Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-06-15, 15:12
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.346
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Szroberto91 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem lehetne novelni azert a kedvencek eledeleinek a gyakorisagat. Nem azert hogy elegedetlenkedjek, de napi 320 kuldetes pontot jatszok le es meg igy sem nagyon ad eledelt. Mi lehet azoknal akik csak napi 100 pontot kuldiznek?!
"A kedvencek eledeleinek a gyakorisagat" úgy tudod növelni, hogy a rövidebb kalandokat választod. 30%-os hátassal minimum 23 [9], maximum 92 [35] kalandot tudsz lejátszani egy nap, ha 320 [120] kalandvágyat játszol le. A másik módszer, ám ehhez szuperképesség kell, hogy megjósolod, hogy a három kaland közül melyik ad gyümölcsöt.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2016-07-14, 16:52
Reznagol78 Reznagol78 nem elérhet?
Ez már valami

Összes hozzászólás: 95
Alapbeállítás gyümölcsök

Sziasztok! Tudom, hogy ez a pet-etetősdi hosszú távú fejlesztés, de napi 120kv-val igen lassan lehet haladni, ami nem baj önmagában, hiszen aki pénzt áldoz rá az fejlődjön gyorsabban. De mondjuk a mai napon 120 kv-al csak egy gyümit kaptam, ami gyakorlatilag nulla... szerintem nem lenne túl nagy érvágás a cégnek, ha napi egy gyümit fixen adnának a küldik. így napi 2-3 gyümire lehetne minimum számolni 120 kv-ból.
Nem hoztam volna fel ezt a mai gyümölcsszerzeményt, ha korábban nem fordult volna elő többször, illetve ha 120 kv-ból egyébként jóval több eledel jönne. De szomorú érzés amikor a napi kb. 3 gyümölcsre sem számíthat az ember.
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-24, 22:34
Dárdakór Dárdakór nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 13
Alapbeállítás

Javasolnám, hogy a pet-ek ne csak a főkarakterre, de az erődökre is legyenek hatással,
azaz adjanak szorzót a védelemhez, támadáshoz ...
Pl:
- árnyék pet emelje az íjászok és várfal szintjét
- tűz pet emelje a szerencse szintjét a védőknek, támadóknak, illetve a drágakőbányába a jobb kő nyerés esélyét
- fény pet a támadó katonák szintjét
- föld pet csökkentse az építési időt
- víz pet növelje az óránként bányászott/favágott értékek szintjét
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-24, 22:51
Dragondick Dragondick nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 65
Alapbeállítás

Nem hinném, hogy a kedvenceknek ennyire össze kéne függnie még az erőddel is.
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-24, 23:22
Lekvár

Alapbeállítás

Idézet:
Dragondick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem hinném, hogy a kedvenceknek ennyire össze kéne függnie még az erőddel is.
Miért ne ?
Van pet amit erőd függően kapsz (top 100).
Van pet amit aréna függően kapsz (top 1000).

Az arénát befolyásolja a pet, lévén hat a fő karakteredre.
Akkor a pet miért ne befolyásolhatná ugyanígy az erődöket is ?
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-25, 09:48
Dr. V.ker

Alapbeállítás

Hogy mit hol találsz meg, és mi a feltétel, az egy dolog. Ebből még nem következik az, hogy pl. az árnyék kedvenceknek bármi köze lenne ahhoz, hogy hányas szintűek az íjászaid, vagy a falad mekkora szintű. Szerintem.

Hogy a karakterednek ad bónuszt, hát nyilván a jobb fejlődés miatt van. És a játék legfőbb része még mindig a karakter, nyilván a frissítések és új játékelemek a karaktered erősítésében segítenek, nem az erődében.
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-25, 10:09
Lekvár

Alapbeállítás

Idézet:
Dragondick eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hogy mit hol találsz meg, és mi a feltétel, az egy dolog. Ebből még nem következik az, hogy pl. az árnyék kedvenceknek bármi köze lenne ahhoz, hogy hányas szintűek az íjászaid, vagy a falad mekkora szintű. Szerintem.

Hogy a karakterednek ad bónuszt, hát nyilván a jobb fejlődés miatt van. És a játék legfőbb része még mindig a karakter, nyilván a frissítések és új játékelemek a karaktered erősítésében segítenek, nem az erődében.
A fény pet az ügyességre hat, azaz az íjjász karakter sebzését növeli.
Miért fájna neked, ha az erődben ugyancsak az íjjász sebzését növelné ?
Nem éppen ez lenne a logikus ?
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-25, 12:47
Dr. V.ker

Alapbeállítás

Fixen növekednek az erődbeli egységek statjai, attól függően, hogy te hogyan növeled a szintjüket. Nem tudod őket felruházni, fegyverrel ellátni, nem tudod a statpontjaikat növelni, a kiképzésen kívül semmit nem tudsz csinálni velük, épp ezért volna felesleges, ha a kedvencek növelnék a sebzést. Ezek nem olyan karakterek, mint a saját karaktered, vagy a segítőid, hogy foglalkozhatsz velük, és szabadon erősítheted őket. Mondhatni kevés a befolyásuk a játékban.

Értem én, hogy az erőd harcrendszerének/védelmének a javítását sokan akarják, de ennél biztosan lehet találni jobb módot is.
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-25, 14:30
Lekvár

Alapbeállítás

Ez igaz is, meg nem is.
Erőd 16-os szint után a fejlesztése mind a védelemnek, mind a támadóknak leáll, mert annyira nagy összegekbe és időkbe kerül, hogy lehetetlen összegyűjteni a rávalót a folyamatos támadások miatt.
Aktív játékosoknál a pet-ek ebben tudnának segíteni.

A kevés befolyás alatt a drágaköveket érted?
Azért közel sem mindegy, hogy 9*200 vagy 9*500 bónuszt adnak karakterednek szerintem, sőőőőőőőőőőt.

És igen, elfogadom, hogy nem a legjobb ötlet a probléma orvoslására, de legalább egy ötlet.
Tettem javaslatot erődnél is, pont a harcrendszer őrültségeinek javítása miatt.
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-25, 14:56
Dr. V.ker

Alapbeállítás

Igen, a drágaköveknek van értelmük, de az Erőd többi része... mellőzhető. Az egységekre gondoltam, hogy nem sok vizet zavarnak, hisz ha belegondolunk az erődnek mi értelme a köveken kívül? Semmi, lássuk be. Plusz játékelem, amire vagy szentelsz időt, vagy nem. Emiatt nem hinném, hogy a kedvencek, vagy bármilyen más újítás bele fog szólni az egységeid erejébe. Majd tán egy szép nap jön egy frissítés, ami átír pár dolgot, vagy nem.

De maradjunk annál az ötletnél, hogy a petek növeljenek erődben egységstatokat. A te íjászaid erősödnek, mert aktív vagy. Rendben. De ha egy másik aktív játékosnak dobja fel az erődöd, akinek a petjei szintén erősítik a saját egységeit, akiket a támadásra küld, ugyanúgy kifoszt. Tehát ott tartunk, hogy nem tartunk sehol, mert amennyivel a te védelmed erősödik, más támadóereje ugyanúgy erősödhet annyival, egyenlő be tud verni.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai