Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-05-11, 10:31
premereg premereg nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 56
Alapbeállítás

Sajnos ez igy ebben a formában tényleg nagyon aránytalan. És nem csak a harcok, hanem a megszerzés kritériumai is. Gondolok itt főként a viz 19-re. S9-es szerveren játszom, ott senki még a közelében sincs a 14. kazamata végéhez, mig a fény 19 már sokunknak régóta 100-as.
Remélem valamit fognak majd a kedvencekkel kezdeni, addig nem lehet mit tenni, ha jön a gyümölcs felhasználja az ember és támad ha tud. Január óta inkább kétszer meggondolom hogy támadjak e vagy sem, ahogy Grimm is irta. Valamikor (azt hiszem pont itt) felvetették, hogy ha egy kedvenc eléri a 100-at, az adjon valami plusz bónuszt, igy a 100-as kedvencek darabszáma növelné a teljes értéket minden adott fajta esetében. 8-9-10 db 100-as esetében ez talán már érhetne valamit.

(Illetve még egy apró észrevétel, ami azóta zavar picit, hogy bekerültek a kedvencek. Tűznél elméletileg epret ad, ami nem is lenne baj, de a képen egy szamóca látható. Ennek a növénynek illetve termésének csak a népies elnevezése az eper.)
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-11, 10:55
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 46
Alapbeállítás

Idézet:
Az egész petrendszer egy hulladék, jelenleg a toplista is szerencsekérdése... többnyire ha nem támadsz senkit előrébb kerülsz...
Ez így van. A petek bevezetése óta a top 10-ben vagyok, az utóbbi fél évben 2. és 3. helyezett voltam a Pet DCS-ben S9-en (Premereg kollegát sose tudtam utolérni ), mostanában csúsztam lejjebb, ami nem igazán érdekel, mert nagyrészt a szerencse határozza itt meg a helyezést, felesleges ilyenen idegeskedni.

Idézet:
Sajnos ez igy ebben a formában tényleg nagyon aránytalan. És nem csak a harcok, hanem a megszerzés kritériumai is. Gondolok itt főként a viz 19-re. S9-es szerveren játszom, ott senki még a közelében sincs a 14. kazamata végéhez, mig a fény 19 már sokunknak régóta 100-as.
Én sem tartom fair dolognak, hogy a felderítők április 1 óta (akik kihasználták a bugot azok meg még korábban) megkapják a maximális 20% főstatot, míg a mágusok és harcosok hol vannak még ettől (S9-en még messze). Oké júniusba kap mindkét kaszt még egy-egy százalékot, de a 19. petekre még várnunk kell. Én úgy gondolom, hogy a fény megszerzésének feltételét simán kicserélhették volna az árnyékéval, hiszen kitartás mindenkinek kell.
Régi 2017-05-11, 11:20
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 369
Alapbeállítás

A 100. petrendszer + stat úgy lenne a jó, hogyha a kicsiktől felfelé számolná
Am ezt a támadási rendszert ennek ellenére állítom! Itt megint az van/volt, hogy nekem hamarabb lettek meg az árnyék/föld 19esek, és már 100asok, így előnyöm van (ismét) egy darabog a többiekkel szemben, + szerencsém is van .
Régi 2017-05-11, 11:41
Bender527 logója
Bézbózütő

Alapbeállítás

Én most épp az 5. vagyok, de ez naponta változik. Nálunk Ozzinak van a legtöbb, és ez egy darabig biztos így is marad.

Körbe néztem jópár német szerveren, és van ahol 98 petet birtokolnak a toplista elején levők. Vagyis ők bő egy hónap múlva már 100 pettel fognak rendelkezni, úgyhogy nagyon remélem, gondolkodnak már a fejlesztők az újításokon.
Régi 2017-05-12, 09:22
premereg premereg nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Összes hozzászólás: 56
Alapbeállítás

Idézet:
Körbe néztem jópár német szerveren, és van ahol 98 petet birtokolnak a toplista elején levők. Vagyis ők bő egy hónap múlva már 100 pettel fognak rendelkezni, úgyhogy nagyon remélem, gondolkodnak már a fejlesztők az újításokon.
Remélhetőleg készül már valami. Ezzel kapcsolatban még annyit, hogy (szerintem minden nagyképűség nélkül állitható) akik itt erről beszéltünk a napokban, TOP karaktereink vannak, ezért is van ilyen jellegű problémánk.
S9-en 26 olyan játékos van, akinek 90+ kedvence van a 2235 kedvenccel rendelkező közül (1,16 %) és ez gondolom a többi szerveren is hasonló. Amig ez az érték nem megy 10-15 % körülire, addig attól tartok nem nagyon fognak ezzel foglalkozni.
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-12, 14:16
Bender527 logója
Bézbózütő

Alapbeállítás

Idézet:
S9-en 26 olyan játékos van, akinek 90+ kedvence van a 2235 kedvenccel rendelkező közül (1,16 %) és ez gondolom a többi szerveren is hasonló. Amig ez az érték nem megy 10-15 % körülire, addig attól tartok nem nagyon fognak ezzel foglalkozni.
Én úgy tudom, hogy a német szervereket veszik alapul, ahol ez a helyzet:

Ez a német S1, de a többin is hasonló felállást láthatunk. A top 600ig 90 körüli petekkel rendelkeznek a német kollegák. Szerintem elérkezett az idő a fejlesztéshez
Régi 2017-06-20, 10:02
Sword Cut logója
Sword Cut Sword Cut nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 42
Alapbeállítás Kedvenc ellenfél --> dicsőség csarnoka

Üdv!

Jó lenne, ha a kedvenceknél kisorsolt ellenfél nevére rákattintunk, akkor a dicsőség csarnokban behozza nekünk az ellenfelet, mint az erődtámadásnál.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai