Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-10-27, 16:53
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.299
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Eprencs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Én nem találom a kobold vermet! A Goblin tárna lenne az?
Honnan tudom, hogy én hányas szintű vagyok? Hogy tudom megsaccolni, hogy melyik ellenféllel bírok el?
"Kobold verem: Maximális szintje: 15. A hősök megtámadásánál ők képezik az első támadó vonalat. Nem erősek, de minél többen vannak, annál jobbak." - kik a második vonal?
Igen.

Én csak most szereztem meg az Alvilág kulcsát. Majd átírom, ha valami másképp van a játékban, mint a leírásban.

Találtam egy hibát. (láthatatlan, üres album)

Ha még nincs albumotok, kattintsatok a karakterlapotokon oda, ahol az albumnak kellene lennie. Megnyílik a gyűjtőalbum elég érdekes értékekkel.

Szeretnétek tudni, hogy juthattok el az Alvilágba?
1. Fejlesszétek a drágakőbányátokat legalább 10. szintre!
2. Nyissátok meg a "A TORONY" kazamatát!
3. Kezdjetek el bányászni a drágakőbányában!
4. Első/második/.../tizedik/.../századik alkalomnál kaptok egy furcsa, piros követ, amit úgy hívunk hogy a "sötétség szíve".
5. Ezt a követ húzzátok a karakteretekre!
666. Megszólal egy démoni hang. Féljetek!
7. Kattintsatok az erőd gombra!
8. Kattintsatok az arany medálra a bal alsó sarokban.
9. Megérkeztetek az alvilágba.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2017-10-27 21:07
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-28, 07:02
Killer fon Gyilok gróf logója
Killer fon Gyilok gróf Killer fon Gyilok gróf nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 168
Alapbeállítás

Sziasztok!

Én személy szerint pozitívan fogadom ezt a fejlesztést, noha a magasbb szintűek szokás szerint előnyben vannak arany ügyileg... (szerencsére én is :P )
Kérdésem kettő lenne:
1. Ha bármelyik dög veremnek (goblin, troll, őrző) vesszük a szörnyeit, meddig lehet fejleszteni? magát a termet 15. szintre, tudom, de ha alul pl. a goblin ikonra klkikkelünk, akkor felad egy ablakot, ahol magát a szörnyet lehet fejleszteni... Őt meddig lehet. Mert már akkor felajánlotta a 3. fejlesztést, mikor még a sötétség szíve még csak 2. szintű volt. Őket is addig lehet fejleszteni, min a segítőknél a saját karakterünk? (végülis logikus lenne, hogy a magas karik lelke se legyen biztonságban )
2. A gladiátor verem... oké, hogy első szinten +5% a kritikus találati esélyhez... Ez szépen hagzik, de ez a karakterlapon, hol van feltüntetve? Csak mert én nem látom.
A válaszokat előre is köszönöm és bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-28, 11:13
Szkuvi Szkuvi nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 17
Alapbeállítás

A gladiátort én se igazán értem, mert ugye azt írja, hogy: A gladiátor edzi a karakteredet, követőidet és kedvenceidet, továbbá növeli a kritikus sebzést.... De egyelőre csak a kritikust növeli, azt is csak az alvilágban írja, hogy mennyivel. De mást nem növel? Esetleg valami elírás? Jó lenne tudni. Amúgy maga a frissítés nekem elég szimpi
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 06:43
Mraz Mraz elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 161
Alapbeállítás

Idézet:
Szkuvi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A gladiátort én se igazán értem, mert ugye azt írja, hogy: A gladiátor edzi a karakteredet, követőidet és kedvenceidet, továbbá növeli a kritikus sebzést.... De egyelőre csak a kritikust növeli, azt is csak az alvilágban írja, hogy mennyivel. De mást nem növel? Esetleg valami elírás? Jó lenne tudni. Amúgy maga a frissítés nekem elég szimpi
A Gladiátor növeli a karaktered a segítőid és a kedvenceid kritikus találatának maximumát,tehát nem az esélyét kritikus találatra. Ennyi ,nincs továbbá ennyit csinál szintenként 5%-al.
Közben kezdem kitapasztalni a dolgokat alvilágban. A leírás amit a Playa kiadott és ami itt is olvasható volt az butaságot beszél amikor azt írja ,hogy a levert hősök szintjének növekedésével nem jár több lélek...
Ugyanis,dehogyisnem logikus is különben nem az lenne a cél ,hogy fejlessz hanem hogy maradj kicsi és kicsiket üss ez már az elején furcsa volt,csak nem mindegy mit ütsz! Mindig a lehető legkisebb minimumot kell ütni amit a hős kiválasztásánál ír is és ott is ki kell választani egy olyan hőst aki lehetőleg gyenge( pl nincs felszerelése stb)
Egy dologban van igaza a leírásnak: azért kell a minimum hőst ütni ami már a max lelket adja ugyanis adott szinten hiába ütsz nagyobbat ,nem kapsz érte több lelket ,tehát 1-esével kell feljebb jutni ,hogy a minimum emelkedjen,úgy majd többet kapsz magasabb szinten ,tehát a leírás félrevezető volt...
A cél az hogy ne veszíts csatát és így minél magasabb szintű hősöket tudj leütni ,mert azok több lelket adnak alapból,a bónusz a kínzókamra erre jön pluszban rá 10% szintenként. Az alvilág kapujának fejlesztésével nem kell sietni,bőven ráér mindenki akkor fejleszteni ha a minimum szint ami már a maximum lelket adja,a közelében van a kapu max hős szintjének. Ez így lehet bonyolultan hangzik de minden le van írva ha pl a kapura hősre stb-re mentek...
Mégegy dolog ,az egységekkel vigyázni kell ,mert hamar elesnek, pl 12-es hőst ütöttem úgy hogy az goblinok fele megmaradt és a trollok még nem is jöttek ,aztán kövi csatában 13-as hős ellen úgy kaptam ki ,hogy a hős fele élete megmaradt ,pedig ott is gyengét választottam...
Amiket az elején szerintem érdemes fejleszteni az a lélekkitépő, a kínzókamra ,az egységek épületszintje és fejlesztése és a sötétség szíve ha szükséges már a többi fejlesztéséhez. Én mondjuk még galadiátorkiképzőt is húzom ,mert nekem nagyon hasznos jelen pillanatban.

Utoljára módosítva: Mraz által : 2017-10-29 06:59
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 08:46
gepárd gepárd nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 13
Alapbeállítás

Korrekt összefoglaló Mraz-tól.Annyival egészíteném ki hogy ha buksz 1 csatát 5 szintet visszadob , tehát ha kikapsz egy 10-estől akkor a kövi csata 5-ös ellen lesz és nyilván a max kapható lelkek számát is visszaveszi.Mikor hőst választotok nem elég csak azt nézni hogy nincs rajta felszerelés , meg kell nézni a statjait mert ha arannyal húzta akkor kellemetlen meglepetés lesz a vereség.Rengeteg olyan hős van aki felszerelve gyengébb mint az akin nincs semmi.Érdemes a védők szintjét fejleszteni hogy meglegyen a napi 5 nyert csata.
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 08:58
danielleo55 logója
danielleo55 danielleo55 nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Összes hozzászólás: 90
Alapbeállítás

De akkor a goblibokkal a trollok is részt fognak venni a csataban?
Mert akkor az ő szintjuket is erdemes fejleszteni
Régi 2017-10-29, 09:02
gepárd gepárd nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 13
Alapbeállítás

Persze , 3 fajta védő van , goblin-troll-őrző...ha a goblinok elbuknak jönnek a trollok és a végén ha kell akkor az őrző.
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 09:32
Tommedve logója
Tommedve Tommedve nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 41
Alapbeállítás

Igen sorban jönnek egymás után a védő egységek.Én pl. eléggé felfejlesztettem az egységeket szintjük szerint így van hogy a goblinokon nem tudnak túl jutni a hősök.Viszont én még mindig keveslem az 5 hőst naponta.Szerintem simán lehetne 10-15 is.Az 5 elég gyorsan le szokott menni utánna meg ha már nincs mit fejleszteni akkor sajna elég uncsi ha nincs mit csinálni.
Régi 2017-10-29, 09:49
Szkuvi Szkuvi nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 17
Alapbeállítás

Ezzel én is egyetértek, elég kevés a támadható hősök száma, jobb lenne ha mondjuk a duplája lenne, én addig nagyon nem is látom értelmét, hogy a kínzókamrára pazaroljam az energiát.

Továbbá egy másik kérdés. Ugye a frissítéssel bejött az, hogy erősebb fekete köveket lehet kapni. Tegnap kaptam is egyet, laza 80 ponttal volt erősebb az eddigieknél. Ez most akkor már így marad vagy csak most van ez néhány napig (hétvégén)?
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-29, 09:49
Pyra logója
Pyra Pyra nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 159
Alapbeállítás

Csodálkozom, hogy a Playa ebben az irányban fejlesztett. Öngól!

Szörnyeket állítani, kínozni, lelkeket kitépni.

Ez teljesen ellentétes az eddigivel. Ez nekem nem tetszik! Fontos, hogy az ember mivel azonosul. A meséknek, játékoknak mindig nevelő hatásúnak kell lennie, ahol a jó elnyeri méltó jutalmát, a rossz/gonosz pedig az arányos büntetését!

A Sátánt szolgálni, ill. belehelyezkedni a szerepébe (Sátánná válni) a lelkek elvételével, szerintem egyeseknél vallási/világnézeti okokból ki fogja verni a biztosítékot. Magyarország erősen ateista már, de sok országban erős vallási élet van.

A Diablo pont attól népszerű, hogy a természetes jót követve, a rosszat, a gonoszt, a káoszt megszűntetve, teret csinál a fénynek, a jónak. Biztos vagyok abban, hogy fordítva, azaz szörnyekkel írtva az embereket, pár beteg elmét leszámítva nem okozna senkinek semmi játékörömet. A kíváncsiság elmúltával nem játszanának vele többet.

Erősen gondolkodom azon, hogy ezt az új fícsört én hanyagolom.

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai