Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2017-08-24, 13:20
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Schwarzenegger és Chuck Norris unokája vagyok én

Összes hozzászólás: 308
Alapbeállítás

És ez miért lenne jó?

Az alap tárgyaknál alapvetően is felesleges, az epikeknél meg csak aranyért eladni nem éri meg (inkább beadom kristályért...), az meg a payának nem éri meg, hogy a kazamatából szerzett cuccot, te tovább add...

Kicsit belegondoltál volna, rájöttél volna, hogy mennyire is irreális ötlet ez...

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Régi 2017-08-24, 15:52
Lampsa2 logója
Lampsa2 Lampsa2 nem elérhet?
Dr. V.ker

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 62
Alapbeállítás

Volt már olyan ötlet amihez pozitívan álltál hozzá kedves Grimm?
Válaszol idézettel
Régi 2017-08-24, 16:45
Mraz Mraz nem elérhet?
Ez már valami

Összes hozzászólás: 91
Alapbeállítás

Az ötlettel semmi baj nincsen szerintem és bizonyos feltételek mellett egész jó is lehetne,csak pont az a probléma amit Grimm is megemlített ,hogy ez a Playának nem érné meg és emiatt nem is lesz ebből sem semmi.
Ők semmi olyat nem csinálnak ami segít az előrejutásban csak akkor ha érdekükben van vagyis pénzt keresnek vele. Rengeteg remek ötletet olvastam régebben itt is és külföldi fórumokon is,de egyikből sem lett semmi a végére. Viszont 2 éve jönnek ezek a jelentéktelen "hatalmas" frissítések amik érdemben ha igazán belegondol mindenki semmit nem segítenek ,csak mutatvány az egész... Írok példákat is.
Kovács ami jó lenne ,ha nem rontották volna el a megszerezhető kristályok mennyiségével.
Twister ami alacsony szinten jó de később teljesen jelentéktelen mennyiségű xp-t és aranyat lehet belőle szerezni ,a belőlük megszerezhető epicek számáról és minőségéről pedig inkább szót sem ejtek ,mert katasztrófa.
Kedvencek ,amin teljesen látszik ,hogy nem átgondolt frissítés volt,mert amég megszerzed a 100 petet addig van jelentősége és jó ,de onnantól teljesen felesleges velük foglalkozni és etetni őket,csak bosszantó inkább már a dolog számomra.
Az ilyen Speed szerókról meg inkább nem is mondok semmit ,amikről egyből lejön,hogy csak a pénz miatt csinálták,számomra ezek nem frissítések. Érdekes módon sem az új és jó ötletekkel sem a pozitív kritikával és észrevételekkel nem foglalkoznak ,és soha nem is foglalkoztak.
Válaszol idézettel
Régi 2017-08-24, 20:51
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Schwarzenegger és Chuck Norris unokája vagyok én

Összes hozzászólás: 308
Alapbeállítás

Idézet:
Lampsa2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Volt már olyan ötlet amihez pozitívan álltál hozzá kedves Grimm?
Tehetek én róla, hogy nincs életképes ötletetek, ami nem a valóságtól elrugaszkodott?

Mraz teljesen érti is mit mondok.

Leírom még egyszer... kiakarná eladni az epikjét csak aranyért?
(Aki igen az egy *****, a játék elején meg irreális összegért nem kell senkinek).

Ahhoz, hogy ez a payának is jó legyen neki is csípnie kellene minden vásárláson... Azmeg egyértelmúű dolog, hogy a piacon is mindenki megakarna gazdagodni. Aranyat **** áron venni, a szart meg arany áron eladni.

Mennyi aranyat érne egy 25gombás 50% hatás?
(Ha több mint az npcnél mindenki ott veszi, ha kevesebb akkor deficites)

Semmi átgondoltság nincs benne, csak az, hogy neki kell egy fizetett szolgáltatás (vagy amiért lehet fizetni) gyakorlatilag ingyen...

Továbbá ott van az, hogy az alaptárgyak max 2.5millát érnek, én ezt drágábban megvehetném multiaccal, és boostolhatnám a saját statom...
3+ multikkal napi akár +50 statot (500milla) is lehet nyomni a saját mellett ... tiszta haszon...

Kicsit bele kellene ebbe gondolni...

Én azon gondolkodtam, hogy milyen jó lenne, ha lenne 10ezer gombáért gyémántkeret...

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai