Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2016-03-12, 05:29
petiapu petiapu nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás

Idézet:
Metallo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem ebben a formában total waste lenne,ingyen a scrollok,mert kb nekem kb 20 millio gold lenne mindegyik scroll vétele,és 20millio gold 330as szint felet az semmi(föleg hogy tuti midennki megvette azt melyik nem volt neki,ergo nem 1szerre vette meg),meg 1szeri,ez kb ilyen formában 1 lehuzás lenne csak
Természetesen lehetne másfajta jutalom is, ez csak egy ötlet volt... Tőlem kaphatna a győztes céh minden tagja jutalomként 100 gombát is.. Legyen akkor ez a jutalom.. Nem rajtam fog múlni...
Válaszol idézettel
Régi 2016-03-31, 00:27
tomtom2005 tomtom2005 nem elérhet?
Vak Komondor

Összes hozzászólás: 30
Alapbeállítás

Részletkérdésnek tűnhet, de jó lenne, ha az elmentett támadások/ellenfelek automatikusan nem mentetté válnának, ha az ellentámadás megtörtént.

Ezen felül jó lenne, ha nemcsak időrendben, hanem Névsor szerint is sorba lehetne tenni őket...

T.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-04, 07:51
alapember alapember nem elérhet?
Bézbózütő

Összes hozzászólás: 41
Alapbeállítás Event

Sziasztok! A gomba, arany Tp és epikus event mellett lehetne egy nyersanyag event is, amikor a bányákban 20%-kal több követ és fát lehetne termelni óránként, és ilyenkor 20%-kal megnőne az erőd tárolókapacitása is. Azon kívűl minden évben Karácsonykor 3 napig(dec24.-től dec 26 éjfélig) ne lehessen egymás erődjét kifosztani...
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-04, 10:07
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 364
Alapbeállítás

Egy 48órás + 20% termelés nem elég semmire, az erőd tárolókapacitását növelni is fölösleges (ha csak nem kerekezni akarsz), hiszen végtelen a befogadóképessége, ez a karácsonyi dolog megint olyan, hogy szerintem nem áll meg az idő sokak számára.

Ez (szerintem) még annyit sem érne, mint a gomba event.

Én még most is azt mondom, hogy jobb lenne egy olyan hétvége, ahol a hétvége alatt 2 épület egyidejű fejlesztése (indítása) lehetséges lenne. Mivel itt 1-2 hetet is nyerhet(ne) a játékos.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-04, 17:24
toxicpeter logója
toxicpeter toxicpeter nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Idézet:
Grimm eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én még most is azt mondom, hogy jobb lenne egy olyan hétvége, ahol a hétvége alatt 2 épület egyidejű fejlesztése (indítása) lehetséges lenne. Mivel itt 1-2 hetet is nyerhet(ne) a játékos.
ennek van is értelme. egy fejlettebb erődnél meg olyan hihetetlenül túlfolyik a nyersanyag mire lehet új építés parancsot kiadni (még folyamatosan kő keresés mellett is), hogy teljesen felesleges a + termelés.
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-04, 17:51
Amaterasu Amaterasu nem elérhet?
Erdei Téglaszörp

Hely: Hungary Lovagrend S11
Összes hozzászólás: 50
Alapbeállítás

Idézet:
toxicpeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ennek van is értelme. egy fejlettebb erődnél meg olyan hihetetlenül túlfolyik a nyersanyag mire lehet új építés parancsot kiadni (még folyamatosan kő keresés mellett is), hogy teljesen felesleges a + termelés.
Azért, ha benne vagy a lecsóban, ilyen problémád nem igen akad, hogy "túlfolyik a nyersanyag".
Vagy mit értesz fejlettebb erődnek?
Régi 2016-04-05, 17:08
Whisper logója
Whisper Whisper nem elérhet?
Dr. V.ker

Hely: Nincs rá definíció
Összes hozzászólás: 63
Alapbeállítás

Idézet:
toxicpeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom neked hogy van ez, de nekem s10-en van egy 13-as erődöm és hát kevésszer támadnak,több mint egy hónap volt mire tele lett a táram( 13-as favágóval és kőfejtővel)

"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."
Válaszol idézettel
Régi 2016-06-19, 15:28
Szroberto91 Szroberto91 nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás Epites

Szerintem az tok jo lenne, ha lehetne berelni 1 munkast mondjuk 20-25 gomba /14 nap ert aki +1 epuleten valo epitkezest tesz lehetove az erodben
Válaszol idézettel
Régi 2016-06-22, 01:29
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 364
Alapbeállítás

Csak gondolj bele a realitásába, egy 20. épület 15. munkással 2160 gomba.
Tehát marketingileg elég nagy butaság volna... (egy német vagy más gazdagabb országban kitudnak ennyit perkálni) Viszont ezzel a gombázó és nem gombázó osztály között túlságosan nagy lenne az eltérés. (így is az, de ez nagyon tetézné)
Pedig nekem tényleg jól jönne a 13-15 napos fejlesztéseimhez.

Én most is azt mondom, hogy havonta egyszer, egy hétvégén valamelyik event keretein belül lehessen 2 épület egyidejű építésére.

----------------------------------------
Közben eszembe jutott valami. Ami szerintem messze reálisabb.
A munkás negyede tovább fejlesztése 15.-ről 20.-ra

16.szint 76% 27.350.000 fa 9.000.000 kő fejlesztési idő Aktuális szint +1nap
17.szint 77% 50.000.000 fa 17.500.000 kő fejlesztési idő Aktuális szint +2nap
18.szint 78% 90.000.000 fa 30.000.000 kő fejlesztési idő Aktuális szint +3nap
19.szint 79% 165.000.000 fa 54.000.000 kő fejlesztési idő Aktuális szint +5nap
20.szint 80% 300.000.000 fa 100.000.000 kő fejlesztési idő Aktuális idő +7nap

Ezek a nyersanyag értékek az aktuális szintű erőd következő szintjének fejlesztési költségei... Azaz a 16. munkásnegyed fejlesztési költsége megegyezik a 17. erőd fejlesztési költségével.

A 15. munkásnegyeddel 15 nap a 20. épület, a 20. munkásnegyeddel a 20. épület 12 nap lesz. (Ha valaki keveslené a %-ot)

Továbbá elérhetővé válna az épületek elkészülése után:
16.Szint Mágusok kiképzése Mágus torony építése alatt is (Az aktuális szintű mennyiség)

17.Szint Íjászok kiképzése Íjászok céhe építése alatt is (Az aktuális szintű mennyiség)

18.Szint Katonák kiképzése Laktanya építése alatt is (Az aktuális szintű mennyiség)

19.Szint Egységek fejlesztése a Kovácsműhely építése alatt (Az aktuális szintig)

20.Szint Favágó, Kőfejtő, Akadémia, termel építés alatt, a Drágakőbányában építés alatt is lehet bányászni. (Az aktuális szinten)
Továbbá 2 db ELTÉRŐ épület egyidejű fejlesztése!
A 2. épület elindítása további +20% nyersanyagot igényel és +20% az építési idő is (csak a második épületre vonatkozik).

(Egy épületen 2szintet egy időben építeni nem lehet.)

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.

Utoljára módosítva: Grimm által : 2016-06-22 11:14
Válaszol idézettel
Régi 2016-06-22, 18:12
Reznagol78 Reznagol78 nem elérhet?
Ez már valami

Összes hozzászólás: 95
Alapbeállítás

Sziasztok! Részben támogatom Grimm javaslatát némi pontosítással:
A munkások negyedének a fejlesztése jó ötlet, de megtartanám az eredeti nyersanyagigényét (erődszint -1 a nyersanyag, ahogyan eredetileg is volt). Ha ez megvalósul akkor felesleges a két épület egyidejű fejlesztésének a lehetősége. Ne feledjük, hogy nem véletlenül találták ki az erődöt úgy, hogy ne pár hónap alatt húzzuk fel maxra az egészet. Ha lehetőség lesz a második épület fejlesztésére, akkor az csak a 15. szint feletti épületekre vonatkozzon.
Az egységek fejlesztése épülés közben illetve a nyersanyagok begyűjtése egyidejűleg, szerintem felesleges. Nagy stratégia nincs az erődben, éppen ezért hagynám meg ezeket úgy ahogy vannak, hogy mindenki gondolja át, mikor minek a fejlesztésébe kezd bele.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai