Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Közösség > Off Topik

Off Topik Itt lehet kibeszélni a játékkal kapcsolatos vagy éppenséggel a játékon kívüli élet rejtelmeit a Szabályok betartásával

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-07-26, 17:27
Barbyka logója
Barbyka Barbyka nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 124
Alapbeállítás

Idézet:
kobold002 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nekem is nagyon kellene gomba de nem merek veni.de nagyon amugy se érte hogy megy ez elmagyaráza valaki?
szivesen elmondom, hogy kell.

szóval valamely csatornán rendelsz pár gombát, majd mint egy szerencsejátékba vagy meg kapod vagy se, ha igen akkor felhasználhatod a játékba ha nem jön meg akkor mint én is irhatsz egy reklamáló levelet a supportnak és utána elkönyveled veszteségnek (vagy elmész az erdőbe és szedsz magadnak)
Régi 2010-07-26, 17:30
Am Shegar logója
Am Shegar Am Shegar nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 203
Alapbeállítás

Idézet:
Barbyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szivesen elmondom, hogy kell.

szóval valamely csatornán rendelsz pár gombát, majd mint egy szerencsejátékba vagy meg kapod vagy se, ha igen akkor felhasználhatod a játékba ha nem jön meg akkor mint én is irhatsz egy reklamáló levelet a supportnak és utána elkönyveled veszteségnek (vagy elmész az erdőbe és szedsz magadnak)
Hát azért szerintem sokan azért nem kapják meg mert nem tudják hogy telefonos rendelés esetén többször is fel kell hívni azt a számot, mert egybe nem tudja a telefonról leszedni az összeget.

Persze nem azt mondom, hogy te is elrontottad csak szerintem sokaknak ez lehet a probléma.
Régi 2010-07-26, 17:36
Barbyka logója
Senior Member

Alapbeállítás

barbika apukája kártyájáról vásárolt, vissza igazolással együtt, pénz le gomba smafu... barbika egy buta liba mondta az apukája, mert ilyen hüleségre pénzt költ....

barbika valóban hüle volt, mert elhitte azt az alaptételt, hogy ha fizetsz valamiért akkor az a valamit meg is kapod....

dehát barbika már csak ilyen
Régi 2010-07-26, 18:16
Xefande logója
Xefande Xefande nem elérhet?
Community Manager

Összes hozzászólás: 497
Alapbeállítás

Kedves Barbika,
az rendben van, hogy fizetsz, ha nem kapod meg akkor írsz a supportnak aki majd megvizsgálják és ha valami hibatörtént akkor kijavítják.

Viszont amíg várod a választ miért kell, hogy minden fórum téma rólad szóljon és minden második hozzászólásban azt hangoztatni, hogy te még mindig nem kaptad meg a gombádat ? És miért kell négy öt szavas hozzászólásokkal offolni a fórumtémákba ?

Így nem igazán leszünk jóban egymással

Shakes and Fidget: Shakes and Fidget Google + | Shakes and Fidget Facebook | Shakes and Fidget Videók
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-26, 19:25
Barbyka logója
Senior Member

Alapbeállítás

Idézet:
Xefande eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Barbika,
az rendben van, hogy fizetsz, ha nem kapod meg akkor írsz a supportnak aki majd megvizsgálják és ha valami hibatörtént akkor kijavítják.

Viszont amíg várod a választ miért kell, hogy minden fórum téma rólad szóljon és minden második hozzászólásban azt hangoztatni, hogy te még mindig nem kaptad meg a gombádat ? És miért kell négy öt szavas hozzászólásokkal offolni a fórumtémákba ?

Így nem igazán leszünk jóban egymással
picit most kénytelen leszek felül értékelnem az eddigi moderálatlan modoromat....

1. ezentul többet nem esik szó a benyelt pénzről
2. ezentúl 4-5 szónál többet használok véleményem kinyilvánítására
3. ezentul IS OTT leszek minden fórumon, de jó kis lány leszek és bár fanyar humorral, de a témákhoz illően igyekszem kommunikálni....

...és mindezt csak miattad, mert ugy kérted ahogy kell és nem azért, mert nem leszünk jóban... (engem nem lehet utálni) és erre majd rájösz te is kedves harcos - admin - lovagféle

bb

pusza
Régi 2010-07-26, 19:37
Feherfarkas Feherfarkas nem elérhet?
Junior Member

Hely: Otthon
Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Idézet:
eddig még sose néztél le pisilés közbe ?
akkor azt szoktam mondani TE ÚR ISTEN!!!!
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-26, 21:13
Tomco logója
Tomco Tomco nem elérhet?
Senior Member

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 164
Üzenetküldés MSN-en keresztül Tomco részére
Alapbeállítás

Idézet:
picit most kénytelen leszek felül értékelnem az eddigi moderálatlan modoromat....

1. ezentul többet nem esik szó a benyelt pénzről
2. ezentúl 4-5 szónál többet használok véleményem kinyilvánítására
3. ezentul IS OTT leszek minden fórumon, de jó kis lány leszek és bár fanyar humorral, de a témákhoz illően igyekszem kommunikálni....

...és mindezt csak miattad, mert ugy kérted ahogy kell és nem azért, mert nem leszünk jóban... (engem nem lehet utálni) és erre majd rájösz te is kedves harcos - admin - lovagféle

bb

pusza
Úristen...
Csak szerintem vagy egy kicsit tiszteletlen, vagy mindenki ezt mondja? Nem figyelnek rád oda? Nincsenek barátaid? Ne itt éld ki magad!
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-26, 21:17
KenytheOne logója
KenytheOne KenytheOne nem elérhet?
Member

Összes hozzászólás: 50
Alapbeállítás Ne csináljuk már

Idézet:
Tomco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Úristen...
Csak szerintem vagy egy kicsit tiszteletlen, vagy mindenki ezt mondja? Nem figyelnek rád oda? Nincsenek barátaid? Ne itt éld ki magad!
Ne haragudj, de ezzel te voltál tiszteletlen egy lány iránt. Barbyka valóban csak leírta a véleményét és ilyen a stílusa. Nem szólt vissza a fórum moderátornak semmi alpári formában, csupán humorosan, ne legyünk már kérem ilyen fapofák mint itt sokan. És adminnak is üzenném, hogy a rendre felügyeljen, de ne a jó kedvet pucolja ki erről a fórumról, ezt nem bántásként, csak későbbi tanácsként mondom. Nagyon sok fórumon jártam már elég aktívan (jómagam is voltam fórum moderátor hónapokig) és nincs annál rosszabb, amikor az embereket sarokba állítják, olyan hideg-rideg minden, persze ez nem azt jelenti, hogy ne tartsunk rendet, csak ne essünk át a ló másik oldalára. És ezzel elnézést is kérek az offolásért, bár ez egy általános beszélgetések topic.

"Ha rámszakad az ég, lesz ami betakarjon, ha elnyel a föld, lesz, ami megóvjon, ha elmegyek, lesz még valaki, aki pozitívan gondolkodjon?"

Karakter neve: KenytheOne
Céh: Fr33DooM

Utoljára módosítva: KenytheOne által : 2010-07-26 21:54
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-26, 21:25
Tomco logója
Tomco Tomco nem elérhet?
Senior Member

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 164
Üzenetküldés MSN-en keresztül Tomco részére
Alapbeállítás

Idézet:
KenytheOne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ne haragudj, de ezzel te voltál tiszteletlen egy lány iránt. Barbyka valóban csak leírta a véleményét és ilyen a stílusa. Nem szólt vissza a fórum moderátornak semmi alpári formában, csupán humorosan, ne legyünk már kérem ilyen fapofák mint itt sokan. És adminnak is üzenném, hogy a rendre felügyeljen, de ne a jó kedvet pucolja ki erről a fórumról, ezt nem bántásként, csak későbbi tanácsként mondom. Nagyon sok fórumon jártam már elég aktívan és nincs annál rosszabb, amikor az embereket sarokba állítják, olyan hideg-rideg minden, persze ez nem azt jelenti, hogy ne tartsunk rendet, csak ne essünk át a ló másik oldalára. És ezzel elnézést is kérek az offolásért, bár ez egy általános beszélgetések topic.
Értem. Akkor bocsánat Barbyka.
Válaszol idézettel
Régi 2010-07-27, 00:07
KeV89 logója
KeV89 KeV89 nem elérhet?
Senior Member

Hely: Kecskemét
Összes hozzászólás: 107
Alapbeállítás

Idézet:
KenytheOne eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ne haragudj, de ezzel te voltál tiszteletlen egy lány iránt. Barbyka valóban csak leírta a véleményét és ilyen a stílusa. Nem szólt vissza a fórum moderátornak semmi alpári formában, csupán humorosan, ne legyünk már kérem ilyen fapofák mint itt sokan. És adminnak is üzenném, hogy a rendre felügyeljen, de ne a jó kedvet pucolja ki erről a fórumról, ezt nem bántásként, csak későbbi tanácsként mondom. Nagyon sok fórumon jártam már elég aktívan (jómagam is voltam fórum moderátor hónapokig) és nincs annál rosszabb, amikor az embereket sarokba állítják, olyan hideg-rideg minden, persze ez nem azt jelenti, hogy ne tartsunk rendet, csak ne essünk át a ló másik oldalára. És ezzel elnézést is kérek az offolásért, bár ez egy általános beszélgetések topic.
Szeretnék idézni Xefande-tól:
" Viszont amíg várod a választ miért kell, hogy minden fórum téma rólad szóljon és minden második hozzászólásban azt hangoztatni, hogy te még mindig nem kaptad meg a gombádat? És miért kell négy öt szavas hozzászólásokkal offolni a fórumtémákba? "

Vagyis Xefande nem a jókedv ellen van és meggyőződésem, hogy nem is esett át semmilyen lónak a túloldalára azzal, hogy szólt Barbykának. A fontosabb részt kiemeltem és azt hiszem ezzel mindenki egyetért, még Barbyka is.

MÁS:
Nemrég volt egy jó hosszú csatám DisinheriteD-el, amelyet én kezdeményeztem, de már alg vártam, hogy vége legyen. Az utolsó nyílvesszőt én vittem be, de ez csak véletlen volt, ugyanis a gép már a kezdetektől DisinheriteD-nek kedvezett.
Nem akarok *****séget mondani, de körülbeül 40-50 körös volt a harc (Dis. majd pontosít, ha erre jár a fórumon) és mit ne mondjak nagyon szórakoztató volt nézni az állandó Kitérés feliratot, egészen úgy a 20. körig... utánna már untam és mondtam is magamban jólvan csináljon ki nemérdekel (ő állt jobban én csak a végén fordítottam)
A kép a csata végéről készült így láthatjátok, hogy nem sokon múlott (eggyel előző körben Dis.-nek is 730 körüli élete volt).

Katt a képre, ha nagyban akarod látni!

http://rpgames.web4.hu/ <- Szerepjátékokkal foglalkozó blog.

Karakterem:
Eliana, Elf Felderítő, az S1-en.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai