Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Stratégia és taktikák

Stratégia és taktikák Játékhoz kapcsolódó tippek

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-01-02, 18:33
sali logója
sali sali nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 95
Alapbeállítás

Bent maradt a caps locs az első pár mondatban és lusta voltam kitörölni. Amúgy, ahogy gondolod
Régi 2016-08-07, 10:53
Amy Amy nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás

Szerintem a jó mágus-karakter titka a következők:

- Fő tulajdonságok, amiket fejleszteni kell:
1.:Értelem
2.: Kitartás
3.: Szerencse
Válassz ki kettőt, amit felszereléssel fejlesztesz. (Jó tanács, hogy ez első soron legyen az értelem! Másodlagosan, de nem annyira, a szerencse).

1.: Értelem
Érdemes felszerelésekkel erősíteni, ez a legfontosabb tulajdonság a 3 közül, ezért ez legyen a legmagasabb!!! Hiába van magas életerőd, ha nem tudsz jól odab***ni!

2.: Kitartás
Ezt a tulajdonságot inkább pénzzel fejleszd, mint felszereléssel, mert kevésbé fontos, mint az értelem.

3.:Szerencse
Ez a kritikus találatok valószínűségét jelenti és melegen ajánlott 25%-on vagy afölött tartani!

Felszerelések:
Ne legyen elavult felszerelésünk! Ha már a kazamatás fegyverünk is régi, ideje lecserélni! Legyen a szintünkhöz való fegyverzetünk mindig.

További tippek:
- Nézzétek meg a dicsőség csarnokában, hogy az első helyen lévő mágusoknak milyen a karakterük
- Arénázzatok
- A kari alatt látható küldetéseket vagy miket teljesítsétek, amiért + pontokat kaptok.
- Gombát hátas helyett érdemesebb felszerelésre költeni.
- Küldetéseknél azt válasszuk, ami több aranyat és kevesebb tapasztalati pontot ad. Nem mindegy, hogy 20-as szinten 150 az értelmed vagy 350-400

Remélem segítettem!

Utoljára módosítva: Amy által : 2016-08-07 10:59
Válaszol idézettel
Régi 2016-08-30, 17:55
Lendaro logója
Lendaro Lendaro nem elérhet?
Szövegláda

Összes hozzászólás: 213
Üzenetküldés ICQ-n keresztül Lendaro részére Üzenetküldés AIM-en keresztül Lendaro részére Üzenetküldés MSN-en keresztül Lendaro részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül Lendaro részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül Lendaro részére
Alapbeállítás

Szerintetek milyen erős a mágusom? Szerintem elég ütős lett, pár új epik. 136 kaza kész és 32 torony. A céhembe pár 200 feletti embernek nincs ennyi kész.
Régi 2016-08-31, 12:50
Dragondick Dragondick nem elérhet?
Dr. V.ker

Összes hozzászólás: 65
Alapbeállítás

200 felett, de mennyivel? Ha csak néhány szinttel, az nem akkora különbség, hogy mérvadó legyen. Ha 200 felett vannak egy 20-30 szinttel például, akkor pedig az csak annyit jelöl, hogy ők a szintjükhöz képest meglehetősen gyengék.

Mellesleg én azt a szerencsekövet értelemre cserélném, úgy erősebb lennél.
Válaszol idézettel
Régi 2016-09-12, 17:21
Deszka1980 Deszka1980 nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 7
Alapbeállítás

Amy megkérdezhetem,hogy hányas szintű vagy? A későbbiek folyamán nem igaz,amiket leírtál. Általánosságban...
Válaszol idézettel
Régi 2018-07-24, 11:51
Benedek2 Benedek2 nem elérhet?
Naplopó

Összes hozzászólás: 1
Alapbeállítás Tippek Mágosoknak

Sziasztok a nevem benedek2 2018.07.23-án lettem 200-as szintű az s13-mon.
Tehát kezdjük is az alapoknál.
A mágus legfontosabb tulajdonsága az értelem.Szerintem ezt min. napi 5-ször kell fejleszteni.
A mágus gyengepontja a kitartás.Ezt napi 3-4-szer érdemes fejleszteni, de ne csodálkozzunk ha nem érünk el olyan életerőt,mint a harcosoknál.
A szerencse szerintem még a kitartásnál is lehet fontossabb abban az esetben ha a krit. esély 50 százalék,met ilyenkor a mágus akár háromszorosát is sebezheti az átlag sebzésének.
És most térjünk ki a kazamatákra.(én az easteros 3. szinjénél járok)
Én ilyenkor azt tapasztaltam hogy a mágusnál inkább szerencse kérdése hogy legyőzöd-e az ellenfelet.Egyébként a szerencse napi 3-4-szeri fejlesztésre szorulhat.Köszönöm a figyelmet.
benedek2
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai