másik ötlet több épitést lehet inditani egyszerre de minél több épitést akarsz iditani annál több nyersanyag lesz az ára.. pl 1. fejlesztés az normál áron menne mint eddig is viszont a 2. már 25%al több nyersiért a 3. 50%al többért és igy tovább persze ne lehessen a végtelenségig húzni.. legyen max 3 épitési lehetőség.. ezek szerintem elég egyszerűen megoldhatóak és sokaknak tetszene is

még egy dolog eszembe jutott közben telefonos apphoz egy kis javitás hogy a harcok elött egy + kérdést hogy biztosan szeretnéd folytatni AKKOR ha még nem járt le az idő és gombába kerülne a harc.. rengetegszer volt olyan hogy volt 2 percem melóban és gyorsan végig akartam tolni minden kedvencek, aréna, kazi de volt hogy a kazihoz még kellet volna idő ezért elnyomtam egy gombát.. ugyan ez volt az állatoknál is viszont ami a legrosszabb az az alvilágban az időgép.. nem értem hogy miért nem lehet akkor fejleszteni amikor van benne kalandvágy.. de nem is ezzel van a gond hanem azzal hogy telón véltetlen mellé nyomsz és már el is bsztad 1 heti várakozást mert egy kérdést nem képes feltenni hogy biztosan felszeretnéd használni a felhalmozódott kalandokat? igen v nem.. csak egyetlen kérdés kellene a harcok elé és ide.. szerintem ez nem akkora kérés

Utoljára módosítva: Zodgolo által : 2018-12-29 13:30
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai