Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-02-24, 22:22
Chrian Chrian nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 32
Alapbeállítás

Az a baja ennek a játéknak, hogy szörnyen lassú, szerintem eltelt 1 év és ugyanott tartok a 14. kazamatában, pedig fél évet ebből gombáztam. Minden fejlesztést úgy találnak ki hogy 2-3-4 évig kitartson, csak úgy széthúzza, azt amit ér, hogy nem is érezni. Pl ez a frissítés jó lenne ha mondjuk kb 1 hét alatt fel lehetne húzni maxra a cuccokat és akkor be lehetne még ütni 1-2 kazit, de így meg kb semmit nem ér. Bár akkor is olyanná válna mint az igézés, egyből felteszed mindenre és kész is (bár legalább fel lehetne tenni...) Kicsit olyan mintha 200as szintig lenne kitalálva a játék felette meg odavan hányva valami, hogy nesztek ezzel 10 évig elvagytok ha nem tetszik akkor meg abba lehet hagyni.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-25, 10:54
Fergeteg Fergeteg nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 36
Alapbeállítás

Tipp:

- ha beraksz egy olyan tárgyat a klotyóba, ami nem adna mágikus kristályt, akkor átalakulás (-kulás ) után van rá esély, hogy az új már adni fog

- az ötödik tárgyat csak a napi kalandozás végeztével érdemes szétszerelni, mert utána már nem mutatja a kovács, hogy melyik tárgyat mennyi nyersire bontaná

Nem magamtól jöttem rá, US fórumon olvastam őket
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-25, 10:56
Mraz Mraz nem elérhet?
Bébi kutya

Összes hozzászólás: 101
Alapbeállítás

Idézet:
Chrian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az a baja ennek a játéknak, hogy szörnyen lassú, szerintem eltelt 1 év és ugyanott tartok a 14. kazamatában, pedig fél évet ebből gombáztam. Minden fejlesztést úgy találnak ki hogy 2-3-4 évig kitartson, csak úgy széthúzza, azt amit ér, hogy nem is érezni. Pl ez a frissítés jó lenne ha mondjuk kb 1 hét alatt fel lehetne húzni maxra a cuccokat és akkor be lehetne még ütni 1-2 kazit, de így meg kb semmit nem ér. Bár akkor is olyanná válna mint az igézés, egyből felteszed mindenre és kész is (bár legalább fel lehetne tenni...) Kicsit olyan mintha 200as szintig lenne kitalálva a játék felette meg odavan hányva valami, hogy nesztek ezzel 10 évig elvagytok ha nem tetszik akkor meg abba lehet hagyni.
Ez sajnos így is van,mert a gomba az a játék elején fogy ,akkor éri meg a szervert fenntartaniuk. Amikor már csak pár ezer 350 feletti játszik egy szerón és nem megy semmi ,nem fogy a gomba sem akkor már más a céljuk a készítőknek ,mégpedig az ,hogy abbahagyd és kezdj újat!
Ezt minden eszközzel segítik is...
Csak egyel nem számolnak,hogy mindíg egyre kevesebb ember kezdi el az új szerókat és egyre hamarabb hagyják abba. Törvényszerű,hogy ezzel az üzletpolitikájukkal mindenki előbb utóbb meg fogja unni a játékot.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-25, 12:55
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.037
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Chrian eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez sajnos így is van,mert a gomba az a játék elején fogy ,akkor éri meg a szervert fenntartaniuk. Amikor már csak pár ezer 350 feletti játszik egy szerón és nem megy semmi ,nem fogy a gomba sem akkor már más a céljuk a készítőknek ,mégpedig az ,hogy abbahagyd és kezdj újat!
Ezt minden eszközzel segítik is...
Csak egyel nem számolnak,hogy mindíg egyre kevesebb ember kezdi el az új szerókat és egyre hamarabb hagyják abba. Törvényszerű,hogy ezzel az üzletpolitikájukkal mindenki előbb utóbb meg fogja unni a játékot.
Ebben nem értek egyet. Jóval a nagy frissítések előtt írták azt, hogy 200. szintig lehetett játszani, utána lassult le úgy a játék, hogy hetek, hónapok alatt lehetett fejlődni egy szintet. És akkor még nem volt se tárgyfejlesztés, se kedvencek, se drágakövek, se tekercsek, stb. Én is kb fél év alatt fejlődtem 290-ről 300. szintre.
Most kb 250-300. szintig lehet játszani a játékkal, utána kezd unalmas lenni. Bár ez relatív, két nap után is megunják egyesek.
A jelenlegi frissítésnek sem az a célja, hogy hagyd abba, és kezdj újat. Ráadásul ez direkt nagy karaktereknek készült, mert kisebb szinten nem tudsz tárgyfejlesztésre és foglalatkészítésre gyűjteni.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2017-02-25, 20:33
Chrian Chrian nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 32
Alapbeállítás

Hiába a " nagy" frissítések, attól még ugyanúgy lassú maradt a játék, az ,hogy a kedvencek bónusza adott 1-2 szintet pluszba, meg a twister is párat attól maga a játék nem gyorsult csak volt egy pillanatnyi ugrás a fejlődésben, de attól még az általános fejlődés folyamatosan lassul, a következő "sikerélmény" egyre messzebb.

Egyébként én nem értem, hogy miért így áll minden ilyen típusú játék készítője a dolgokhoz, hogy az elején fizess aztán, hagyd abba, azok akik az elején fizetnének érte fizetnének később is ha nem unnák meg a játékot.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-26, 13:20
Killer fon Gyilok gróf logója
Killer fon Gyilok gróf Killer fon Gyilok gróf nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 153
Alapbeállítás

Nekem igazán az böki most a csőröm, hogy a forgószél frissítéssel bejött néhány új epic... ez happy meg minden, de akkor az albumot nem frissítették.
Most itt a kovács, ami alapvetően jó elgondolás, csak az ár-érték arány nincs jól bekalkulálva...
De a lényeg, hogy most jött ez a frissítés... de az albumot ismételten nem frissítették, hogy az új epic cuccok bekerüljenek... miért is?
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-27, 11:24
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Schwarzenegger és Chuck Norris unokája vagyok én

Összes hozzászólás: 325
Alapbeállítás

Valahol írtam, hogy 1500-1800 szilánk közt ad egy epik... nos ez nem fedi a valóságot, hétvégén kaptam egy 5statos felderítő övet mindre 493 adott 3333 védelemmel foglalat nélküli, mintegy 833 kristályt adott érte! A 3. szintre fejlesztésnek ennek majdnem a duplája szükséges! Remélem, hogy a héten ezen lesz valamilyen változtatás... Annyit hozzá tennék, 21.000 körüli kristály kellett volna a foglalathoz! (A fegyver akkor 50k fölött)

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.

Utoljára módosítva: Grimm által : 2017-02-27 11:25
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-27, 19:59
horipapa horipapa nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ebben nem értek egyet. Jóval a nagy frissítések előtt írták azt, hogy 200. szintig lehetett játszani, utána lassult le úgy a játék, hogy hetek, hónapok alatt lehetett fejlődni egy szintet. És akkor még nem volt se tárgyfejlesztés, se kedvencek, se drágakövek, se tekercsek, stb. Én is kb fél év alatt fejlődtem 290-ről 300. szintre.
Most kb 250-300. szintig lehet játszani a játékkal, utána kezd unalmas lenni. Bár ez relatív, két nap után is megunják egyesek.
A jelenlegi frissítésnek sem az a célja, hogy hagyd abba, és kezdj újat. Ráadásul ez direkt nagy karaktereknek készült, mert kisebb szinten nem tudsz tárgyfejlesztésre és foglalatkészítésre gyűjteni.
Üdv! Engem az zavar leginkább (és nem csak engem), hogy nincsenek a játékban céhes, közösségi feladatok, fejlesztések, semmi. Oké, hogy voltak valamikor portyák, amiket régen megcsináltunk, de ennyi.
Sokkal jobb és élvezetesebb lehetne a játék, ha együtt is lehetne valamit csinálni, mint régen portyázni.

A Kovács fejlesztés egyébként nekem tetszik.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-27, 20:22
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Schwarzenegger és Chuck Norris unokája vagyok én

Összes hozzászólás: 325
Alapbeállítás

Bekerült a bugfix, mostantól a mágus és felderítő fegyverek a többi tárgy duplájáért (nem pedig ~négyszereséért) fejleszthetőek!

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2017-02-27, 23:49
Nitrile Nitrile nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 13
Alapbeállítás

Idézet:
horipapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv! Engem az zavar leginkább (és nem csak engem), hogy nincsenek a játékban céhes, közösségi feladatok, fejlesztések, semmi. Oké, hogy voltak valamikor portyák, amiket régen megcsináltunk, de ennyi.
Sokkal jobb és élvezetesebb lehetne a játék, ha együtt is lehetne valamit csinálni, mint régen portyázni.

A Kovács fejlesztés egyébként nekem tetszik.
Egyetértek. 2 nappal ezelőtt én is hasonló dolgot írtam az "egyéb ötletek"-hez.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai