Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-02-23, 08:37
Zsolt91 Zsolt91 nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 12
Alapbeállítás

Sziasztok,
Csak egy észrevétel:
Egy tárgyba akartam foglalatot rakni. 13000 kristály kell hozzá. A legjobb rajtam levő epic tárgy szétszereléséből 1200 kristály kapnék. Mindegyik másikból kevesebbet. Ha jól számoltam, hozzávetőleg az összes rajtam lévő tárgyat (mind epic) be kéne darálnom, hogy abba az egybe foglalatot rakjak.
Vagy másképpen: minimum 11 epic tárgyat (ha nem a régieket áldozom be, hanem a legjobb zsír újakat) kéne feláldozni ahhoz, hogy egybe foglalat kerüljön. Vagy 520 sima tárgyba (mert olyannal még eddig nem futottam össze, ami 25 kristálynál többet ért volna, már ha egyáltalán ért kristályt), ami 104 nap, vagyis 3,5 hónap. Egy darab epic tárgy foglalatért.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-23, 08:47
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 369
Alapbeállítás

Idézet:
Kam1kA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak ez mi nállunk nem csupán egy egyéni játék. Szeressük ha a csapatot mozgatja valami. A lovag csak egy csont volt, de az az igazság hogy ez évben meglehet az 1000 lovag is. A portál ugyancsak ki lesz végezve ( igy meg pláne) szóval hamarosan elfogy a cél amiért megéri küzdeni. Mi történelmet írunk és ha nem adnak lapot akkor a könyv bezárul.

Természetesen ha te ezzel nem értesz egyet, mutass egy csapatot ahol van 830 lovag. Hiába kerestük, kutattuk német s2 a nyomunkba jár.

hajrá TDS! (s11)
Amíg a szerencse érmét nem mindenki tudja beszerezni, (mert nem tudja), addig az ilyet hanyagoljuk... Ez a céhes nyersanyag, pedig hátrányt okozna sok helyen, mivel a kerékről kellene kipörgetni, ha haladni akarnának vele.
Ne a gomba temető legyen már a cél..., míg egyénibe mindenki úgy fejleszt ahogy tud...

Szimplán csak nem tartom igazságosnak, ennyi...
Régi 2017-02-23, 10:48
huszt huszt nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás

Sajnos nekem a gépen még nem látható telon már működik de nem igazán értem én ezt
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-23, 14:16
Killer fon Gyilok gróf logója
Killer fon Gyilok gróf Killer fon Gyilok gróf nem elérhet?
Rózsaszín őves Szájkaratista

Összes hozzászólás: 175
Alapbeállítás

Alapvetően jó fejlesztésnek tartom ezt a kovács dolgot, de egyet kell értenem sok más véleménnyel, hogy a kovácsoláshoz szükséges nyersanyag beszerzése (főleg a kristályé) igen nehézkes.
Gondolok itt főleg a tárgyak bedarálásánál a napi 5db-os limitre, ami még kevesebb, ha mágus vagy felderítő fegyvert darálsz...
Na de ez van és ezt kel szeretni...
De az is feltűnt, hogy 1x-es tárgyfejlesztés relatíve olcsó (tegnap és ma sikerült minden tárgyamon 1x-es fejlesztést végrehajtani, van ahol megvan a 2x-is) a 2x-hez is relative nem nehéz előteremteni... de a 3x már több ezres tétellel számol... El se merem képzelni mennyi lesz a 4x...
Tehát a kis játékosok ne aggódjanak... darálgassák nyugodtan a nem kellő tárgyakat, hisz nekik van idejük bőven
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-23, 16:01
danielleo55 logója
danielleo55 danielleo55 nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Összes hozzászólás: 90
Alapbeállítás

Sziasztok lenne egy kérdésem
A mágusoknak mit érdemes a kovácshoz beadni nap mint nap 5x hogy jol jöjjenek ki kö meg magikus kristály ügyileg ?
Választ előre is köszönöm 😀
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-23, 16:21
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Alapbeállítás

Egyszerű:

Az 1 statos tárgyak 99%ban csak fémet adnak (néha kevéske szilánkot)
a 2 statos tárgyak kevesebb fémet, és némi szilánkot.
Az epik tárgyak (legalábbis a 3-5 statos biztos, szerencsés tárgyat nem tudom) kevesebb fémet, és sok szilánkot!

Az első szint csak fém, a második minimális szilánk és fém, a harmadiktól fém és sok szilánk...

Én mindenkinek azt javaslom (legalábbis mágus/felderítő), hogy a fegyvert fejlesszék utoljára, mivel sebzést nem növel, igaz 2 tárgynak számít, de még így is lényegesen drágább, 1 fegyver árából kb 4 tárgyat lehet fejleszteni.
Régi 2017-02-24, 17:02
begyowsky begyowsky nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 48
Alapbeállítás

Miért nehézkes az alapanyagok beszerzése? Ez egy hosszú távú játék, miért akartok mindent azonnal megszerezni?
Amúgy azt találtam ki, hogy a klotyóba mártott motyókat kapatom szét a kováccsal. A kereskedő szerint ennek az izének fura szaga van, hát így van belőle hasznom.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-24, 17:38
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Alapbeállítás

Azonnal akarja az újdonságot?
1 tárgy 10re húzása legalább 8-10 epik ára kristályban, persze csak annyit tudok, hogy 4re többet kér mint 3ra, és már 3ra is 1db epik kristályát elkéri, kétlem, hogy ez az érték csökkenne!

Mire összejön csak +3ra a kristály, hogy tudd húzni a tárgyat, az több hét is meglehet, ha nincs epiked, és van 9-10 tárgy, és még van 3 segítő is...
Ez 300 szint alatt így szinte fölösleges használni is, mire fejlesztenéd a tárgyat, jobbat ad a boltba/küldetésen!

A szomorú igazság az, hogy 400 szint körül, ahol havonta 3-4szintet tudsz lépni, még ott sem fogod 10re húzni, mert mire kihúznád, már akkor is jobb lesz a boltban(és itt már minden szinthez ugyanannyi kell)!
Egy epik tárgyba nálam, ami nem fegyver 21ezer szilánk a foglalat, 1db epik tárgy átlag 1500-1800 kristályt ad... míg az alap (több statos) tárgyak amik fele annyi fémet adnak 100-200 kristályt adnak (kevesebbet is ad, de felfelé kerekítek), ha nincs epik 21ezer kristály hónapok alatt jön össze, mire összejön a foglalat ára, az epik már semmire sem jó!
És azért azt is hozzá kell tenni, hogy ugyan a fejlesztett epik többet ad mint az alap (mert magasabb a stat értéke), de a fejlesztés árának töredékét sem adja vissza.

Egy kő kiszedése 3-4szer annyi, mint amennyit egy epik tárgy ad!
Melyik kő ér ennyit?

Akkor most mire jó a frissítés? Arra hogy nagyobb szinten a tárgyakat 2szer tudod húzni(kb ~2*3%, reális időn belül!)
(A tárgyak +6 ig szintenként biztosan ~+3% adnak, magasabb szinten ennek az értékét nem tudom)

Valamilyen változtatás mindenképpen kell.
Azt hittem, hogy ezt csak az nem látja, aki nem akarja...

Utoljára módosítva: Grimm által : 2017-02-24 17:43
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-24, 19:00
danielleo55 logója
danielleo55 danielleo55 nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Összes hozzászólás: 90
Alapbeállítás

igazad van! vagy lentebb kéne vinni az ,,árakat" vagy behozni még valamit ahonnan lehet szerezni követ meg kristályt
valamelyik evenhez még rakhatnának ilyet hogy lehessen szerezni.
Vagy jó lenne több foglalatot is belehelyezhetnénk a cuccainkba
Remélem csinálnak valamit ezzel

Utoljára módosítva: danielleo55 által : 2017-02-24 19:18
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-24, 19:11
Amaterasu Amaterasu nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 50
Alapbeállítás

Idézet:
begyowsky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért nehézkes az alapanyagok beszerzése? Ez egy hosszú távú játék, miért akartok mindent azonnal megszerezni?
Amúgy azt találtam ki, hogy a klotyóba mártott motyókat kapatom szét a kováccsal. A kereskedő szerint ennek az izének fura szaga van, hát így van belőle hasznom.
Hosszú távú játék... valóban, de mi értelme van annak, hogy 100 as szinten elkezded húzni a cuccaidat és mire +10 lehetne 200 as a karaktered(jó esetben) és semmit nem érsz vele. Kis szinten nincs semmi értelme húzni a cuccokat, maximum +3 ig. De talán még nagyobb szinten sincs értelme +10 ig, mert lehet, hogy annyi időt vesz igénybe, hogy jobban jársz, ha egy új, nagyobb statosat húzol, mondjuk +5+6+7-ig. A foglalat behelyezésének és a kő eltávolításának sincs értelme, legalábbis ekkora összegekért nincs. Inkább pörgetek, aztán majd lesz valami.
Valami változtatást talán eszközölnek, majd meglátjuk, lehet ők is belátják, hogy ez így sok.

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai