Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-03-27, 19:32
XfokhagymaX logója
XfokhagymaX XfokhagymaX nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 157
Üzenetküldés ICQ-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés AIM-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés MSN-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül XfokhagymaX részére
Alapbeállítás

Idézet:
Szintgyilok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Arra gondoltam hogy lehetne egy olyan Event, ami az összes eddig meglévőt tartalmazza.. Lehetne egy Full Event hétvége

Összevonva:

-Plusz arany event
-Plusz tárgy event
-Plusz TP event
-Plusz gomba event
Háát... elgondolkodtató..
Nem is tudom.... Nem tartom rossz ötletnek... De jónak se...
Szerintem az arany event meg a TP event ne legyen összevonva, kavarodás lenne felsőfokon.
Épületek Pálcikaember Verzióban! (Képregény, saját)
http://sketchtoy.com/58179893 Statue of Liberty
http://sketchtoy.com/58183342 Tower Eiffel
http://sketchtoy.com/58183660 Petronas Towers
http://sketchtoy.com/58208351 Leaning Tower of Pisa
(Coming soon....)
http://forum.sfgame.hu/showpost.php?...9&postcount=89 <-- itt megtalálható az összes együtt
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-05, 22:12
Erkinátor Erkinátor nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 3
Thumbs up Aukciós ház

Szerintem lehetne egy aukciós házat nyitni ahol bizonyos tárgyakra lehetne licitálni amit mások tesznek ki.. Persze gombáért.. ezzel jol járnának a vezetők is mert így még több gombát vennének a játékosok de mondjuk egy 10es nem licitálhatna olyan tárhyra amit egy 200as rakott ki.. Csak egy bizonyos szinttel nagyobbra
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-06, 05:57
MouDoG logója
MouDoG MouDoG nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 417
Alapbeállítás

Idézet:
Erkinátor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem lehetne egy aukciós házat nyitni ahol bizonyos tárgyakra lehetne licitálni amit mások tesznek ki.. Persze gombáért.. ezzel jol járnának a vezetők is mert így még több gombát vennének a játékosok de mondjuk egy 10es nem licitálhatna olyan tárhyra amit egy 200as rakott ki.. Csak egy bizonyos szinttel nagyobbra
Szia! Én is gondolkodtam már ezen, de egy dologban nem értek egyet. Miért gombáért lehetne licitálni? Akkor senki sem loicitálna, inkább maradna a Boltnál.

Én úgy gondolom, hogy az eladó adna egy fix árat, ami alá nem lehet licitálni, és onnantól kezdve megadná, hogy pl. 24 órán keresztül lehessen licitálni.

Gyakorlatban pl.

Utoljára módosítva: MouDoG által : 2013-05-06 17:03
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-06, 10:57
Erkinátor Erkinátor nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 3
Wink

De így tudnábak mégjobbakat szerezni. De a te ötleted is jó.. Lehet inkább az kéne
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-25, 22:30
Jaden logója
Jaden Jaden nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 359
Alapbeállítás

Sziasztok. Az epic event-tel kapcsolatban javasolnám, hogy a kis szintű játékosok is kaphatnának kicsivel jobb fegyvereket, páncélokat(itt nem epic cuccokra gondolok).

Ha tanácstalan vagy fegyverrel, küldetéssel kapcsolatban. http://sf.kalais.net/english/weapon.html
Köszönet érte, Elek1977-nek.
> Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék.<
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-26, 20:26
ExXeL logója
ExXeL ExXeL nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 6
Alapbeállítás

Idézet:
MouDoG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia! Én is gondolkodtam már ezen, de egy dologban nem értek egyet. Miért gombáért lehetne licitálni? Akkor senki sem loicitálna, inkább maradna a Boltnál.

Én úgy gondolom, hogy az eladó adna egy fix árat, ami alá nem lehet licitálni, és onnantól kezdve megadná, hogy pl. 24 órán keresztül lehessen licitálni.

Gyakorlatban pl.
Támogatom
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-26, 20:33
ExXeL logója
ExXeL ExXeL nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 6
Alapbeállítás

Sziasztok!
Nekem ehez a cserélgetős dologhoz lenne egy ötletem. Csak egy adott szint különbség között lehetne cserélni.
Pl.: egy 200 as szintü min. 190 es szintünek max. 210 esnek tud adni cuccot, így a csalás kizárva!
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-26, 20:45
Zola21 logója
Zola21 Zola21 nem elérhet?
Szövegláda

Összes hozzászólás: 223
Üzenetküldés MSN-en keresztül Zola21 részére
Alapbeállítás

Idézet:
ExXeL eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Nekem ehez a cserélgetős dologhoz lenne egy ötletem. Csak egy adott szint különbség között lehetne cserélni.
Pl.: egy 200 as szintü min. 190 es szintünek max. 210 esnek tud adni cuccot, így a csalás kizárva!
Aki multizik az tudna csalni... plusz ha a céhtársaim át tudják ruházni a pénzüket rám, így segítve engem pl. egy kazamata szörny legyőzésénél. Egyszerűen ez a csere nem megoldható....
Régi 2013-05-27, 17:51
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 846
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!
Szia!

Sajna a csereberélés, és piac, stb nem lesz bevezetve, mert mindig maradnának kiskapuk a csalásra. Nincs mit tenni vele, el kell fogadni, hogy nem lesz.
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-27, 22:05
Jaden logója
Jaden Jaden nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 359
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!
Idézet:
Alithar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Sajna a csereberélés, és piac, stb nem lesz bevezetve, mert mindig maradnának kiskapuk a csalásra. Nincs mit tenni vele, el kell fogadni, hogy nem lesz.
Sziasztok. A cserét, és a piacot meglehetne valósítani, más játékban ez már bevezették. Egy játékosnak lehet több fiókja, csak nem állhat fent a két fiók között, olyan kapcsolat, ami állttal az egyik fiók előnyre tesz szert a másikkal szemben( indokolatlan segítségnyújtás) Pushing. A piacot, meg véletlenszerűen osztja ki a rendszer, még nem hallottam olyanról, hogy valaki a két fiókjából egy piacra került volna. Így nem tudta(ja) a saját árúját megvenni. Ennyit akartam mondani, további jó játékot.

Ha tanácstalan vagy fegyverrel, küldetéssel kapcsolatban. http://sf.kalais.net/english/weapon.html
Köszönet érte, Elek1977-nek.
> Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék.<

Utoljára módosítva: Jaden által : 2013-05-27 22:17 Oka: Kiegészités
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai