Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2015-12-18, 23:03
Koki Koki nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás Erőddel kapcsolatos ötletek

Először is arra gondolnék, hogy szerintem logikusabb, és fair-ebb lenne, ha erődnél nem a helyezés, hanem mondjuk az erőd fejlesztési szintje alapján, vagy bármi más alapján, de ha nem is akkora különbséggel mint eddig, de valamivel a mostaninál nagyobb különbséggel adhatna be ellenfeleket, mert most 30. körül vagyok, mivel eddig tudtam támadni sokfélét, de most 5-50. helyezettig dobál be ellenfeleket, akik 85, de inkább 95-ös íjásszal stb rendelkeznek, 12-es védművekkel, amik az én kis 77-es katonáimmal legyőzhetetlenek. Ma például ezek miatt egyet sem tudtam támadni :/

Ezen kívül, másik szerveren 7. vagyok, 85-ös katonákkal, abból el kell menni egy értelmes profitért 30 katonával, ami közel 40.000 fát, 13.000 követ, és pontosan 5 órát vesz igénybe mire újratermelem. Ez azt jelenti, hogy még ha szerencsém is van, hogy találok jó ellenfelet, 1 napba 5 ilyen támadás sem fér bele, és akkor még azt nem is vettük, hogy azért 24 órát nem vagyunk gép előtt :/

Utoljára módosítva: Koki által : 2015-12-19 01:02
Válaszol idézettel
Régi 2015-12-25, 21:16
galesz10 galesz10 nem elérhet?
Naplopó

Alapbeállítás

Én arra gondoltam, hogy kellene még egy "piac" nevezetű épület az erőd részbe, ahol lehetne mondjuk ha nem is egymással ( játékosok között), de legalább nyersanyagokat cserélgetni valamely úton-módon. Már napok óta fenn áll nálam az a helyzet, hogy a kőfejtőből nem tudom beszedni a követ, mert tele van a táram vele, viszont fából meg alig van.
Válaszol idézettel
Régi 2015-12-27, 13:04
Jaden logója
Jaden Jaden nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 359
Alapbeállítás

Új drágakőveket lehetne berakni a játékba! Ami plusz sebzést adna a fegyvereknek. (+5% mint a portál) A bevezetett slot-ok több lehetőséget adhatnának!(a jelenlegi 1 foglalat mellett lehetnének 2, 3 foglalatos felszerelések is.)

Ha tanácstalan vagy fegyverrel, küldetéssel kapcsolatban. http://sf.kalais.net/english/weapon.html
Köszönet érte, Elek1977-nek.
> Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék.<
Válaszol idézettel
Régi 2015-12-27, 20:37
ilma ilma nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 63
Alapbeállítás

Idézet:
galesz10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én arra gondoltam, hogy kellene még egy "piac" nevezetű épület az erőd részbe, ahol lehetne mondjuk ha nem is egymással ( játékosok között), de legalább nyersanyagokat cserélgetni valamely úton-módon. Már napok óta fenn áll nálam az a helyzet, hogy a kőfejtőből nem tudom beszedni a követ, mert tele van a táram vele, viszont fából meg alig van.
Az nagyon egyenlőtlenné tennél az egészet, ha nem csak azonos szintűek cserélgethetnének. De már én is gondolkodtam rajta.
Ellenben, ha azonos szinten lehetne cserélgetni, az is sokat segítene és nem lenne gond, hogy felhalmozódik.

A harcrendszernek nem kedvezne. Mindenki elosztaná egyenlően a nyersanyagát úgy, hogy ne érje meg őket támadni, majd, ha kell valakinek fejlesztésre, összedobják neki. (A harcrendszer amúgy is gyatra, de ez végleg tönkre vágná.)
Válaszol idézettel
Régi 2016-01-13, 18:21
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 369
Alapbeállítás

Szerintem nem lenne rossz az egyik hétvégét kibővíteni(pl a gombásat):

"Munkások" hétvégéje, ami kicsit ellent mondó, de nem a név a lényeg!

Havonta 1 teljes hétvégén keresztül lehetőség nyílna egy időben 2 épület építésének megkezdésére.
Az aktuális "építkezés(ek)" a hétvége letelte után is folytatódnának!

Így a játékosok tudnának némi időt "nyerni" az erőd fejlesztésében!
Válaszol idézettel
Régi 2016-01-17, 15:18
Waze Waze nem elérhet?
Naplopó

Alapbeállítás

Én úgy látom, hogy szinte mindenki nagyon leállt a fejlesztésekkel, mert mihelyt valaki egy kisebb nyersit megspóról, egy csomó másik játékos lerabolja.

Javaslat: 10-es épületszint felett lehetséges legyen 10 százalékonként beadni a nyersit a fejleszteni kívánt épületbe. Az előzetesen beadott nyersanyagokat már ne lehessen elrabolni. A fejlesztést természetesen csak a 100 % beadás után lehetne indítani. Egyszerre csak egy épületben lehetne ezt a "részletfizetést" alkalmazni.

Sok embernek visszaadná az erődökkel kapcsolatos örömét ez a frissítés, mert mehetnének a fejlesztések, és működnének a támadások is.
Uff, én beszéltem.
Válaszol idézettel
Régi 2016-01-17, 16:00
gerida logója
gerida gerida nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 155
Alapbeállítás

Támogatom!!!!!

------------------------------------------------------
W13-RA CÉHET KERESEK!

s11: gerida lvl222!!!!!
COMING SOON/W13: gerida
s11: 36 aura

------------------------------------------------------

Good Game !!
Válaszol idézettel
Régi 2016-01-17, 16:52
Reznagol78 Reznagol78 nem elérhet?
Ez már valami

Összes hozzászólás: 95
Alapbeállítás

Én nem támogatom. Képzeljétek el a másik oldalt. Nincs miért támadni, mert sosem lesz érdemi mennyiségű nyersi senkinél sem.
Válaszol idézettel
Régi 2016-01-17, 23:22
robi1999 robi1999 nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

nekem az lenne az otletem hogy lehesen nyersanyagokat kuldeni cehen belul
Válaszol idézettel
Régi 2016-01-18, 16:39
Whisper logója
Whisper Whisper nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 67
Alapbeállítás AZ nem lenne jó

Az nem lenne jó mert sokan kezdenének "multiba" és a kis 30 as szintünek mindig küldenék a kövire a nyersanyagot ,ujra és ujra és ujra.
szoval nem lenne értelme.
üdv:whisper

"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai