Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Lezárt téma

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-06-30, 20:53
Mraz Mraz nem elérhet?
Bébi kutya

Összes hozzászólás: 101
Alapbeállítás

Idézet:
Ameno Shakes eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megtartom a magam dolgának, melyik karakteremmel mit csináltam illetve mit tervezek csinálni. // Mint ahogy én sem vonlak kérdőre, hogy miért játszol 300 után. Nem?

Én csak ismerem speed szerveren milyen emberek játszanak, erre gondoltam, és igen, bele fognak ölni vagy 15-20 ezer gombát a top30 játékosok, de ez csak és kizárólag az ő dolguk. Valamint azt próbáltam vitatni, hogy nem feltétlen csak a hátulütőjét kell nézni a dolgoknak. Csak a pénzért csinálták, meg így, meg úgy.. Gondoljatok bele, ha nem jönne bevétel, akkor miért érné meg nekik futtatni a szervereket? Ennyi erővel minden hónapban el lehetne mondani ugyanazt, hogy a pénzért nyitnak új szervert, mert ez így van. De a speed szerver más. Különleges. Fogjátok fel úgy, hogy a Playa kedvesketedett a játékosknak valami újjal, és kevésbé fog viszketni a hátatok közepe
Na ekkora *****séget sem olvastam még,amit írtál. A mondandód első fele nem nekem szólt,a másodikon meg akkorát röhögtem ,hogy azt meg köszönöm neked... Főleg ez a mondatod ami tettszett " De a speed szerver más. Különleges. Fogjátok fel úgy, hogy a Playa kedveskedett a játékosoknak valami újjal, és kevésbé fog viszketni a hátatok közepe " ez fenomenális volt
Régi 2017-06-30, 21:02
Ameno Shakes Ameno Shakes nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 4
Alapbeállítás

Idézet:
Na ekkora *****séget sem olvastam még,amit írtál. A mondandód első fele nem nekem szólt
1, Nem szólt neked külön semmi.

2, Egyébként melyik részével nem értesz egyet? Talán valótlant állítottam azzal hogy mindenkinek a maga dolga mennyit dob ki az ablakon? (Talán itt vetted magadra, mert felismerted hogy megvetetted ezeket az embereket )

Vagy esetleg azzal volt problémád, hogy próbáltam a pozitív oldalát nézni a dolgoknak - szervernek - ?

Mert hogy én gondolkodás nélkül *****zhetém le a kommentedet, az fix. Köszi a válaszod!

Utoljára módosítva: Ameno Shakes által : 2017-06-30 21:14
Régi 2017-07-01, 11:58
okoska1080 okoska1080 nem elérhet?
Papír kutya

Hely: kukutyin
Összes hozzászólás: 111
Thumbs up

Ameno az számomra szimpatikus,hogy a pozitív oldalát próbálod nézni a dolognak,mert ez a fajta vélemény nyílvánitás ezen a fórumon elég ritka. Viszont az az ominózus utolsó mondat inkább volt vicces,mint igaz. Talán a ****ség szó egy kicsit túlzás rá,de mindenesetre köszönjük,hogy sokunknak mosolyt csaltál az arcára

s2-az Ingyenélők tisztje
A bannert köszönöm Jaxinak!
Ha többet szeretnél megtudni rólam vagy kérdezni szeretnél tőlem itt megteheted:http://forum.sfgame.hu/showthread.php?t=6031

Utoljára módosítva: okoska1080 által : 2017-07-01 12:01
Régi 2017-07-02, 23:13
Embör logója
Embör Embör nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Idézet:
Mint ahogy én sem vonlak kérdőre, hogy miért játszol 300 után. Nem?
Jogos. Bár azt hiszem már nem is kell kérdened , megválaszoltam. Egyébként lényegtelen ezen fennakadni , a sok smiley ami övezi mutatja is , hogy csak cukkolni akartalak vele
Idézet:
Gondoljatok bele, ha nem jönne bevétel, akkor miért érné meg nekik futtatni a szervereket?
A gombászok tartják életben a játékot , ez így igaz.
Viszont szerintem tízen-húszonezer gombát elkölteni 1 hónap alatt túlságosan is sok.(!!ez egy vélemény, nem pedig egy játékossal szembeni ítélethozatal , mint amit egyesektől látni lehetett) Persze ha futja rá és ez hozzátesz a játékélményhez akkor felmerülhet a kérdés: miért ne?
Ellenben ismerek sokakat akik nem a top1 és egyéb helyezéseket hajszolnak , de vesznek gombát , kis előnyt biztosít , egy-egy csapatnak is nagy segítség egy ilyen tag , hozzátesz a céh életéhez , hamarabb nekiugorhatunk a következő portyának , stb...
Plusz: 4 fullos céhet vezettem eddig , és valahogy el kellett jutni a név kitalálásától a maxos bónuszokig , sokat köszönhetek a gombászoknak mert sokban támogatták a céheket , hogy eljussanak addig a szintig amit ma képviselnek. (Amit én anyagilag hozzátettem az lepkef*ng)
Bár láttam itt olyan hozzászólókat akik már-már a - Vettél 1x sms-el gombát?Hogy merészelsz költeni a játékra!? - kategóriát képviselik , és ha ők netalántán egy teljesen kigombázott céhnek tagjai , jusson eszükbe a következő szám: 4875

És teljesen eltértünk a speed szerver témájától...
Lehet én voltam az érdekütköztetés beindítója , elnézést kérek érte.
Régi 2017-07-03, 07:08
Mraz Mraz nem elérhet?
Bébi kutya

Összes hozzászólás: 101
Alapbeállítás

Idézet:
1, Nem szólt neked külön semmi.

2, Egyébként melyik részével nem értesz egyet? Talán valótlant állítottam azzal hogy mindenkinek a maga dolga mennyit dob ki az ablakon? (Talán itt vetted magadra, mert felismerted hogy megvetetted ezeket az embereket )

Vagy esetleg azzal volt problémád, hogy próbáltam a pozitív oldalát nézni a dolgoknak - szervernek - ?

Mert hogy én gondolkodás nélkül *****zhetém le a kommentedet, az fix. Köszi a válaszod!
Nem gondoltam ,hogy a *****séget még tudod fokozni Ha ilyen butaságokat írsz ,hogy megvetettem azokat az embereket akkor nem vagy tisztában a szó jelentésével... Ne használj olyan szavakat amiket nem ismersz Amit írtam ,az kizárólag csak arról szólt ,hogy a Playa nem kedveskedik senkinek semmivel,ezt fel lehetne már végre fogni. A speed szerver egy lehúzás semmi más. Megnézik mindíg ,hogy mi az a dolog amivel a legkevesebb munkával és befektetett pénzel lehet a legtöbbet kaszálni a játékosokon és az lesz az új "frissítés" most ez okosan (tőlük) a speed szerver volt. Ennek áldásos gyümölcsét ,már a petes frissítés(több mint 1 év) óta tapasztalhatjuk. Generálnak egy versenyhelyzetet ki fog több gombát venni,erről szól az egész... Aki akar játszon ott,aki akar vegyen gombát is,miért vetném én meg a játékosokat. Nekem soha nem velük hanem a Playa-val volt gondom! Nem gondoltam ,hogy azt az egyszerű kommentet (11-es) el is kell magyaráznom és abból te arra a következtetésre jutottál amit utána írtál
De ,ha a 7-es kommentemben lévő dologra gondoltál,akkor elmagyarázom azt is : Ott is a Playaval volt gondom ,ugyanis ott arra akartam rávilágítani (a legtöbben meg is értették),hogy aki egy sima szerveren "gombász" mert elkölt 1-5K gombát x idő alatt,az itt ennyi gombával semmire nem fog menni ,mert a 10-20X-osát is el fogják verni bőven az 1 hónap alatt az emberek.

Utoljára módosítva: Mraz által : 2017-07-03 07:18
Lezárt téma

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai