Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2017-12-24, 11:55
begyowsky begyowsky nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 37
Alapbeállítás Fekete itóka

Sziasztok

Lehetne bevezetni fekete varázsitalt, ami a fekete gyémánt mintájára minden tulajdonságot növelne.
Persze ritkábban lenne kapható.
Válaszol idézettel
Régi 2017-12-25, 19:15
Szkuvi Szkuvi nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 15
Alapbeállítás

Sziasztok!

Nekem is lenne egy ötletem....Nem lehetne hogy behoznának egy új kereskedőt? Olyat akinél mondjuk a fát kőre, aranyat lélekre stb lehetne cserélni? Természetesen korrekt áron 1:100 arányban vagy valami?
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-02, 14:24
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 359
Alapbeállítás

A fejlesztett tárgyak értéke kristályban annyi legyen, amennyibe az aktuális szint került.
Így a 10szer fejlesztett tárgy a 10szintre való értékét adná vissza szétbontáskor.

Csak 9ről 10re úgy 20-22ezer kristály volt fejleszteni... (összességében kb 100-150 körül volt)

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-04, 14:34
sandy logója
sandy sandy nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás

Idézet:
Grimm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A fejlesztett tárgyak értéke kristályban annyi legyen, amennyibe az aktuális szint került.
Így a 10szer fejlesztett tárgy a 10szintre való értékét adná vissza szétbontáskor.

Csak 9ről 10re úgy 20-22ezer kristály volt fejleszteni... (összességében kb 100-150 körül volt)
az igen én még viszonylag kis epicet húztam 10x de az is 50-60 k kristály volt..
mind1 most lázas gyűjtés van, csak 2x húzok cuccot amíg kavicsot kér. majd 450 felett foglalkozunk ezzel ott már statikus cuccok lesznek nem kell cserélni, bár ha élne a javaslatod Grimm akkor lehetne akár most is 10-re húzni, de jelenleg nem éri meg...színesítené a játékot ezt tény. jó 5let csak kérdés megvalósítható e mennyire lassítja a rendszert stb..

amiatt jöttem erre, szerintetek az rendben van, hogy nem látom mások eredményét? v én vagyok vaksi de nem találom... ez most szupertitkos infó?
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-04, 15:04
premereg premereg nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 51
Alapbeállítás

Idézet:
amiatt jöttem erre, szerintetek az rendben van, hogy nem látom mások eredményét? v én vagyok vaksi de nem találom... ez most szupertitkos infó?
Szerintem az új eredményeket nem is lehet látni, hogy kinek hány darab van meg. Csak a gyűjtőalbum %-át teszik láthatóvá.
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-25, 08:25
Retkes Retkes nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 17
Alapbeállítás

http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?...57N_vtelen.jpg
Ezzel nem lehetne kezdeni valamit? Mert ez fixen teljes szerencse, még ha értelemre, vagy kitartásra adna. De így elveszik ennek a remek tárgynak az érdemi része...
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-25, 10:15
Mraz Mraz nem elérhet?
Ninja Kutya

Összes hozzászólás: 133
Alapbeállítás

Idézet:
Retkes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezzel nem lehetne kezdeni valamit? Mert ez fixen teljes szerencse, még ha értelemre, vagy kitartásra adna. De így elveszik ennek a remek tárgynak az érdemi része...
Az összes csak szerencsére adó tárgy értelmetlen a játékban ,olyan ez mint hogy 50-es szint felett ki kellett volna venni a kis italokat a játékból 100-as szint felett meg a közepeseket is ,nincs értelmük ,mert ha nem is mindíg találsz a kasztodnak megfelelő nagy italt azért valamilyen mindíg becsúszik ha rendszeresen foglalkozol vele...
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-25, 14:15
Retkes Retkes nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 17
Alapbeállítás

Persze, a többi is, csak hirtelen ez volt ma a boltban és rossz nézni.
Válaszol idézettel
Régi 2018-02-26, 00:02
Nitrile Nitrile nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 18
Talking

Idézet:
Retkes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Látom nem csak nekem van ilyen problémám. Nekem a héten adta be a bolt a 2 "új " fegyver egyikét (villantó) .. szintén szerencsét ad... Egyik legjobb fegyver a játékban, de így haszontalan.. jó lenne erre is egy megoldást !!! ( természetesen megvettem a fegyót mert miért ne )
Válaszol idézettel
Régi 2018-03-30, 11:39
Lionskull Lionskull nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 57
Alapbeállítás

Már rég el kellett volna felejteni az összes fix szerencsére adó vackot. Nem csak hogy hasznuk nulla, legfeljebb kis szinten lehet nekik örülni, hanem a kovács sem hajlandó értük normálisan tejelni. Ha már maradnak, akkor legalább érjenek normális mennyiségű követ szétszedéskor ezek is.

Utoljára módosítva: Lionskull által : 2018-03-31 14:23
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai