Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2012-12-03, 20:04
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: s10, s13 Nemésia
Összes hozzászólás: 836
Alapbeállítás Szerencsecsomagok

Kedves Csomagok!

Ide írhatjátok le a "baleseteket", balszerencsés mozzanatokat, hibáitokat, és vicces pórul járásaitokat, amik megestek Veletek

Kötetlen beszélgetés formájában, vicces történetek alakjában írhatjátok a kalandokat, hadd nevessünk rajta együtt!

Utoljára módosítva: Alithar által : 2014-01-04 15:16
Válaszol idézettel
Régi 2012-12-05, 19:20
Mefihszto logója
Mefihszto Mefihszto nem elérhet?
Junior Member

Hely: A Pokol Elkárhozott út 666
Összes hozzászólás: 16
Alapbeállítás

Mefihsztó legrosszabb napjai .:

Reggel arra keltem hogy egy fullos epich fegyver van a boltban, nekem 10gombám volt az pedig 15 gomba lett volna, elkezdtem küldizni és végül 14 gomba gyült össze, de az epichre nem volt elég így azóta alap fegyverem van

Ez volt Mefihsztó sötét napja

Utoljára módosítva: Alithar által : 2012-12-05 19:31 Oka: zavaró szín kiiktatása
Válaszol idézettel
Régi 2012-12-05, 20:48
ReMoNd logója
ReMoNd ReMoNd nem elérhet?
Alakul ez

Hely: Zala megye
Összes hozzászólás: 669
Red face

Kicsi debil ReMoNd:
Még a kezdetek kezdetén az első napokban akkora debil voltam hogy a kezdő 15 gombámat elnyomkodtam a boltban mert akkor még nem tudtam hogy egyáltalán mire is jó, de aztán rájöttem kitöröltem az akkori harcos, igen harcos karakterem és elkezdtem egy mágust.

A kisördög:
A másik pedig pár hónappal a regisztráció után történhetett. Akkor már olyan 40-50-es szint körül járhattam és akkoriban elég sok infó órám volt szóval az órákon előszeretettel játszottunk haverokkal sf-et. Viszont egy nap amikor hazaértem arra lettem figyelmes hogy a karakteremet teljesen kipakolták. Persze tudom hogy az én hibámból történt de nagyon bosszantott, attól független folytattam tovább és pár nap alatt felszereltem magam újra.1-2 hétttel késöbb ugyanígy egy infós napon írom be az oldal címét és látom hogy valaki bejelntkezve maradt sf-en. Szem felcsillan ^_^ hmm ez lehet annak a karaktere aki múltkor kipakolt, egyböl megszólalt bennem a kisördög és engedtem a csábításnak ugyanazt elkövettem amit velem tettek. Jó most mondhatnátok hogy mekkora szemét voltam meg minden de szerintem 99%-ban ti is ezt tettétek volna. Neki sem volt nagy karaktere pontosan nem emlékszem talán 30 körüli lehett. Utána már tanultam a esetből és azóta ha iskolában vagy más helyen lépek fel a netre bármilyen oldalra is mindig inkognító ablakba/privát böngészőben teszem azt.

“Minden harcot meg lehet vívni, de van, amelyiket nem lehet megnyerni.

Ám inkább veszítsünk, mint hogy előre feladjuk.”

Céhes kazamaták (Portya) adatbázis

Válaszol idézettel
Régi 2012-12-05, 21:08
Bangkok Bangkok nem elérhet?
Senior Member

Összes hozzászólás: 214
Alapbeállítás

Idézet:
ReMoNd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kicsi debil ReMoNd:
Még a kezdetek kezdetén az első napokban akkora debil voltam hogy a kezdő 15 gombámat elnyomkodtam a boltban mert akkor még nem tudtam hogy egyáltalán mire is jó, de aztán rájöttem kitöröltem az akkori harcos, igen harcos karakterem és elkezdtem egy mágust.

A kisördög:
A másik pedig pár hónappal a regisztráció után történhetett. Akkor már olyan 40-50-es szint körül járhattam és akkoriban elég sok infó órám volt szóval az órákon előszeretettel játszottunk haverokkal sf-et. Viszont egy nap amikor hazaértem arra lettem figyelmes hogy a karakteremet teljesen kipakolták. Persze tudom hogy az én hibámból történt de nagyon bosszantott, attól független folytattam tovább és pár nap alatt felszereltem magam újra.1-2 hétttel késöbb ugyanígy egy infós napon írom be az oldal címét és látom hogy valaki bejelntkezve maradt sf-en. Szem felcsillan ^_^ hmm ez lehet annak a karaktere aki múltkor kipakolt, egyböl megszólalt bennem a kisördög és engedtem a csábításnak ugyanazt elkövettem amit velem tettek. Jó most mondhatnátok hogy mekkora szemét voltam meg minden de szerintem 99%-ban ti is ezt tettétek volna. Neki sem volt nagy karaktere pontosan nem emlékszem talán 30 körüli lehett. Utána már tanultam a esetből és azóta ha iskolában vagy más helyen lépek fel a netre bármilyen oldalra is mindig inkognító ablakba/privát böngészőben teszem azt.
Én is pakoltam már ki 1 embert így...
Régi 2012-12-05, 22:47
Mefihszto logója
Mefihszto Mefihszto nem elérhet?
Junior Member

Hely: A Pokol Elkárhozott út 666
Összes hozzászólás: 16
Alapbeállítás

nekem is volt Infós kalandom megkértem havert hogy nézzen fel Mefire és küldizze le meg kazizzon velem, bejelentkezve maradt és mikor én léptem fel Mefihszto egy törpe lánynak volt alakítva (tudom nem nagy veszteség) de engem bosszantott hogy elcsúfitották azt a karaktert amit én csináltam. (a mióta játszok nem találkoztam még 1 karakterrel akinek 100% ugyan az lett volna az arc felépitése mint nekem, persze mikor megtudtam hogy 1 Aranyért vissza állíthatom megis tettem azóta vigyázok a karimra mint az életemre.

Utoljára módosítva: Alithar által : 2012-12-05 22:58 Oka: szemet bántó szín átírása
Válaszol idézettel
Régi 2012-12-06, 00:38
Gyimesi logója
Gyimesi Gyimesi nem elérhet?
Rózsaszín őves Szájkaratista

Összes hozzászólás: 183
Alapbeállítás

Idézet:
Mefihszto eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nekem is volt Infós kalandom megkértem havert hogy nézzen fel Mefire és küldizze le meg kazizzon velem, bejelentkezve maradt és mikor én léptem fel Mefihszto egy törpe lánynak volt alakítva (tudom nem nagy veszteség) de engem bosszantott hogy elcsúfitották azt a karaktert amit én csináltam. (a mióta játszok nem találkoztam még 1 karakterrel akinek 100% ugyan az lett volna az arc felépitése mint nekem, persze mikor megtudtam hogy 1 Aranyért vissza állíthatom megis tettem azóta vigyázok a karimra mint az életemre.
Megviccelt a haverod. :P
Válaszol idézettel
Régi 2012-12-06, 22:54
Alithar logója
Szuper Moderátor

Cool

A napokban előkerült a téma, és ez velem is megesett.

Szigorú céhvezetőként rám hárul a felelősség az emberek kirúgására is, és ezt is meg kell olykor tenni.

Inaktív játékos, kirúgás... katt a bakancsra, és egyszer csak hopp...!

Kiléptem a céhemből...

O.o

Was?!

Úgy bizony, a kattolás pillanatában felugrott a kijelölősáv, és kirúgtam magam, mint a bizonyos macskát.

Persze hamar visszakaptam a helyem, és azóta emlegetjük az esetet
Válaszol idézettel
Régi 2012-12-07, 13:13
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 2.997
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Ez velem is előfordult. Azt hittem, hogy búcsúzhatok a céhtől, viszont szerencsére visszakaptam. Azóta óvatosabb vagyok.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Válaszol idézettel
Régi 2012-12-13, 22:07
Alithar logója
Szuper Moderátor

Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez velem is előfordult. Azt hittem, hogy búcsúzhatok a céhtől, viszont szerencsére visszakaptam. Azóta óvatosabb vagyok.
Fő az elővigyázatosság.

A tanulság: a könyörületesség nagy erény, ne rúgjunk ki senkit, így a magunk irhája is biztonságban van

Mai szerencsétlenségem:

Nagyon izgalmas küzdelem után kaziban legyőzött a Hidegsárkány. 102 pontnyi élete maradt az én - 208 pontommal szemben... azt hittem a hajam kitépem
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-19, 11:02
Vulcano logója
Vulcano Vulcano nem elérhet?
Szószájtjárt Szamuráj

Hely: Kazincbarcika
Összes hozzászólás: 252
Alapbeállítás

Na ettől most le esett az állam:

Beírtam dicsőség csarnokba azt a pénz és gomba lenullázós kódot, mooo-zott egy szépet majd szépen el is tűntek az értékeim.
Ebbe eddig ügye semmi fura, de aztán eszembe jutott, h az itt a piros hol a pirost játszó fogadós mit szólna hozzá ha semmi nélkül próbálnék meg játszani.

Alapból volt kb 54.000 aranyam és 29 gombám, eddig felnyomtam mind2 tétett, de a güledt szemein kívül nem volt semmi extra ezért meg is gondoltam magam, ki akartam lépni belőle és ehhez a legkézen fekvőbb gondolat a frissítés volt hirtelen.
Mikorra a kép újra betöltött ez a látvány fogadott: 108.534 arany és 58 gomba

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai