Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-05-26, 11:31
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.332
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás Diskurzus: Eredmények

Ebben a témában lehet kibeszélni az "eredményes" frissítést.

Kinek tetszik a frissítés? Kinek nem tetszik a frissítés? Mivel vagytok megelégedve? Min változtatnátok rajta? Melyik feladatot találjátok könnyűnek/nehéznek?

A csevejnek itt a helye. Hogyan teljesítettétek a feladatokat? Milyen tanácsot adnátok játékostársaitoknak a feladatok teljesítésére?

Kérdezhettek is (ITT is), ha esetleg kérdésetek támadna a frissítéssel kapcsolatban.

Ha valamelyik feladatot nem értitek, olvassátok el ezt a témát -> GYIK - eredmények
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Utoljára módosítva: elek1977 által : 2017-05-26 12:47
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-26, 11:54
Frank5259 Frank5259 nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 36
Alapbeállítás

Azt lehet tudni, mi alapján kapott meg az ember bizonyos eredményeket, másokat meg nem? Pl: megkaptam, hogy egy évet játszottam, de az egy hetes és az egy hónaposat nem? Ez elég fura, vagy, megvan az, hogy vettem gombát, miközben nem vettem soha egyetlen egyet sem???
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-26, 12:02
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Összes hozzászólás: 3.332
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Frank5259 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt lehet tudni, mi alapján kapott meg az ember bizonyos eredményeket, másokat meg nem? Pl: megkaptam, hogy egy évet játszottam, de az egy hetes és az egy hónaposat nem? Ez elég fura, vagy, megvan az, hogy vettem gombát, miközben nem vettem soha egyetlen egyet sem???
Nem igazán értem én sem, de valahol ott van az igazság, hogy egyes eredményeket onnantól számol, amióta bekerült a frissítés a játékba. Más eredményeket pedig azért adott meg, mert már teljesítetted őket (például a tükördarabokat összegyűjtötted, újra már nem tudod, ezért megkapod a pontot érte). Amiket számol, azt mindenkinek számolja, valószínűleg azért, hogy legyen valami kihívás a dologban.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2017-05-26, 12:10
Zola21 logója
Zola21 Zola21 nem elérhet?
Szövegláda

Összes hozzászólás: 223
Üzenetküldés MSN-en keresztül Zola21 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Frank5259 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A kettő dolog különbözik. Egy éven át játszani és bejelentkezni 7, illetve 30 napon át teljesen más dolog. Hogy miért nem kaptad meg? Ennek az oka két dolog lehet:

1.) Nem volt egymás követő bejelentkezésed 7 napon át.

2.) Új funkció ez a játékban, eddig nem volt képes vagy nem volt aktív ez a dolog. Így eddig nem is jegyezte meg ezt a dolgot. Azt hogy mikor regisztráltál eddig is megjegyezte a játék, így azt az eredményt könnyedén fel tudtad oldani.

Gombavásárlásba sok minden beletartozhat, lehet a régi időkből származó,
szponzor videókból kapott gombákat vásárolt gombának tekinti. Örülj neki hogy megvan
Régi 2017-05-26, 20:17
david4244 david4244 nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 113
Alapbeállítás

Alapjaraton nem rossz a frissites ,bar a nagyját tul hamar meglehet csinalni, parat nagyon sokara, igy csak nehany marad, amivel tenylegesen lehet foglalkozni sajnos. Ezert is javasoltam már kulfoldi forumon is h jo lenne egy hasonlo kiegeszites hozzá, h mondjuk 3 bónusz eredmény:

1x napi, 1x heti, 1x havi. Lenne vagy 150 féle napi, 100 féle heti, 50 féle havi (csak a hasamra utottem szamok terén), es ezek cserelodnenek naponta, hetente, havonta fuggetlenul attol hogy megcsinaltad v nem, ha letelik az ido, jonne az uj.

Napi adhatna 1 statot mindenre, heti 5-öt, havi 10-15-t, vagy eppen dolgokat mint pl örök élet poti, griff 2 hetre stb. Nem lenne egy bonyolult dolog megcsinalni, es ezzel kb végtelenitve lenne az eredmenyes frissites, nem lehetne megcsinalni v elakadni benne.

(Kis egyszeru kuldetesek lennenek a napiak, pl nyerj 3 arena harcot, vagy latogass el scarpaba, szerezz egy nyakláncot, stb stb)

Szerintem egy ilyesmi kiegeszites még mindenkepp kellene hozzá.

Utoljára módosítva: david4244 által : 2017-05-26 20:21
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-27, 06:54
Xefande logója
Xefande Xefande nem elérhet?
Community Manager

Összes hozzászólás: 535
Alapbeállítás

Régen gomba járt a videókért nem szerencseérme és valószínűleg azt számolta be adományozható gombának.

Shakes and Fidget: Shakes and Fidget Google + | Shakes and Fidget Facebook | Shakes and Fidget Videók
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-27, 11:36
Vulcano logója
Vulcano Vulcano nem elérhet?
Szószájtjárt Szamuráj

Összes hozzászólás: 256
Alapbeállítás

Sziasztok!

Én azon akadtam fel, hogy legyen mind a 9 ( harcosok esetén 10 ) tárgyadban kő. ( GYÍK. ban olvastam )
A 10. a pajzs lenne? És abba mióta megy kő?
Régi 2017-05-27, 07:47
darren83 darren83 nem elérhet?
Pizsamás Banán

Összes hozzászólás: 28
Alapbeállítás kedvenc hizlaló

Nekem a kedvenc hizlaló nem működik!
Hiába etetek, nem számol!
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 13:16
Mukufruci Mukufruci nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

A kedvencek etetésénél nálam is probléma van. Illetve kérdés, hogy hogyan számolja az egy nap alatt részt? Amikor etetek onna 24 órát számol vagy éjféltől éjfélig? Mert ha az előbbi, akkor a tegnapi 8 etetésem után a mai 3-at vajon miért nem számolta?

A másik: A játék a fogadóban tényleg csak szerencse alapú, nincs logika benne, hogy mikor melyik pohár lesz vagy nem olyan, hogy figyelhető a keverés?
Válaszol idézettel
Régi 2017-05-30, 13:32
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 46
Alapbeállítás

Idézet:
Mukufruci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A kedvencek etetésénél nálam is probléma van. Illetve kérdés, hogy hogyan számolja az egy nap alatt részt? Amikor etetek onna 24 órát számol vagy éjféltől éjfélig? Mert ha az előbbi, akkor a tegnapi 8 etetésem után a mai 3-at vajon miért nem számolta?

A másik: A játék a fogadóban tényleg csak szerencse alapú, nincs logika benne, hogy mikor melyik pohár lesz vagy nem olyan, hogy figyelhető a keverés?
Nekem számolta. Egyik nap délután etettem 6x, másnap délelőtt 5x és most 11et mutat, úgyhogy elvileg a 24 órát számolja, nem a naptári napot (aztán lehet hogy ez is úgy bugos ahogy van ).

Sajnos nincs rá taktika. A /gold bet 1 paranccsal tudod megkönnyíteni a dolgodat annyiban, hogy nem vesztesz aranyat. Próbálgatni kell, aztán egyszer csak sikerül.

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai