Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Közösség > Off Topik

Off Topik Itt lehet kibeszélni a játékkal kapcsolatos vagy éppenséggel a játékon kívüli élet rejtelmeit a Szabályok betartásával

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-05-22, 15:25
SkullCrusher logója
SkullCrusher SkullCrusher nem elérhet?
Billentyűzet Bökdöső Bitang

Hely: Gym
Összes hozzászólás: 220
Arrow Film ajánló

Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy ha egyszer már van játék, és zene topic akkor már lehetne egy filmes topic is.
Itt le lehet írni ki milyen filmet néz, melyiket ajánlja, ha lááta valamelyik filmet tetszett-e neki, és akár történetét is le lehetne írni /spoilerban/.

Nos'Chez, Zenki Mefisto, Tkyd, AZA, Tirpa, PKO, Siska, Phat, Mikee Mykanic, Deego, Ketioz, Rambo, BOM, Dipa, AKR, Day & SnowGoons For Life

Válaszol idézettel
Régi 2013-05-22, 15:30
SkullCrusher logója
SkullCrusher SkullCrusher nem elérhet?
Billentyűzet Bökdöső Bitang

Hely: Gym
Alapbeállítás

Remélem nem lesz duplapost
Az előző postban leírtam, hogy mire használjuk a topicot /ha lesz aktivitás/

Na kezdeném is:
Én személy szerint nagy Másnaposok rajongó vagyok mindkét részét láttam többször is, de mindig megnevettet.Nyáron jönni fog a 3 is, moziban majd megnézem.
Most amit még várok az a Halálos Iramban 6.A Halálos Iramban sorozatnak is láttam minden részét, szerintem jók azok is.
És végére 2 Mila Kunis film: Ted és Barátság Extrákkal, mindkettőt nagyon szeretem
Hoppá most jut eszembe hogy az Amerikai Pite-t meg a Jackass-t kihagytam, pedig azok is kedvenceim közé tartoznak

Nos'Chez, Zenki Mefisto, Tkyd, AZA, Tirpa, PKO, Siska, Phat, Mikee Mykanic, Deego, Ketioz, Rambo, BOM, Dipa, AKR, Day & SnowGoons For Life

Utoljára módosítva: SkullCrusher által : 2013-05-22 16:04
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-22, 16:06
Inyasz:") logója
Inyasz:") Inyasz:") nem elérhet?
Junior Member

Hely: Heves megye
Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

Én is nagyon szeretem a Tedet egy jó film ajánlom.
Valamint a Kopasz osztag és a Megtorló című film se rossz.
Mind a hármat csak ajánlani tudom!

Ezt a remek bannert köszönöm xXxHUN-nak!
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-22, 17:56
Horvi logója
Horvi Horvi nem elérhet?
Senior Member

Hely: Afganisztán
Összes hozzászólás: 1.431
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Horvi részére
Alapbeállítás

Én a Halálos iramban 6. részét ajánlom, bár még csak most lesz a mozikban. Idáig mindegyik része tetszett, szerintem ez nem fog változni.

S1:Warrior217 - Harcos

S4:JohnCena - Mágus

S5:Undertaker - -Game Over-
John Cena 4 ever!
http://img839.imageshack.us/img839/8461/horvisig.jpg
Ezért a remek bannerért köszönet Blade Of God-nak! =]
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-22, 21:38
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: s10, s13 Nemésia
Összes hozzászólás: 836
Alapbeállítás

Sziasztok!

Nagyon jó ötletnek tartom a topicot, végre egy jó ötlet

Személy szerint mindenkinek ajánlom Hobbitot, nagyszerű kis történetet filmesít meg
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-23, 00:16
Jaden logója
Jaden Jaden nem elérhet?
A Duma Centruma

Hely: Békés megye, Szarvas
Összes hozzászólás: 359
Alapbeállítás

Sziasztok. A Vámpíros filmet ajánlom, igaz 2010-es, de az Alkonyat paródiája.

Ha tanácstalan vagy fegyverrel, küldetéssel kapcsolatban. http://sf.kalais.net/english/weapon.html
Köszönet érte, Elek1977-nek.
> Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék.<
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-23, 00:41
Ezust logója
Ezust Ezust nem elérhet?
Fórum Moderátor

Hely: planet Earth
Alapbeállítás

A vér kötelez (Blood in, blood out) /1993/ és a Tökéletes Trükk (The Prestige) -öt érdemes megnézni!
Válaszol idézettel
Régi 2013-05-23, 00:50
Zola21 logója
Zola21 Zola21 nem elérhet?
Szövegláda

Hely: Debrecen, Hungary
Összes hozzászólás: 223
Üzenetküldés MSN-en keresztül Zola21 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Alithar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Nagyon jó ötletnek tartom a topicot, végre egy jó ötlet

Személy szerint mindenkinek ajánlom Hobbitot, nagyszerű kis történetet filmesít meg
Nekem is bejött, bár Peter Jacksonak nem kellett volna 3 részesnek terveznie, pláne hogy az egész könyv olyan hosszú mint a Gyűrűk ura trilógiájának egy része. Két rész bőven elég lett volna, de ezt leszámítva hozza a szintet.

Én pedig így hirtelen a Kevin Smith filmeket ajánlom (Shop-stop, Shop-show, Dogma, Jay és néma Bob visszavág) megjegyezném hogy ezek erősen 18+ os vígjátékok, és szinkronosan érdemes megnézni (kivételesen). Sekély sírhant, Trainspotting szintén 18+ thriller-dráma és eredeti hanggal érdemes megnézni. Ja és természetesen Harcosok klubja (kötelező ). Az Alien filmek (eredeti hangon) a Prometheus (akárki akármit mond, nagyon jó film.)

Hát így hirtelen ennyi, később jelentkezem többel
Régi 2013-05-23, 00:51
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 3.037
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Én is ajánlok valamit.

Én A Tanú című filmet ajánlanám. Már többször is megnéztem, és soha nem unom meg. Igaz, hogy kell egy kis történelemtudás ahhoz, hogy valóban élvezhesse az ember, de enélkül is szórakoztató, ráadásul tanulhat belőle az ember.

Nem tudom, ki hogy van vele, de mint ha a régebbi filmek jobbak lennének, mint a mostaniak. A régebbi filmeket meg lehet nézni akár többször is, anélkül, hogy unalmas lenne. Viszont a mai filmeknél örülök, ha egyszer látom őket. A legtöbbjük értéktelen, és arra jók, hogy az ember megnézze őket egyszer a mozikban. Igaz, kamerával felvett filmektől ne várjon sokat az ember , de ha megnézek egy filmet, akkor elvárom, hogy legyen valami haszna, értéke a filmnek, ne csak jól mutasson 3D-ben kiváló felbontással és hangminőséggel. Talán ezért is szeretem a régebbi filmeket, mert azok képesek voltak olyan élményt nyújtani a nézőknek, ami a mai filmekből szinte teljesen hiányzik.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2013-05-23, 09:53
Ezust logója
Ezust Ezust nem elérhet?
Fórum Moderátor

Hely: planet Earth
Alapbeállítás Egy kis off

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem tudom, ki hogy van vele, de mint ha a régebbi filmek jobbak lennének, mint a mostaniak. A régebbi filmeket meg lehet nézni akár többször is, anélkül, hogy unalmas lenne. Viszont a mai filmeknél örülök, ha egyszer látom őket. A legtöbbjük értéktelen, és arra jók, hogy az ember megnézze őket egyszer a mozikban. Igaz, kamerával felvett filmektől ne várjon sokat az ember , de ha megnézek egy filmet, akkor elvárom, hogy legyen valami haszna, értéke a filmnek, ne csak jól mutasson 3D-ben kiváló felbontással és hangminőséggel. Talán ezért is szeretem a régebbi filmeket, mert azok képesek voltak olyan élményt nyújtani a nézőknek, ami a mai filmekből szinte teljesen hiányzik.
Teljes mértékben egyetértek! Én is főleg a 90-es évekből szemezgetek egy ideje és egyik másik igen nagy hatással volt rám. Bár én jobban szeretem az erős drámákat, főleg ha megtörtént eseményt dolgoz fel. A mostani filmek inkább a vígjátékra és a sci-fi -re, fantasy -ra mennek rá, mindezt amerikai stílusban, de ezt most nem ecsetelem, mert nem akarok senkit megbántani.
Nem azt mondom, hogy nincs jó film napjainkban, de lényegesen kevesebb, mint 15-20 éve.

Nekem túl sok a technika, meg a mindenféle mütyűr, én szeretem a régi filmek egyszerűségét, mindig visszavisz azokba az időkbe.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai