Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2017-10-03, 00:27
Ezust logója
Ezust Ezust nem elérhet?
Fórum Moderátor

Hely: planet Earth
Összes hozzászólás: 220
Alapbeállítás

Idézet:
ultimate07 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok.Én minap arra gondoltam,hogy mi lenne,ha a játékba bevezetnének csetszobát.
Ennek a lényege röviden az lenne,hogy ha pl. a céhvezető szeretne csak xx és xy játékosokkal beszégetni hármasban megtehetné,tehát csak ők hárman látnák a beszégetést.
Szia,

Ha nem is hármasban, de kettesben, vagy akár hármasban (de külön-külön) lehet chatelni, erre való a súgás, erről itt olvashatsz:

http://forum.sfgame.hu/showpost.php?p=77071&postcount=6

Mindemellett van sok más módja annak, hogy úgy chateljetek, vagy beszéljetek, pl amiket Kam1kA is írt. Nem hiszem, hogy sokan kihasználnák ezt az újítást a játékban és azt sem, hogy megvalósulna.

Utoljára módosítva: Ezust által : 2017-10-03 00:28
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-03, 16:41
ultimate07 logója
ultimate07 ultimate07 nem elérhet?
Vak Komondor

Hely: Balaton
Összes hozzászólás: 38
Alapbeállítás

Idézet:
Ezust eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia,

Ha nem is hármasban, de kettesben, vagy akár hármasban (de külön-külön) lehet chatelni, erre való a súgás, erről itt olvashatsz:

http://forum.sfgame.hu/showpost.php?p=77071&postcount=6

Mindemellett van sok más módja annak, hogy úgy chateljetek, vagy beszéljetek, pl amiket Kam1kA is írt. Nem hiszem, hogy sokan kihasználnák ezt az újítást a játékban és azt sem, hogy megvalósulna.
"Egyszerre több embernek nem lehet súgni."
Sajnos nekem itt a pont a mondat végén.
Amit küldtél cikket azt köszönöm,de sajnos arról már tudok egy jó ideje.
Nekem arra lenne szükségem,hogy egyszerre több játékossal is tudjuk privátban csetelni pl. én csetelek xx és xy-al és mind a 3-an látjuk amit hármónk közül valaki írt.Ebből az okból kifolyólag írtam ebbe a topicba,mert a "súgásról" tudok,viszont amit előzőleg leírtam (pl. én csetelek xx és xy-al és mind a 3-an látjuk amit hármónk közül valaki írt) nos,én ezt szeretném,ha megvalósulna.

Utoljára módosítva: ultimate07 által : 2017-10-03 16:42
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-08, 07:30
PUNKANDROLL PUNKANDROLL nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

SZIASZTOK!
Egyszerü ötlet!
Kellene legalább 20 új felderiteni Való ÉLÖHELY a kedvenceknek, mert szerintem a 20 helyet szinte mindenki letudta!!
A repülö tv már hónapok óta nem jelenik meg Az 1000 pontot nem lehet kiváltani valahogy, vagy a tv elövarázsolni???
Válaszokat elöre is köszönöm!!
Válaszol idézettel
Régi 2017-10-09, 06:14
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Papír kutya

Összes hozzászólás: 115
Alapbeállítás

Sziasztok!
A fejlesztést a hónapba igérték, egyenlöre nincs hir róla, de a tartalma már valószinűleg eldőlt. Remélhetőleg tesznek bele céhes feladatokat is.
Igy hétfő reggel ez pattant ki a fejemből:
A céhhel lehetne épiteni Világcsodát. Ez egy verseny is lenne, hogy ki épiti fel a leghamarabb ( nem csak a szerveren, hanem aki a világon elsőnek épiti fel) kapna a céh minden tagja gomba nyereményt.

A világcsodának 20 szintje lenne. Minden szintjéhez szükséges fa, kő az erődből, a kovácsból vas, arany és gomba. Amiután megvannak ezek a feltételek, akkor lehetőség adódik egy közös portya megnyitására. A portya költsége a raktár 10%-a. Vagyis ha sikertelen a portya -10% eröforrásokra, akkor lehet ujra probálkozni ha a csoda jelenlegi szintjének a maximum nyersanyaga be van adva.

Természetesen olyan költségeket érdemes szabni, hogy haladjon is, de azért eltartson egy évig régebbi szervereknek is.

Kam1kA
Válaszol idézettel
Régi 2017-11-06, 17:09
Sentinel logója
Sentinel Sentinel nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 6
Alapbeállítás Újabb Osztályok és fajok

Sziasztok,
Szerintem a három meglévő osztályt mellé (Harcos, Mágus, Felderítő) Lehetne sok izgalmas más egyéb osztályt implementálni vagy a meglévőket specializálni.
Ti mit gondoltok kinek milyen ötlete lenne ebbe a témában?
Válaszol idézettel
Régi 2017-11-06, 21:49
Sword Cut Sword Cut nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Szerintem nem kellene megbontani a rendet. Nagyon sok helyen a harcos, felderítő és mágus osztály található: karakterek, kazamaták, segítők, kedvencek.
Ha a karakterrel kapcsolatban jönne valami újítás, esetleg lehetne pár új karakter kinézet.
Válaszol idézettel
Régi 2017-11-07, 11:18
Sentinel logója
Sentinel Sentinel nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 6
Alapbeállítás

A karakter kinézet firissitése nagyon elkéne már régóta nem változott, és mindenki szereti a minél jobban egyénre szabhatóságot.
Válaszol idézettel
Régi 2017-11-07, 11:37
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Schwarzenegger és Chuck Norris unokája vagyok én

Összes hozzászólás: 321
Alapbeállítás

Nekem pont úgy áll ahogy elkezdtem, valahogy nem sok (sőt semmi) értelmét látom az ilyennek. Még így 400+ szint után sem jutott eszembe soha, hogy de jó lenne ha kibővítenék... MERT NINCS SEMMI ÉRTELME.

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2017-11-15, 17:46
Retkes Retkes nem elérhet?
Nokedli

Összes hozzászólás: 8
Alapbeállítás

Üdv.

A teljesen szerencsét adó tárgyakkal nem lehetne kezdeni valamit ?
Kb 1.5x értéket adnak szerencsére, mint a sima tárgyak kitartásra/értelemre egy adott szinten. Ha mondjuk véletlenszerűen adna kitartást vagy az sebzést növelő pontot az nem lenne rossz, mert vannak jól kinéző darabok, de nagyobb szinteken a tiszta szerencse miatt semmi értelme.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai