Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-04-22, 10:30
alapember alapember nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 41
Alapbeállítás Élelem II:

Egy kicsit továbbgondoltam ezt a saját élelemtermesztési dolgot valahogy így:

Nekem az élelemszerzéshez lenne egy ötletem. Mivel elég kevésszer kapunk a küldetések során élelmet a kedvencünknek,(és el se tudom képzelni mi lesz, ha minden fajtából lesz legalább 8-10 kedvenc) mi lenne, ha lenne olyan küldetés, ahol magot lehetne szerezni (szilva, eper, áfonya, alma) amit egy külön KERT menüben elültetnénk. Lennének továbbá olyan küldetések, ahol vizet, termőtalajt, tápot stb lehetne szerezni, és így növelnénk a növények szintjét. A növények szintenként adnának nekünk gyümölcsöt naponta(0-5 1 gyümölcs, 6-10 két gyümölcs 11-15 3 gyümölcs stb) természetesen ezeket a gyümölcsöket a küldetéseknél kapott gyümölcsökön kívül kapnánk... A leszüretelt gyümölcsöt pedig vagy egyenesen a fáról (bokorról) a kedvencünknek lehetne adni ( így nem kellene tárolóhely) vagy pedig itt a kert menüben lehetne tárolni egy kis raktárban, amit meg kellene építeni és minden szinten 10 gyümölcsöt lehetne benne tárolni...
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-22, 13:19
Whyst Whyst nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 8
Alapbeállítás

Tök mókás ez a kert dolog, későbbi időkben mikor már sok állatunk lesz nagyon kellene is az a plusz gyümölcs.
Ha jól ki lenne balanszolva akkor nem lenne egy rossz update.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-23, 09:41
hadobas hadobas nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 19
Alapbeállítás

A kertes dolgon én is gondolkoztam egy ideje, ha ezt behoznák, hozzá lehetne tenni azt is mondjuk, hogy a leszedett gyümölcsből ugyanolyan típusú varázsitalt lehetne készíteni, mondjuk 3 gyümi = 1 ital arányban, plusz minden típusból 1 gyümi = szárnyas ital, így több dologra lehetne használni a gyümölcsöt és talán a készítők szerint se lenne már akkora segítség, mintha csak etetésre lenne jó. Kéne valami szavazás róla, tuti megszavaznák a népek még ilyen formában is és talán nagyobb eséllyel fogadnák el odafent, mert kisebb lenne így a segítség, hisz sokkal több anyag kellene.

Hogy őszinte legyek, nekem az is jó lenne, ha naponta 1-1 gyümit kapnánk a kertből összesen és nem lehetne szintezni, de legalább lenne biztos pontom az előrejutásra.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-24, 11:03
Whisper logója
Whisper Whisper nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 67
Lightbulb

Nem tudom, írta-e valaki de szerintem nem, úgyhogy leírom:
Lehetne olyan hogy pl. az állatka kinézete kicsit változik pl. 20 szintenként.

"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-26, 08:28
Gaidenn logója
Gaidenn Gaidenn nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 5
Alapbeállítás

Idézet:
Grimm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A tojások begyűjtésének esélye 100%, csak tudni kell hová kell menni, és mikor.

Itt megnézheted

A pet kaja teljesen random, vízszilvát 3.napja nem kaptam. Továbbá a szint is teljesen mindegy, mert pl kiírja, hogy 4 ellenfél 24 szintű. és van 3db 1es meg 1db 21es, vagy 4db 6os. A végeredmény teljesen más.
Igen, ha dob olyan küldetést a megfelelő időben, aminek az a helyszíne. És persze a helyszínt csak szöveggel írja, a pdf-ben meg csak képpel van. Tehát marad az, hogy megnyitom a küldetést és mégsézem, ha nem megfelelő. És ez persze még mindig nem garantálja, hogy lesz megfelelő helyszín.

Arról meg, hogy a szint teljesen mindegy: én azt feltételezem, hogy az ellenfelem nem teljesen h ü l y e és mindig a legnagyobb szintűjét fejleszti. Ebben az esetben pedig teljesen egyértelmű a harc végeredménye már előre.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-26, 08:42
alapember alapember nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 41
Alapbeállítás

Sziasztok! jó lenne, ha a küldetésnél egy piktogrammal jelezve lenne, ha tojást találhatunk! Teljesen irreális dolog azt kérni, hogy még a képeket meg a napszakot is figyeljük! Így 100 KV simán 130-150 perc alatt megy le, aki meg több szerveren játszik, az teljesen belegabalyodik ebbe az egészbe! Legalább a tojást jelezzétek már a küldetésnél, ugyan úgy, ahogy a fegyvereket!! Azért ez mégse egy logikai játék, hogy végigolvassuk a küldetés szövegét, nézzük a képeket stb... Így borzasztó sok idő elmegy,szerintem ha ezen nem változtattok,sokan abbahagyják, mert ezt képtelenség figyelemmel kísérni!!!
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-26, 19:41
nagylajos1340 nagylajos1340 nem elérhet?
Zöldfülű Manó

Összes hozzászólás: 18
Alapbeállítás

Idézet:
alapember eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok! jó lenne, ha a küldetésnél egy piktogrammal jelezve lenne, ha tojást találhatunk! Teljesen irreális dolog azt kérni, hogy még a képeket meg a napszakot is figyeljük! Így 100 KV simán 130-150 perc alatt megy le, aki meg több szerveren játszik, az teljesen belegabalyodik ebbe az egészbe! Legalább a tojást jelezzétek már a küldetésnél, ugyan úgy, ahogy a fegyvereket!! Azért ez mégse egy logikai játék, hogy végigolvassuk a küldetés szövegét, nézzük a képeket stb... Így borzasztó sok idő elmegy,szerintem ha ezen nem változtattok,sokan abbahagyják, mert ezt képtelenség figyelemmel kísérni!!!
Egyetértek az ötlettel. Jó lenne ha jelölék valahogy azt melyik küldetésben találhatunk tojást.
Bár nem hinném hogy ha nem változtatnak rajta, akkor e miatt sokan abbahagynák.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-26, 20:35
Dragondick Dragondick nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 65
Alapbeállítás

Én már kipróbáltam párszor, hogy különböző napszakokban fogadózok, hátha dob valamit, ahogy írják... egyik alkalommal sem működött.

Mondjuk azóta már élelmet se ad, csak akkor van, ha harcolok. Meg tojást se, egyáltalán nem.
Válaszol idézettel
Régi 2016-05-24, 14:03
koroseck koroseck nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 7
Alapbeállítás

Nem lehetne bevezetni azt, hogy ha engem támadnak petekkel, és veszít az ellen, akkor én kapjak kaját?
mostanában alig lehet tápot találni kalandok során, így megnövelnénk kicsit az esélyt arra, hogy tudjanak értelmesen fejlődni az állatok
Válaszol idézettel
Régi 2016-06-15, 03:57
Szroberto91 Szroberto91 nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

Szerintem lehetne novelni azert a kedvencek eledeleinek a gyakorisagat. Nem azert hogy elegedetlenkedjek, de napi 320 kuldetes pontot jatszok le es meg igy sem nagyon ad eledelt. Mi lehet azoknal akik csak napi 100 pontot kuldiznek?!
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai