Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Általános

Általános A játékkal kapcsolatos általános témák

Lezárt téma

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-06-20, 19:38
Mraz Mraz nem elérhet?
Ez már valami

Összes hozzászólás: 92
Thumbs down Diskurzus: Speed szerver

Idézet:
Killer fon Gyilok gróf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ebben a teóriában vistont már több értelmet látok...
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mivel készülnek a szülinapi eventre, mert egyenlőre nagy a csend
Sima 4-es event lesz 23-tól 25-ig + gombaakció.
Indul még egy értelmetlen speed szerver is az utolsót meg inkább olvassátok el,én feladom,hogy valaha is még jót várjak tőlük...

http://forum-int.sfgame.net/showthread.php?t=6341
Régi 2017-06-20, 20:18
elektra logója
elektra elektra nem elérhet?
Ebbű má lesz valami

Hely: Bunker-ban
Összes hozzászólás: 89
Alapbeállítás

Idézet:
Mraz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sima 4-es event lesz 23-tól 25-ig + gombaakció.
Indul még egy értelmetlen speed szerver is az utolsót meg inkább olvassátok el,én feladom,hogy valaha is még jót várjak tőlük...

http://forum-int.sfgame.net/showthread.php?t=6341

Sajnos az évek alatt nem tudnak már olyan dolgokat kitalálni amivel játékosokat tartanak meg, annyira keszekusza játék lett ebből, hogy ennyi mindenre figyelni kell, ezzel akkora gond nincs is, persze kinek mire jut ideje, de ezek a "hatalmas" szülinapi dolgok ismét egy semleges és megszokott események sora lesz
Sőt a Speed szervert nem is értem, hiszen kinek mi haszna lesz abból hogy a neve látható egy fórumon de oké, kinek mi a sikerélmény
Régi 2017-06-20, 20:20
Attih logója
Attih Attih nem elérhet?
Papír kutya

Hely: A számítógép előtt
Összes hozzászólás: 117
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Attih részére
Alapbeállítás

Egy kb. 7,5 millió forint értékű aranyszobor... Szóval a sok bevételt ilyenekre költik? A speed szerver szerintem jó lesz, a díjazásra úgy se lesz esélye annak, aki nem gombázik, de legalább lesz egy kis szórakozás.
Magyar s5 [Szabadcsapat]
w14 [Szabadcsapat]
Magyar s16 [Phantom (A Szabadcsapat nagycéhe)]
w15 [PyrkoweGolemy]
w17 [Szabadcsapat]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."
Régi 2017-06-21, 07:13
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
Schwarzenegger és Chuck Norris unokája vagyok én

Összes hozzászólás: 308
Alapbeállítás

7.5 millió ft egy ilyen cégnél csepp a tengerben...

A magyar nem tudja mi a különbség a millió és a milliárd közt...
(talán így szemléletesebb)

Csodálkozok, hogy a speed szerver csak most jutott eszükbe, de látszik, hogy csak a pénzre megy

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Régi 2017-06-21, 08:36
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 42
Alapbeállítás

Így, hogy csak 30 napra nyitnak egy ilyen szervert, teljesen világos hogy csak a pénz érdekli őket, a játékosok már nem. Itt az fog történni, hogy néhány játékos ész nélkül veszi a 3000 (3600) gombás csomagokat és reménykedik hogy a neve kikerül egy forumra (na meg hogy kap egy ilyen aranyszobrot). Magyarul ha valaki díjat akar nyerni, és nincs felesleges 100 ezer Ft-ja, felejtse el. Persze kis szórakozásnak jó lesz annak, aki nem tölt ilyen *****ségre gombát...

Ez akkor lett volna egy érdemi meglepetés, ha kb félévente időszakosan (egy hónapra) nyitják meg az egészet. Akkor egyfajta "teszt szerverként" funkcionálhatna. Sok más játék is meglépte már ezt, sikerrel. Ide lehetne bevezetni az újításokat először, nem a német s1et terhelni vele. A rendes játékban is sokat segítene, hiszen ki tudnánk tapasztalni, hogy kb milyen statok szükségesek az éppen következő kazamatához, forgószél szörnyhöz, vagy pl mennyire éri meg egy tárgyat a smithnél 10esre feltornászni, sokat segítene azoknak, akik még nem jutottak el a 20. petek megszerzéséig (ki tudnának találni maguknak saját guildet), meg persze jó kis kikapcsolódás lehetne
Régi 2017-06-21, 16:12
elek1977 logója
elek1977 elek1977 nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 2.997
Üzenetküldés Skype™-on keresztül elek1977 részére
Alapbeállítás

Idézet:
Bender527 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Így, hogy csak 30 napra nyitnak egy ilyen szervert, teljesen világos hogy csak a pénz érdekli őket, a játékosok már nem. Itt az fog történni, hogy néhány játékos ész nélkül veszi a 3000 (3600) gombás csomagokat és reménykedik hogy a neve kikerül egy forumra (na meg hogy kap egy ilyen aranyszobrot). Magyarul ha valaki díjat akar nyerni, és nincs felesleges 100 ezer Ft-ja, felejtse el. Persze kis szórakozásnak jó lesz annak, aki nem tölt ilyen *****ségre gombát...

Ez akkor lett volna egy érdemi meglepetés, ha kb félévente időszakosan (egy hónapra) nyitják meg az egészet. Akkor egyfajta "teszt szerverként" funkcionálhatna. Sok más játék is meglépte már ezt, sikerrel. Ide lehetne bevezetni az újításokat először, nem a német s1et terhelni vele. A rendes játékban is sokat segítene, hiszen ki tudnánk tapasztalni, hogy kb milyen statok szükségesek az éppen következő kazamatához, forgószél szörnyhöz, vagy pl mennyire éri meg egy tárgyat a smithnél 10esre feltornászni, sokat segítene azoknak, akik még nem jutottak el a 20. petek megszerzéséig (ki tudnának találni maguknak saját guildet), meg persze jó kis kikapcsolódás lehetne
Honnan veszed, hogy a díjakat a speed szerveren elért eredmények alapján osszák szét? Ott az lesz a díj, hogy kiírják a nevedet, vagy a céhed nevét a játék oldalára.

Kíváncsi leszek, hogy hányan regisztrálnak rá, mennyi játékost fog érdekelni.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/JatekosokatSegitoCeh

Szuper moderátor
Shakes&Fidget
Playa Games
Magyar Csapat

Régi 2017-06-21, 17:29
Mraz Mraz nem elérhet?
Ez már valami

Összes hozzászólás: 92
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Honnan veszed, hogy a díjakat a speed szerveren elért eredmények alapján osszák szét? Ott az lesz a díj, hogy kiírják a nevedet, vagy a céhed nevét a játék oldalára.

Pont ugyanezt akartam írni,hogy sehol nem írták ,hogy a díjat a speed szerveren osztanák... Szerintem mivel új dolog lesz ,sokan fognak regelni,de kb 1 hét után a fele fel fogja adni amikor észreveszik,hogy a német gombászok miután betámadták a szervert ,nem sok esélye lesz senkinek Ott az elsők nem 100 ezreket fognak költeni (persze forintban) az első 30-ba bekerülni kb esélytelen. A másik ,hogy ugyan felgyorsítják a szerót azt írták,de gondoljatok bele,hogy 30 napos a szerver ,annak mi értelme lesz pl erődnél ,hogy 30 nap alatt akár az épületek feléig is el lehet jutni. Szerintem pont értelmetlen,mert kimaxolni nem lehet (persze a gomba ezt is felülírhatja) Érdekességnek jó lesz első alkalommal,de többet nem ér.
Saját vélemény.
Régi 2017-06-22, 09:53
Bender527 logója
Bender527 Bender527 nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 42
Alapbeállítás

Idézet:
elek1977 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Jogos. Sehol nem írják, én értettem félre.

Én regisztráltam, hátha egy 500as csomag gombát sikerül nyerni

Utoljára módosítva: Bender527 által : 2017-06-22 09:55
Régi 2017-06-24, 19:07
Ameno Shakes Ameno Shakes nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 4
Alapbeállítás

Nekem bejön, kíváncsi vagyok mi lesz belőle.
Akinek meg nem tetszik ne foglalkozzon vele és regeljen fel egy következő normál világba.

Utoljára módosítva: Ameno Shakes által : 2017-06-24 22:49
Lezárt téma

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai