Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2017-07-26, 20:14
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 364
Alapbeállítás

Ezzel csak az a baj, hogy a céhes portálos szörnyeket nem kapod meg visszamenőleg a portál győzelemnél.
+ Ezek szerint ezután a multi engedélyezett lesz... csak gondolom több céhben kell lenni majd. Vagy kiválasztod a legerősebbet a többi meg kuka

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.

Utoljára módosítva: Grimm által : 2017-07-26 20:16
Válaszol idézettel
Régi 2017-07-30, 09:09
Mraz Mraz elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 160
Alapbeállítás

Szerintem ,ha így csinálják a szerver összevonást ahogy írják Német fórumon is ,azzal csak több kárt csinálnak mint hasznot!
Értem én ,hogy csinálni kell valamit ,mert ez sem jó ahogy most van,de ha mondjuk összevonják S2-t S5-el abból nem fog kisülni semmi jó. Az S2-eseknek teljesen mindegy ,hogy jön még pár kicsi a szeróra,tehát nekik felesleges,az S5-ösök meg szívni fognak ,mert kicsik ,max középszerűek lesznek az új szerón!
Ezzel azt érik majd el ,hogy "tömegesen" fogják abbahagyni kb 1 hét után a kisebbek az új összevont szervert és megint ott vannak ahonnan kiindultak.
Ha már mindenképpen összevonják a szerókat én úgy csináltam volna,hogy a kb egy időben indított S szervereket vonnám bele a W szerverekbe és probléma megoldva.Azok úgyis nemzetköziek. Tehát mondjuk,Angol ,Német,Magyar... stb S5-öt vonnám bele W5-be,persze ha kb 1 időben indultak.1-2 hónap kölönbség nem számít,de mondjuk fél év már nem behozható ,az már sok! Így a nagyobb problémákat ki is lehetne küszöbölni!

Utoljára módosítva: Mraz által : 2017-07-30 09:13
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-12, 11:52
Kam1kA Kam1kA nem elérhet?
Robinson Kurzor

Összes hozzászólás: 153
Alapbeállítás Halott karakterek

Sziasztok!
Az Alvilági dicsőség csarnok immár világossá tette, hogy a szervereken a karakterek 1/20-ad része játszik legalább minimálisan is. Nem végeztem számitásokat, de maximum 30ezer karakter ami el is férne lazán egy nagy magyar szerveren.
Nincs értelme ennek, a szerverek rengeteg felesleges adatot tárolnak.
Playa szempontjából egy magyar szerver sokkal kifizetőbb lenne, már csak a fenntartása miatt, de abban is biztos vagyok hogy a nagyobb versenyhelyzet végett többen fognak gombát vásárolni.
Az a számla amely nem léprtt be egy éve, kerűljön törlésre. Annyiban lehet ezt kivitelezni, hogy eme karaktereknek lenne 14 napjuk, hogy jelezzék email-ban vagy az sf ügyfélszolgálatán, hogy a későbbiekben még szeretnének játszani a karakterükkel.

Kam1kA
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-12, 12:12
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Alapbeállítás

Én itt most ennek több kárát látnám, mint hasznát.
Mind az alvilági támadás, mind az album miatt.

Hátránya szerintem semmi sincs, hogy az üres karakterek is benne vannak az adatbázisba.

Marketing szerint meg szerintem pont nem jól látod. Mivel van akivel a több év eltérés miatt nem is versenyezhetsz. Valószínűleg külön külön többet hozhatnak, már csak azért is, mert vannak akik több szerveren is játszanak. És még erre jönnek a fizetett tartalmak. (most nem csak a magyaroknál)

Kétlem, hogy az sfen az elsődleges bevétel a gomba lenne... (most ne az új w szerver első 1-2hetét nézzük)

Válaszol idézettel
Régi 2018-01-12, 12:56
Robinson Kurzor

Alapbeállítás

Mi az hogy nem lehet versenyezni akár 3 év lemaradásból? Mi felvettük már egy ideje a kesztyűt, mert alapjáraton még mindig unalmas lenne a kevés aktiv karakter miatt.
Válaszol idézettel
Régi 2018-01-12, 14:02
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Alapbeállítás

Hogyan tudsz behozni +10-15ezer alap statot? Német s1 400alatt is vannak 66aurák...
Azt a rengeteg időt nem tudod mivel behozni... Magyar S1 meg s16 között is ég és föld a különbség...

Válaszol idézettel
Régi 2018-01-12, 14:58
Robinson Kurzor

Alapbeállítás

Aktivitással, kitartással bárminemű hátrány ledolgozható. Épp ezért csináltam a táblázatot, hogy lássuk a fejlődéseket. Nagyon kevesen játszanak aktivan és komolyan a szervereken és igencsak gyenge a felhozatal. Oké, a németeket nem lehet oly könnyen behozni, de azt tudom hogy a magyar s1-s10-ig átlagban már csak s2, s1 van előttünk, Jelen tendenciák és folyamatok alapján 1 év és leszünk olyan erős csapat átlagban ( mert már a portyák azonosak, azaz az erők közel azonosak) mint a magyar s1 Top céhe. A legnagyobb karakter természetes s1-en lesz, mindaddig amíg azt nem mondják, hogy vége a játéknak.
Már 8 éve játszanak, nem olyan biztos az hogy még X évekig vigyék a karakterüket.
Ráadásul minden egyes frissitéssel tudunk hozni a hátrányon, mert maxon pörgetem a csapatot és azt is be kell látni, hogy a régebbi szervereken akkor mikor azon a szinten voltak mint a későbbi szervereken most, nem volt csak 130 portya és slussz. Most vcn kovács, 1170 új kazamata, 100 új kazamata a peteknek, pet bónusz, portál bónusz, erőd, akadémia, drágakövek, alvilág adta bónuszok. Szóval akkoriban a 399-400-as szintre kellett gombávan is vagy 20-25 nap, de már elég 8 is.
Lehet mondani, hogy ez csak egy céh, de azt tudni kell hogy s11-en az az egy céh a fő bevételi forrás.

Továbbiakbna ez csak egy javaslat és eme probléma nemzetközi inkább. A W szerverekre is ugyan ez a kihaltság fog várni, idő kérdése. Az egyetlen orvosság pedig nem a tüneti kezelés a frissitésekkel, hanem egy komolyabb operáció és rendrakás.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai