Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-08-02, 15:55
Houstell logója
Houstell Houstell nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 682
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Houstell részére
Alapbeállítás

Tetszik! Egyébként, lehet, hogy eddig én nem vettem észre, de nem tudok különbséget tenni a kapott körlevél vagy privát üzenet között. Ha kiküldök egy körlevelet és valaki arra válaszol, lehet, hogy privátban teszi, de lehet, hogy ő is körlevélként válaszolt.
Nem tudom, hogy jelenleg ezeket meg lehet-e különböztetni.
252
96.88%
130/120 - 100/42
Helyezés: 49

Abbahagytam.

Steam: sheftros
Válaszol idézettel
Régi 2014-01-11, 18:20
damono2000 damono2000 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 5
Szerintem jó ötlet ez az üzentes dolog.
Felgyorsítaná a toborzást.
Ha már itt tartunk, akkor szerintem kéne a játékba egy szerver chat.
Tudom, hogy van ilyen a fórumon, de az teljesen más.Sajnos téyleg kevesen látogatják, és most, hogy nagyobb lett a telefonok szerepe, még kevesebben. Szerintem ez a dolog nagyon hasznos lenne az emberek számára, akiknek a céhében kevesen vannak, mert így nem kell mindenkinek egyesével pm-et küldeni. Ki tudja, hogy hányan unták már meg a folyamatos kéretlen céhes meghívókat. Csak kiírnánk chatba, és jönnének sorban a visszajelzések. A chat-ben lehetnének külön topicok. Pl külön chat részleg, céh részleg stb.
Minden amire egy embernek szügsége van. Ez pl 5. szinttől lenne elérhető. Szerintem ez nagyban gyorsabbá tenné a toborzást, és kevésbé unalmassá a várakozást.
A várakozás dolgot azért hoztam fel, mert a kisebb-nagyobb küldik között eltelt idöben az emberek nem járogatnak fel telóról fórumra, meg vissza, mivel ez néha lassú folyamat, és telefonon nem lehet két ablakot nyitni, és 1 kattal megoldani.
Toborzás miatt, meg azért hoztam fel, mert nem mindenkinek van kedve végig kattintgatni a céhes toborzólistát. A chatben egyszerűen csak ránéz valamire, és kész.
Meg az benne lenne a játèkban, és nem kéne sok-sok oldal betöltését megvárni, mire elolvas egyet.
Válaszol idézettel
Régi 2014-01-11, 18:32
MouDoG logója
MouDoG MouDoG nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 417
Alapbeállítás

Idézet:
damono2000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem jó ötlet ez az üzentes dolog.
Felgyorsítaná a toborzást.
Tudom, hogy van ilyen a fórumon, de az teljesen más.Sajnos téyleg kevesen látogatják, és most, hogy nagyobb lett a telefonok szerepe, még kevesebben. Szerintem ez a dolog nagyon hasznos lenne az emberek számára, akiknek a céhében kevesen vannak, mert így nem kell mindenkinek egyesével pm-et küldeni. Ki tudja, hogy hányan unták már meg a folyamatos kéretlen céhes meghívókat. Csak kiírnánk chatba, és jönnének sorban a visszajelzések. A chat-ben lehetnének külön topicok. Pl külön chat részleg, céh részleg stb.
Minden amire egy embernek szügsége van. Ez pl 5. szinttől lenne elérhető. Szerintem ez nagyban gyorsabbá tenné a toborzást, és kevésbé unalmassá a várakozást.
A várakozás dolgot azért hoztam fel, mert a kisebb-nagyobb küldik között eltelt idöben az emberek nem járogatnak fel telóról fórumra, meg vissza, mivel ez néha lassú folyamat, és telefonon nem lehet két ablakot nyitni, és 1 kattal megoldani.
Toborzás miatt, meg azért hoztam fel, mert nem mindenkinek van kedve végig kattintgatni a céhes toborzólistát. A chatben egyszerűen csak ránéz valamire, és kész.
Meg az benne lenne a játèkban, és nem kéne sok-sok oldal betöltését megvárni, mire elolvas egyet.
Jó ötlet, támogatom!
Más játékokban is volt már ilyen, és ott is remekül bevált.
Régi 2014-01-11, 21:10
NaRy3 logója
NaRy3 NaRy3 nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 21
Alapbeállítás

Idézet:
MouDoG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó ötlet, támogatom!
Más játékokban is volt már ilyen, és ott is remekül bevált.
Reméljük mihamarabb.
Bár azt hozzátenném,hogy javasolni kellene a lvl szerinti "elrendezést"
Régi 2014-01-12, 07:15
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.349
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
damono2000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...
Jó ötlet lenne, viszont minden ilyen chatet felügyelni kellene legalább egy embernek. A legtöbben azt hiszik, hogy olyan jó lesz majd, mert könnyebb lesz toborozni, és majd új tagokkal ismerkedik meg az ember, és mindenki jól érzi magát. De ilyen soha nem történne meg. A valóság a következő: a sok tizenéves gyerek 3 éves értelmi szinten kommunikál egymással vagy éppen káromkodik, mert azt hiszi az a menő. És akkor jönnek a karakterkereskedők, a jelszó tolvajok, valamint a legeslegelszántabb toborzók, akik addig nem hagyják békén a társaságot, amíg mindenki nem csatlakozik a céhébe. Előbb utóbb az ilyenek miatt az értelmesebb játékosok mellőznék a chat használatát, és elveszne az a funkciója, amiért javasolva lett.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2014-01-12, 08:24
MouDoG logója
MouDoG MouDoG nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 417
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Jó ötlet lenne, viszont minden ilyen chatet felügyelni kellene legalább egy embernek. A legtöbben azt hiszik, hogy olyan jó lesz majd, mert könnyebb lesz toborozni, és majd új tagokkal ismerkedik meg az ember, és mindenki jól érzi magát. De ilyen soha nem történne meg. A valóság a következő: a sok tizenéves gyerek 3 éves értelmi szinten kommunikál egymással vagy éppen káromkodik, mert azt hiszi az a menő. És akkor jönnek a karakterkereskedők, a jelszó tolvajok, valamint a legeslegelszántabb toborzók, akik addig nem hagyják békén a társaságot, amíg mindenki nem csatlakozik a céhébe. Előbb utóbb az ilyenek miatt az értelmesebb játékosok mellőznék a chat használatát, és elveszne az a funkciója, amiért javasolva lett.
Más játékokban is van ilyen, hogy az egész játékvilágnak van Chat-je. Van segítségkérő, beszélgető, toborzó Chat. Minden egyes Chaten vannak Moderátorok. Ott nem szokott szabálysértés lenni, mindig normálisak a játékosok. Ott is elég sok játékos van, és mindig van fenn a Chaten 100+ ember. Szerintem kivitelezhető az ötlet, csak kellene a Játékba is Chat figyelő Moderátor, aki ügyelne a rendre. Minden szobára kellene néhány, szerintem lenne a játékban sok olyan, aki elvállalná a feladatot.

Eléggé megkönnyítené a toborzást az biztos, hisz csak kiírnád a Céhed adatait, és már jönnének is a visszajelzések. Ln abszolút el tudnám képzelni.
Régi 2014-01-12, 11:16
Méreg Méreg nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 266
Alapbeállítás

Idézet:
MouDoG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Más játékokban is van ilyen, hogy az egész játékvilágnak van Chat-je. Van segítségkérő, beszélgető, toborzó Chat. Minden egyes Chaten vannak Moderátorok. Ott nem szokott szabálysértés lenni, mindig normálisak a játékosok. Ott is elég sok játékos van, és mindig van fenn a Chaten 100+ ember. Szerintem kivitelezhető az ötlet, csak kellene a Játékba is Chat figyelő Moderátor, aki ügyelne a rendre. Minden szobára kellene néhány, szerintem lenne a játékban sok olyan, aki elvállalná a feladatot.

Eléggé megkönnyítené a toborzást az biztos, hisz csak kiírnád a Céhed adatait, és már jönnének is a visszajelzések. Ln abszolút el tudnám képzelni.
Gondolod, hogy a chat átlátható lenne? Gondolj csak bele! Itt nem csak 500ember játszik a szervereken. Hanem több ezer. Több tízezer. Ha ezek mind egyidőben írnak a chatre, egyszerűen átláthatatlan lesz. Ettől függetlenül az ötlet jó, TÁMOGATOM, de erre az átláthatóságra kellene kitalálni még valamit
Régi 2014-01-12, 13:20
elek1977 logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
Méreg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondolod, hogy a chat átlátható lenne? Gondolj csak bele! Itt nem csak 500ember játszik a szervereken. Hanem több ezer. Több tízezer. Ha ezek mind egyidőben írnak a chatre, egyszerűen átláthatatlan lesz. Ettől függetlenül az ötlet jó, TÁMOGATOM, de erre az átláthatóságra kellene kitalálni még valamit
Nem kell kitalálni semmit sem, eltúlzod a dolgot.
Szerver chat volt a javaslatban, amiből arra következtetek, hogy Szerverenként egy chat lenne. Ha rendesen karban van tartva, értsd azt, hogy a nem kívánt személyektől mentes, akkor leszűkül az a 10.000 fő 500-ra (de lehet, hogy túlzok). Ők nem egyszerre játszanak, ráadásul van, aki nem akarja használni. Marad 100 ember (Megint túlzok ) Ők ki tudnak igazodni a párbeszédeken.

Nem hiszem hogy tízezer játékos közül csak 50 játékosnak volt kedve felregisztrálni a fórumra, és használni a chatet.

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2014-01-12 14:49
Válaszol idézettel
Régi 2014-01-12, 14:35
Tamas76 Tamas76 nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Összes hozzászólás: 83
Alapbeállítás

A fórum chat-en lehetne suttogni, úgy mint a céhben. Időnkén, olyan sokan csevegnek, hogy nem tudni kinek szólnak. Bár társaságban nem illik, de szerintem jó lenne.

Köszönet Jaden-nek az aláírásért!
Válaszol idézettel
Régi 2014-01-12, 14:50
elek1977 logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
Tamas76 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A fórum chat-en lehetne suttogni, úgy mint a céhben. Időnkén, olyan sokan csevegnek, hogy nem tudni kinek szólnak. Bár társaságban nem illik, de szerintem jó lenne.
Sajnos ezt nem tudjuk kivitelezni. Nektek kell privát kommunikációs csatornát választanotok (privát levél, Facebook, stb.)

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai