Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2018-12-29, 11:38
Zodgolo Zodgolo nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Exclamation erőd ötletek

Hali

Mivel a karácsonyi 4es eventen rengeteg nyersanyagot lehetett gyűjteni és kb semmire nem tudtad elhasználni mert a fejlesztéseid 20-30 napig mennek arra gondoltam nem e lehet betenni a játékba 1-2 frissitést.. esetleg egy homokóra szerűséget ami kazamatákhoz kötött lenne (én a forgószélre gondoltam amúgy is *** cuccokat ad de a kalandok során lehet találni) hogy minden 50. szinten az egy random %os csökkentést ad 10-100% között (természetesen egy gép generálja a dobott tárgyat szóval akár az első 50. szint legyőzése után is adhat egy 100% csökkentést de akár egy 10%osat is persze mindennek meglenne a fix drop rateje hogy a 100ast csak 3% dropal dobja a 10est 25%el vagy valami ilyesmi alapon) és minden 100. szinten egy fix 50% időcsökkentést kapsz. VAGY a másik ötlet több épitést lehet inditani egyszerre de minél több épitést akarsz iditani annál több nyersanyag lesz az ára.. pl 1. fejlesztés az normál áron menne mint eddig is viszont a 2. már 25%al több nyersiért a 3. 50%al többért és igy tovább persze ne lehessen a végtelenségig húzni.. legyen max 3 épitési lehetőség.. ezek szerintem elég egyszerűen megoldhatóak és sokaknak tetszene is

Bocs a hibákért nincsen hosszú i-m mert angol billentyűt használok

még egy dolog eszembe jutott közben telefonos apphoz egy kis javitás hogy a harcok elött egy + kérdést hogy biztosan szeretnéd folytatni AKKOR ha még nem járt le az idő és gombába kerülne a harc.. rengetegszer volt olyan hogy volt 2 percem melóban és gyorsan végig akartam tolni minden kedvencek, aréna, kazi de volt hogy a kazihoz még kellet volna idő ezért elnyomtam egy gombát.. ugyan ez volt az állatoknál is viszont ami a legrosszabb az az alvilágban az időgép.. nem értem hogy miért nem lehet akkor fejleszteni amikor van benne kalandvágy.. de nem is ezzel van a gond hanem azzal hogy telón véltetlen mellé nyomsz és már el is bsztad 1 heti várakozást mert egy kérdést nem képes feltenni hogy biztosan felszeretnéd használni a felhalmozódott kalandokat? igen v nem.. csak egyetlen kérdés kellene a harcok elé és ide.. szerintem ez nem akkora kérés

Utoljára módosítva: Zodgolo által : 2018-12-29 12:27
Lezárt téma

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai