Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Szavazás eredménye: Melyik frissítés tetszik a legjobban? (többre is szavazhatsz)
Új Árnyék világ kazamata: "A forgószél". 38 60,32%
Új tárgy: "A türelmetlenség homokórája". 29 46,03%
HTML5 verzió. 18 28,57%
A kedvencek megszerzésének követelményei játékon belül is elérhetőek lesznek. 27 42,86%
50 új epikus tárgy. 23 36,51%
Több válaszra voksolható szavazás Szavazók: 63. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-06-20, 00:51
Killer fon Gyilok gróf logója
Killer fon Gyilok gróf Killer fon Gyilok gróf nem elérhet?
Ninja Kutya

Összes hozzászólás: 149
Alapbeállítás

Idézet:
Lysaro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem a fórumban leírtak alapján a forgószélben lévők nem kerülnek a gyűjtőalbumba. Az új epic tárgyak ha jól számolom 66 db.
Új epic tárgyak linkje: http://hu.4m7.de/sammelalbum/epics.php
Tehát most van nekem a 2014 tárgyból 1945 db (96,57%)
Ha belerakják akkor lesz 2080 tárgyból 1945 db (93,5%)
Én egy ilyen frissítésért azt a 3 %-ot nem sajnálom
Csak az a kérdés mikor kerül bele, mert már van 2 db új tárgyam, de nem lehet követ tenni bele.
Viszont addig el se merem adni, míg az albumba nem kerül bele, mert ki tudja mikor kapok olyat megint.
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor fejlesztik ily módon az albumot, hisz a kovács egy kiválló alkalom lett volna...
Reméljük 22-én bekerül...
De van itt ám mégegy érdekesség...
Valóban 2014 tárgyból és szörnyből állt az albumba begyűjthető képek mennyisége, de most nemrégiben feltűnt, hogy jelenleg 2022-n áll a max.
Tehát valami 8 kép bekerült... De mik lehetnek ezek? Tudja valaki? Mert biztos nem a forgószéllel jött új epicek, mert azok valóban 66-an vannak...
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-20, 06:19
Mraz Mraz nem elérhet?
Ez már valami

Összes hozzászólás: 92
Alapbeállítás

Idézet:
Killer fon Gyilok gróf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Erre én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor fejlesztik ily módon az albumot, hisz a kovács egy kiválló alkalom lett volna...
Reméljük 22-én bekerül...
De van itt ám mégegy érdekesség...
Valóban 2014 tárgyból és szörnyből állt az albumba begyűjthető képek mennyisége, de most nemrégiben feltűnt, hogy jelenleg 2022-n áll a max.
Tehát valami 8 kép bekerült... De mik lehetnek ezek? Tudja valaki? Mert biztos nem a forgószéllel jött új epicek, mert azok valóban 66-an vannak...
Úgy emlékszem ,talán a Twister óta van ez. Mivel nekem előtte megvolt minden tárgy minden kasztból és az összes értéktárgy is 100%-on állt ,ebből következik,hogy 8 szörny képe került be az albumba,felteszem a Twisterből...
Ne kérdezd miért 8 ,mert szerintem több új kép van a Twisterben mint 8 az eredeti albumhoz képest. Néha nem lehet követni mit miért csinálnak.
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-20, 07:25
danielleo55 logója
danielleo55 danielleo55 nem elérhet?
Pszichomókus

Összes hozzászólás: 74
Alapbeállítás

Sztem meg lehet h azert lett annyi mert:
Nekem a kasztombol az irja ki hogy 100% de ha jobban vegig nezem az albumot akkor van nekem 3-4 olyan cucc amit nem fedeztem fel

Sot mikor meg csak 2014 volt az összes lattam olyat akinek 2015/2014 volt
Régi 2017-06-20, 08:07
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 42
Alapbeállítás

Szerény véleményem szerint szimpla bug. Német szerón ha megnézitek a top playereket, akik már megcsinálták az 50 singleportalt meg az 50 céhportalt és végeztek a 14. kazival is, vagyis a szörnyek is 100% nekik, 2014/2022-t mutat. (onnan gondolom, hogy végeztek Easterossal, mer pl ennek a kollegának 99 petet mutat a dcs, és a 100.at nyilván a hétvégén fogja megszerezni)

Utoljára módosítva: Bender527 által : 2017-06-20 08:11
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-20, 09:44
Ninja Kutya

Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Úgy emlékszem ,talán a Twister óta van ez. Mivel nekem előtte megvolt minden tárgy minden kasztból és az összes értéktárgy is 100%-on állt ,ebből következik,hogy 8 szörny képe került be az albumba,felteszem a Twisterből...
Ne kérdezd miért 8 ,mert szerintem több új kép van a Twisterben mint 8 az eredeti albumhoz képest. Néha nem lehet követni mit miért csinálnak.
Ezzel csak annyi a baj, hogy a Forgószél után is még 2014 volt, mert ugye akkor jöttek be az új epicec... Megaztán a forgószéllel nem jött egy új szörny sem... A forgószél a már meglévő szörnyek képeiből gazdálkodik, és legyőzésükkor nem kerülnek be az albumba...
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-20, 09:50
Ninja Kutya

Alapbeállítás

Idézet:
Bender527 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerény véleményem szerint szimpla bug. Német szerón ha megnézitek a top playereket, akik már megcsinálták az 50 singleportalt meg az 50 céhportalt és végeztek a 14. kazival is, vagyis a szörnyek is 100% nekik, 2014/2022-t mutat. (onnan gondolom, hogy végeztek Easterossal, mer pl ennek a kollegának 99 petet mutat a dcs, és a 100.at nyilván a hétvégén fogja megszerezni)
Ebben a teóriában vistont már több értelmet látok...
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mivel készülnek a szülinapi eventre, mert egyenlőre nagy a csend
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-20, 10:38
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 42
Alapbeállítás

Idézet:
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mivel készülnek a szülinapi eventre, mert egyenlőre nagy a csend
Idézet:
Természetesen mint minden szülinapon idén is jó eséllyel valami szuper event várható, de hogy mivel készülünk az egyenlőre maradjon titok
Valamivel készülnek elvileg. Csak a víz 17. ne legyen bugos, mer nincs kedvem várni rá egy évet
Régi 2017-06-20, 18:06
Mraz Mraz nem elérhet?
Ez már valami

Alapbeállítás

Idézet:
Ezzel csak annyi a baj, hogy a Forgószél után is még 2014 volt, mert ugye akkor jöttek be az új epicec... Megaztán a forgószéllel nem jött egy új szörny sem... A forgószél a már meglévő szörnyek képeiből gazdálkodik, és legyőzésükkor nem kerülnek be az albumba...
Szerintem nem lehet BUG mégpedig a következőért.
A 3 kaszt tárgyak és az értéktárgyak mind 100%-on állnak nálam ,viszont a szörnyeknél 472-ből 435 van meg . Ha az albumot megnézem akkor ott viszont 37 szörnynek még van helye!
Namost ,ha a kaszt tárgyak maxját az értéktárgyakét és a szörnyek maxját összeadom akkor 2022 jön ki és nem 2014 ,tehát 8 szörnynek be kellett kerülnie... A Twister csak egy tipp volt és én még most is úgy emlékszem hogy a bevezetése után lett 2014-ből 2022. Egyébként meg lehet ,hogy az 1000 Twister között van 8 új szörny is és a többi az ami már megvolt. Ha Bug lenne akkor nem lenne annak a plussz 8 szörnynek helye az albumban.Egymódon könnyen meg lehetne tudni. Írni kell George Ken-nek ,aki már végigvitte az 1000 Twistert,hogy neki hogy áll az albumja

Utoljára módosítva: Mraz által : 2017-06-20 18:09
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-23, 03:07
Ninja Kutya

Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem nem lehet BUG mégpedig a következőért.
A 3 kaszt tárgyak és az értéktárgyak mind 100%-on állnak nálam ,viszont a szörnyeknél 472-ből 435 van meg . Ha az albumot megnézem akkor ott viszont 37 szörnynek még van helye!
Namost ,ha a kaszt tárgyak maxját az értéktárgyakét és a szörnyek maxját összeadom akkor 2022 jön ki és nem 2014 ,tehát 8 szörnynek be kellett kerülnie... A Twister csak egy tipp volt és én még most is úgy emlékszem hogy a bevezetése után lett 2014-ből 2022. Egyébként meg lehet ,hogy az 1000 Twister között van 8 új szörny is és a többi az ami már megvolt. Ha Bug lenne akkor nem lenne annak a plussz 8 szörnynek helye az albumban.Egymódon könnyen meg lehetne tudni. Írni kell George Ken-nek ,aki már végigvitte az 1000 Twistert,hogy neki hogy áll az albumja
Ha igaz amit mondasz, akk nem az a kérdés, h bug-e, hanem, hogy mikori... Vagyis lehet hogy ez a forgószél előtt volt bug-os, elírt és a forgószéllel javították és igazából nem került be semmi? Végülis ez is meglehet...
Válaszol idézettel
Régi 2017-06-23, 07:02
Mraz Mraz nem elérhet?
Ez már valami

Alapbeállítás

Idézet:
Ha igaz amit mondasz, akk nem az a kérdés, h bug-e, hanem, hogy mikori... Vagyis lehet hogy ez a forgószél előtt volt bug-os, elírt és a forgószéllel javították és igazából nem került be semmi? Végülis ez is meglehet...
Most hogy átnéztem a dolgokat erre jutottam én is,hogy eredetileg volt rossz a 2014,mert már akkor is 2022-nek kellett volna legyen. Ugyanis nekem 37 szörny hiányzik összesen az albumból ,hogy fullos 100%-os legyen. De most vettem a fáradtságot és megnéztem melyik 37 és az mind réges régen benne van a játékban. Tehát nem jött semmi új csak a maxot javították arra aminek eredetileg is 2022-nek kellett volna legyen.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai