Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2013-04-07, 15:21
Ephixa Ephixa nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 8
Alapbeállítás Levelező rendszer Újítása

Sziasztok!

Régóta játszom már és nagyon tetszik a játék viszont egy valami nagyon bosszantott mindig is az pedig a levelezési rendszer volt.
most le írnám az ötletemet.Várom a véleményeket és esetlegesen az egyéb ötleteket is.

Nos szerintem lehetne egy kicsit átláthatóbb a rendszer úgy hogy a támadások levelei meg a céhes meg hívok illetve a céhes kőrlevelek is külön részbe kerüljenek a személyes levelektől plusz be kerülhetne egy olyan is hogy elküldött levelek is melyekből láthatnánk hogy az adott személy akinek a levelet írtuk elolvasta e sőt így ha esetlegesen tagokat toboroz egy céh akkor láthatja hogy kinek küldött eddig levelet így el lehet kerülni azt hogy egy embert egy céh akár többször is meg keresse ugyanazzal a levéllel.

By Alithar:
"Személy szerint én megfejelném még egy aprósággal is; kis kijelölő négyzeteket bevezetni, amikkel több üzit lehet egy kattintással (kiválasztás után) törölni."

By Laceeka:
" hogy ha már lehet a CÉH számára körlevelet küldeni, akkor egy "Tisztviselők" csoport kapcsolót is lehetne belerakni, ha csak számukra fontos üzenetet akar küldeni a céhvezető."
"És még esetleg, a postafiók megtelt jelzést, a karakter képének , valamelyik részére, egy sárga felkiáltójeles ikonnal lehetne jelezni,vagy esetleg a névlistában a neve mellett egy hasonló jelzés,(esetleg mindkettő, annak aki céhben van. :]) hogy észrevegyék könnyebben, akik így jártak."

Utoljára módosítva: Ephixa által : 2013-05-26 09:26
Válaszol idézettel
Régi 2013-04-07, 15:34
Tantos01 logója
Tantos01 Tantos01 nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 0
Alapbeállítás

Nekem tetszik az ötlet támogatom, az jó ötlet hogy lehessen látni, ki olvasta el a levelet, és ki nem meg azt is lehessen hogy én milyen üzenetet küldtem el mert ha több nap múlva visszaír az adott tag, akkor nem tudom miről beszél, mert már elfelejtem mit kérdeztem tőle
Lényeg a lényeg, jó őtlet
Régi 2013-04-07, 15:35
Junior Member

Alapbeállítás

Köszönöm remélem még sokan támogatják
Régi 2013-04-07, 16:11
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 846
Alapbeállítás

Szia!

Nagyon jó kezdeményezés, és valóban kellene ilyen fejlesztés. Személy szerint én megfejelném még egy aprósággal is; kis kijelölő négyzeteket bevezetni, amikkel több üzit lehet egy kattintással (kiválasztás után) törölni.

Viszont...

A játékban azért van ilyen kezdetlegesnek mondható levelező rendszer, mert felesleges lenne betenni egy újat, ami lelassítaná a játékot.

Pontosan ezért van a fórum. Tökéletesen lehet használni a levelező rendszerét, a chat funkciót, és a topikok kimeríthetetlen forrása akár céhes megbeszéléseknek is.

Tudom, erre az a válasz, hogy "De nem sokan látogatják a fórumot"

Azon vagyunk, hogy ez változzon. Reméljük sokan idetalálnak még

Utoljára módosítva: Alithar által : 2013-04-07 16:12
Válaszol idézettel
Régi 2013-04-07, 20:48
Junior Member

Alapbeállítás

Egyet értek veled hogy nem szeretnék terhelni a játékot ilyennel viszont én úgy gondolom hogy a játékban gyorsabb lenne az elérése.
És igen sajnos mindenhol így van hogy a fórumot nem nagyon szeretik használni:S
Régi 2013-04-07, 22:07
Alithar logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
Ephixa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyet értek veled hogy nem szeretnék terhelni a játékot ilyennel viszont én úgy gondolom hogy a játékban gyorsabb lenne az elérése.
És igen sajnos mindenhol így van hogy a fórumot nem nagyon szeretik használni:S
Vannak azért helyek, ahol kifejezetten sok fórumozó lép fel naponta többször is. Nagyon jó kis társaságok alakulnak ki, sőt, már-már családias lehet a hangulat.

Szeretném, ha ez a fórum is ide tartozna
Válaszol idézettel
Régi 2013-04-12, 20:28
Junior Member

Alapbeállítás

Hát én aktív tagja próbálok lenne
Régi 2013-04-12, 20:40
Alithar logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
Ephixa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát én aktív tagja próbálok lenne
Örömmel fogadjuk

A nem rég tapasztaltakhoz képest már nagyon jól halad a dolog.

De nem offolok, lássunk újabb javaslatokat
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-24, 08:28
Laceeeka Laceeeka nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás Levelező rendszer

Sziasztok!

Ehhez a levelezős témához, nekem még olyan ötletem lenne, hogy ha már lehet a CÉH számára körlevelet küldeni, akkor egy "Tisztviselők" csoport kapcsolót is lehetne belerakni, ha csak számukra fontos üzenetet akar küldeni a céhvezető.
Ez nem hiszem, hogy lassítaná a rendszert és praktikusabb, mint egyesével üzenni a kiválasztott embereknek.

És még esetleg, a postafiók megtelt jelzést, a karakter képének , valamelyik részére, egy sárga felkiáltójeles ikonnal lehetne jelezni,vagy esetleg a névlistában a neve mellett egy hasonló jelzés,(esetleg mindkettő, annak aki céhben van. :]) hogy észrevegyék könnyebben, akik így jártak.

Utoljára módosítva: Laceeeka által : 2013-05-24 08:58 Oka: Új ötlet - új hozzászólás nélkül
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-26, 09:24
Junior Member

Alapbeállítás

Remek plusz lenne a levelező rendszerben nagyon jó ötlet én támogatom a bele kerülését.

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai