Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2013-03-10, 17:17
XfokhagymaX logója
XfokhagymaX XfokhagymaX nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 157
Üzenetküldés ICQ-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés AIM-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés MSN-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül XfokhagymaX részére
Alapbeállítás

Idézet:
Gyimesi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A fogadóban kapott jutalmak nem elég átláthatóak. Javaslatom szerint jobb lenne úgy, mint ahogyan az az Android alkalmazásban is látható. Vesszővel elválasztva a megfelelő tizedeshelyeknél!

Ezt az ötletemet már nem egyszer felvetettem, de mindenki lehurrogott hogy jó az úgy, ahogy van.. De miért jó? A célunk, hogy minél jobb legyen ez a játék nem? Persze, így is fellehet ismerni a jutalmak nagyságát, de ezt a változás szerintem esztétikai szempontokból is jobbá tenné a játékot! És valljuk be, nem egy olyan fejlesztés amihez hónapok kellenek ohgy megírják a fejlesztők!
Háát.. vannak negativumok is az ötletedben, de azért van, ami valósitható. Én nem hurroglak először le, de mivel én telefonon régen voltam S&Fzni, ezért nem tudom, mire gondolsz. Majd megnézem a telón. Biztos jó ötlet.
Idézet:
mikike10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
támogatom
mikike10, de mindent támogatsz? fogadjunk el se olvasod, mert már olyan sok helyen irtad ezt, hogy... és pont igy
Épületek Pálcikaember Verzióban! (Képregény, saját)
http://sketchtoy.com/58179893 Statue of Liberty
http://sketchtoy.com/58183342 Tower Eiffel
http://sketchtoy.com/58183660 Petronas Towers
http://sketchtoy.com/58208351 Leaning Tower of Pisa
(Coming soon....)
http://forum.sfgame.hu/showpost.php?...9&postcount=89 <-- itt megtalálható az összes együtt
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-10, 19:57
Gyimesi logója
Gyimesi Gyimesi nem elérhet?
Rózsaszín őves Szájkaratista

Összes hozzászólás: 183
Alapbeállítás

Idézet:
XfokhagymaX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Háát.. vannak negativumok is az ötletedben, de azért van, ami valósitható. Én nem hurroglak először le, de mivel én telefonon régen voltam S&Fzni, ezért nem tudom, mire gondolsz. Majd megnézem a telón. Biztos jó ötlet.
Ha nem tudod miről beszélek, akkor honnan veszed hogy van benne negatívum? Ebben semmilyen negatívum nincs, azt garantálom..
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-29, 21:08
Toxic Toxic nem elérhet?
Kitiltva

Összes hozzászólás: 39
Alapbeállítás

Kedves fórumozók!

Íme az ötleteim:

Mit csináljunk ha lehajtottuk 10 sört?

A fogadós embernél (Akit én Günthernek hívok) lehetne kérni másféle ételt.
Mivel a játék Német ezért a kaja is német lenne, én frankfurti virslire gondoltam.
az ára 1 gomba lenne és 10 kaland vágyat adna, az lenne benne a pláne, hogy korlátlan lenne

2. Retyó papír

Tekercse 1 gomba lenne és lehetővétenné , hogy naponta még egyet áldozzunk.
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-29, 21:39
Ezust logója
Ezust Ezust nem elérhet?
Fórum Moderátor

Összes hozzászólás: 221
Alapbeállítás

Idézet:
Toxic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves fórumozók!

Íme az ötleteim:

Mit csináljunk ha lehajtottuk 10 sört?

A fogadós embernél (Akit én Günthernek hívok) lehetne kérni másféle ételt.
Mivel a játék Német ezért a kaja is német lenne, én frankfurti virslire gondoltam.
az ára 1 gomba lenne és 10 kaland vágyat adna, az lenne benne a pláne, hogy korlátlan lenne

2. Retyó papír

Tekercse 1 gomba lenne és lehetővétenné , hogy naponta még egyet áldozzunk.
Az első ötlettel az a gond, hogy így korlátlan lenne a fejlődés és aki megteheti, hogy több száz vagy több ezer gombát rendelhet, az nagyon elhúzna a többiektől Szerintem ez a napi 10 sör limit korrekt

A 2. ötleted tetszik, nekem is 7. szinten van az aura és bizony mindig türelmetlenül várom, hogy megteljen a tartály, főleg, hogy még semmi értelmeset nem adott

A Günther név találó
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-29, 22:09
Toxic Toxic nem elérhet?
Kitiltva

Alapbeállítás

A kalandokra való várakozás közben 4 féle játékból választhatsz:
1. Amőba- nyeremény: 1 helyel előrébb jutsz a d.cs.-ben (perenként próbálkozhatsz)
2.Harcos,Mágus,Felderítő-A Harcos a felderítőt ami a mágust. nyeremény: 1 munka órányi arany (10 percen ként próbálkozhatsz) ez amolyan kő, papír olló
3. Akasztófa- szörnyek nevével (30 percenként próbálkozhatsz) nyeremény: 1 gomba
4. szerencse játékgép [félkarú rabló]- minden 3-mas nyer

3 Mágus jel-kapsz 10 munka órányi arany
3 Felderígő jel- kapsz a wc-ben 50 pontnyi tartály vizet
3 Harcos jel- 1 ingyenes sör a kricsmiben, erre lenne egy külön gomb a sörösnél
3 Gomba jel- 3 gombát kapsz
3 Shakes jel [az az oldal logoja]- 1 szint lépés
3 szélhámos [Az a bizarr alak a fogadóban] jel- 3- szor pörgethetsz még.

Itt is lehetne akármikor újra próbálkozni 1 gombáért.

Remélem beleteszik köszönöm.

Idézet:
Ezust eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az első ötlettel az a gond, hogy így korlátlan lenne a fejlődés és aki megteheti, hogy több száz vagy több ezer gombát rendelhet, az nagyon elhúzna a többiektől Szerintem ez a napi 10 sör limit korrekt

A 2. ötleted tetszik, nekem is 7. szinten van az aura és bizony mindig türelmetlenül várom, hogy megteljen a tartály, főleg, hogy még semmi értelmeset nem adott

A Günther név találó

Kösz Ezust igazad van, de azért nem lenne rossz más ételt is kérni a fogadóban.

Utoljára módosítva: Alithar által : 2013-03-30 17:36 Oka: összevonás
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-30, 00:17
Horvi logója
Horvi Horvi nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 1.431
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Horvi részére
Alapbeállítás

A wc-s dologgal egyetértek. Nekem például marhára elegem van, hogy 17-es az aurám (4 nap múlva 18) és idáig 1 kicseszett epicet kaptam... -.-

S1:Warrior217 - Harcos

S4:JohnCena - Mágus

S5:Undertaker - -Game Over-
John Cena 4 ever!
http://img839.imageshack.us/img839/8461/horvisig.jpg
Ezért a remek bannerért köszönet Blade Of God-nak! =]
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-30, 16:17
Tantos01 logója
Tantos01 Tantos01 nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 0
Alapbeállítás

nekem tetszik az ötlet, nagyon jól hangzik,hogy kaland közben lennének ilyen játékok ilyen jutalmakkal bár...3 Mágus jel-kapsz 10 munka órányi arany
3 Felderígő jel- kapsz a wc-ben 50 pontnyi tartály vizet
3 Harcos jel- 1 ingyenes sör a kricsmiben, erre lenne egy külön gomb a sörösnél
3 Gomba jel- 3 gombát kapsz
3 Shakes jel [az az oldal logoja]- 1 szint lépés
3 szélhámos [Az a bizarr alak a fogadóban] jel- 3- szor pörgethetsz még.

ezt a részét, nem értem, megtisztelne ha priviben választ adnál
Régi 2013-04-02, 16:48
Toxic Toxic nem elérhet?
Kitiltva

Cool 5 féle játék

Az előző játékos kiírásomról csináltam néhány prototípust és hozzá csaptam egy 5.-et is amit az egyik játékosról mintáztam. /Bocsánat/

A játék terembe egy menüfalon lévő gombbal lehetne belépni, mely így nézne ki:

Az első játék az amőba lenne , az amőbát kéne legyőzni és a nyereményed 10 becsület pont lenne. Ha jó vagy a pipával, ha rossz vagy az ikszel vagy az , hogy ki kezd, véletlen szerű. Percenként próbálkozhatsz.Döntetlen esetén semmit nem kapsz.

A második a kő,papír olló lenne, hol a harcos üti a mágust ami üti a felderítőt ami a harcost.Nyereményed egy munka órányi arany lenne és 10 percenként próbálkozhatsz vagy egy gombát ehetsz.

A harmadik az akasztófa ahol 352 szörny nevéből 1-et ki kell találnod, csupán 7 életed van, ha rossz betűt nyomsz le a hóhér rád csap a késével.Kissé nehéz de ez már gombára megy. 30 percenként próbálkozhatsz. De vigyázz az akasztófa kitöltésére csupán 2 percet kapsz./ez azt akadályozza , hogy ne lehessen netről lenézni a neveket.

A negyedik az arcade vagy játékgép melyben már nagyobb nyereményeket is lehet nyerni, minden 3-mas találat ért kapsz valamit: epic tárgyat,ingyenes sört, örök élet italt, szint lépést, 10 órányi aranyat,50 pontnyi tartály vizet,3 újra pórgetést vagy egy XXl-es italt a kasztodból vagy akár 3 gombát is. természetesen itt is lehet újra próbálkozni óránként vagy gombáért cserébe.

Az ötödik pedig a szerencse kerék, melyet naponta , csak egyszer forgathatsz illetve forgathat még de az már 10 gombába fáj neked. Nyereményei az arcadehoz hasonlóak csak , hogy ez garantált nyeremény.

Egyébként a csaposnál lenne egy gomb ahol belehetne váltani az ingyenes söröket.És még egyszer hangsúlyozom , hogy a képek kizárólag prototípusok, a hátteret és minden egyebet meg lehet változtatni.

Remélem tetszik az ötlet, mert igen kommenteljetek ugyan is úgy fogják kiválasztani.

Elnézést, utólag derült ki , hogy rosszul töltöttem fel a képeket , azonban itt megtekinthetőek:http://www.fidget.eoldal.hu/

Utoljára módosítva: Toxic által : 2013-04-02 20:37
Válaszol idézettel
Régi 2013-04-02, 21:17
Toxic Toxic nem elérhet?
Kitiltva

Wink Üdítő gép

Íme egy újabb ötlet Németh Patrik agyából.

Az automatához egy kulcsot kell megszerezni küldetésekből 130-as szinttől.
Ezt a kulcsot Günthernek /csaposnak/ kellene odaadni. Ezután a pultra lenne kihelyezve egy autómata. Ezután a csaposra kattintva megjelenne 5 új kazamata, az erő , az ügyesség, az értelem, a kitartás és a szerencse. Mindegyikben 3 ellenséggel.:

Uborkásüveg-nyitó
Szkanderozó
súlyemelő

jojó-játékos
marokkó bajnok
Cselkirály

kocsmafilozófus
Osztályelső
Részecske fizikus

Lépcsőző
Tájfutó
Hosszútávfutó

Vigaszdijas
Tombolanyertes
Jackpot-nyertes

ha például az erőből mind a 3-mal legyőztük az automatán az öt üvegből az egyik üveg kék színűre változik , ha a hozzátartozó csapot megnyitjuk kapunk egy XXL-es kék italt.
Ha mind az 5-öt legyőztük kékre,sárgára,zöldre,lilára és pirosra változik. az üvegeket darabonként 1 gomnáért újra tölthetőek, de a hónap eljén mindegyik újra töltődik.

Ennyi lenne dió héjban, remélem tetszik.

Utoljára módosítva: Toxic által : 2013-04-02 22:54
Válaszol idézettel
Régi 2013-04-02, 23:30
n0isemaniac n0isemaniac nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 23
Alapbeállítás :)

Toxic ez egy remek ötlet támogatom!
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok