Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Régi 2014-04-15, 12:55
higany logója
higany higany nem elérhet?
Lekvár

Hely: s4
Összes hozzászólás: 10
cs-cs!
ötleteim a következőek:

mindenekelőtt az ismert és meglévő szépséghibák korrigálása

Új vicces szövegek, nemtudom ti hogy vagytok vele de én már betéve tudom az összes lehetséges küldetés, arénázás szövegét

új választható karakterek, pl: a trollok az én szivem csücske

a gyűjtőalbum frissítése, a wc-s tárgyakra, torony lényekre gondolok, és szeretném ha a 10 kulcsnak is lenne benne egy oldal

továbbá valami ládaféle mert nekem a hátizsák(5) az kevés
Válaszol idézettel
Régi 2014-04-15, 14:47
PlayForLife logója
PlayForLife PlayForLife nem elérhet?
Nagydumás Mikulás

Hely: Szerver:6,8,5
Összes hozzászólás: 492
Alapbeállítás

Idézet:
higany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
cs-cs!
ötleteim a következőek:

mindenekelőtt az ismert és meglévő szépséghibák korrigálása

Új vicces szövegek, nemtudom ti hogy vagytok vele de én már betéve tudom az összes lehetséges küldetés, arénázás szövegét

új választható karakterek, pl: a trollok az én szivem csücske

a gyűjtőalbum frissítése, a wc-s tárgyakra, torony lényekre gondolok, és szeretném ha a 10 kulcsnak is lenne benne egy oldal

továbbá valami ládaféle mert nekem a hátizsák(5) az kevés
Ritka szép esemény,hogy valaki értelmes ötleteket javasol Gratulálok hozzá!
Amúgy arra én is gondoltam,hogy a kulcsok bekerüljenek az albumba.

Céhes démon portál szörnyeinek listája
Válaszol idézettel
Régi 2014-04-15, 21:42
navaho navaho nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 7
Alapbeállítás

Jó volna ha a céhes támadások alkalmával lehetne fosztogatni az ellenfél céh kincstárát.
Ja, köszönöm a tippet elek1977. Volt egy ötletem a rendfórummal kapcsolatban és azt a tanácsoltad hogy készítsek egy weblapot a céhünknek. Megtettem és igazad lett. Az egészben az a jó, nem tudom lehet csak nekem új de ha egy linket beszúrsz a céhleírásba akkor a tagok listája felett a fórum gombra kattinta közvetít új ablakban. A céhtagok tartózkodtak ettől az ötlettől de amint megnyitottam az oldalt már el is kezdték használni, úgyhogy bevált főleg a fórum része. Ne nag durranás de sokat hozzátesz. Nem akartam komolyabb szerkesztővel elkezdeni, és eg két dolgot elnéztem máshonnan mert elég gyérek az ismereteim. Köszönöm a tippet.

Utoljára módosítva: Alithar által : 2014-04-17 23:26 Oka: idegen link kivétele
Válaszol idézettel
Régi 2014-04-16, 16:16
FaZeR FaZeR nem elérhet?
Kitiltva

Hely: a szomszéd háza mellett
Összes hozzászólás: 83
Alapbeállítás

Köszönöm Moudog! Sajna 15 nappal később vettem észre, hogy már fel van oldva a bann.

Support rendszer fejlesztése, szerverek takarítása

Bizonyára semmit nem csináltak még a supportal, Xefande egyedül.
Az lenne az ötletem, hogy legyen egy support felvétel ahova kb 10 embert kellene felvenni. Ez így eléggé jó lenne hisz a leveleket gyorsabban tudnák feldolgozni.

A szerverek takarításával kapcsolatban pedig arra gondoltam, hogy új szerverenként kellene egy nagy takarítás. Vagyis a multizókat,afk-kat kidobni. Sőt! Még a karakterkereskedelmet is lehetne ezáltal csökkenteni.

Ha ezek nem következnek be, elég nagy az esély, hogy én újra bannolva leszek.
Válaszol idézettel
Régi 2014-04-17, 23:32
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: s10, s13 Nemésia
Összes hozzászólás: 836
Alapbeállítás

Idézet:
FaZeR eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm Moudog! Sajna 15 nappal később vettem észre, hogy már fel van oldva a bann.

Support rendszer fejlesztése, szerverek takarítása

Bizonyára semmit nem csináltak még a supportal, Xefande egyedül.
Az lenne az ötletem, hogy legyen egy support felvétel ahova kb 10 embert kellene felvenni. Ez így eléggé jó lenne hisz a leveleket gyorsabban tudnák feldolgozni.

A szerverek takarításával kapcsolatban pedig arra gondoltam, hogy új szerverenként kellene egy nagy takarítás. Vagyis a multizókat,afk-kat kidobni. Sőt! Még a karakterkereskedelmet is lehetne ezáltal csökkenteni.

Ha ezek nem következnek be, elég nagy az esély, hogy én újra bannolva leszek.
Szia!

Ahogy a másik topikban elek is írta, ez a Playa GmbH "Globális gondolkodása", vagyis a supporton, adminok terén, és semmi téren nincs, és nem is lesz változás. (Ezért keresek másik fórumot...) Viszont erről mi, itt a fórumon nem tehetünk, ezért meg kell értened, itt hiába van hiszti, max tényleg bant kapsz ismét, mert mi ezzel egyebet kezdeni (SAJNOS!!!) nem tudunk.

A véleményt osztom, de ennyi amit tehetek. Nem fórumra való megjegyzésért én is csak tilthatok, a feloldás helyett... Remélem érted, mire gondolok, és tudod, hogy miért írtam ezt le.

Tovább küzdeni felesleges, szerintem a témáról ennyi bőven elég volt, még a végén nem elköszönök majd, hanem kirúgnak a nyílt sorokért
Válaszol idézettel
Régi 2014-05-10, 11:20
bartusz bartusz nem elérhet?
Kismiska

Hely: Hol élsz Teee?
Összes hozzászólás: 2
Alapbeállítás Ötleteim

Haverokkal múltkor beszélgettünk, és szóba került a játék, hogy mi lenne benne jó.
És ezekre jutottunk.

Láda:
Szerintem egy idő után kevés lesz az 5 helyes alap raktár, ezért azt gondoltuk ki, hogy a varázsboltban lehetne megvenni egy ládát. Nem drágán, hogy a kisszintűek is hozzájussanak. Ebben a ládában alapból 10 hely lenne. Ha valakinek ez nem elég, az gombáért vehet újjab 10 férőhelyet. De ez a gomba, csak is vásárolható gomba lenne.

Céh vezető helyettes:
Jó lenne, ha lenne egy olyan rang a céhben, aminek a neve "Vezető helyettes" lenne. Miket tudna? Meg tudná változtatni a céh leírását, ki tudná rúgni akár a tisztviselőket. (Persze azokat, akik nem kellenek). De a Vezetőt nem tudná kirúgni. A címert meg tudná változtatni.

Céh név:
Vannak egy páran, akiknek fura céh-nevük van. Mint nekünk is. S7-en METIN2. És nagyon unjuk ezt a nevet, de nem csinálhatunk új céhet, mert elvesznek a bónuszok. Ezt kizárólag a Vezető lenne képes megváltoztatni.

Köszönöm, hogy végig olvastátok, és remélem, bekerülnek majd ezek az új fejlesztésbe.
Válaszol idézettel
Régi 2014-05-10, 12:32
Luszie logója
Luszie Luszie nem elérhet?
A keleti Bölcs

Összes hozzászólás: 892
Alapbeállítás

1. Maga a tárhely bővítés jó ötlet, már annyiszor felhozták, de jó... Kellene, majd reméljük lesz is..
2. Nem rossz. De tisztviselőket nem kell hogy tudjon kirúgni, max lefokozni. :)
3. Felesleges. Ha alapítasz egy céhet, gondold át alaposan a nevét, ne értelmetlenséget adj neki. Aki átgondolatlanul alapít céhet, az könnyen így járhat, és meg is érdemli. Mellesleg ha lenne ilyen szerintem sok, értelemmel nem rendelkező céh azt csinálná hogy folyton céhneveket változtatgatna. A "több értelemmel rendelkezőkkel" is megesne, hogy mindig új tetszene meg nekik, így alig lehetne nyomon követni hogy most akkor mi hol hány méter... Tehát nem kell. Aki céhet alapít, gondolja át jól a nevét, mert nincs váltás. Ennyi az egész..

A képeim kivitelezéséért köszönet Jaxi-nak.
Válaszol idézettel
Régi 2014-05-10, 12:53
Jaden logója
Jaden Jaden nem elérhet?
A Duma Centruma

Hely: Békés megye, Szarvas
Összes hozzászólás: 359
Alapbeállítás

Egyetértek Luszie-vel mind a 3 pontban. Még annyit, hogy a céhcímert is állandóan változtatná valaki. Belép a céhbe és az első 10 percben, már új címert javasol. Majd egy hetet sem tölt el a céhben és lelép. Utána jön a következő és kezdődik az egész előlről. Ugyan ez lenne a céhnevekkel is. Meg kell fontolni milyen nevet adsz a céhnek, karinak. Mert a céhnév, karakternév sokat elárul az emberről. Nem vagyok prűd, de némelyik név elég trágár és szexuális jelegű utalásokat is tartalmaz.
Ami nem helyénvaló olyan játékba, ahol kiskorúak is játszanak. Esetleg még a fejlesztőknek kellene valamilyen szűrőt berakni a játékba. Legalább a trágár szavak kiszűrésére, habár nekem a BigSmokes-t nem engedte névnek választani anno.

Ha tanácstalan vagy fegyverrel, küldetéssel kapcsolatban. http://sf.kalais.net/english/weapon.html
Köszönet érte, Elek1977-nek.
> Aki szörnyekkel küzd, vigyázzon, nehogy belőle is szörny váljék.<

Utoljára módosítva: Jaden által : 2014-05-10 13:11
Válaszol idézettel
Régi 2014-05-10, 17:01
MouDoG logója
MouDoG MouDoG nem elérhet?
A keleti Bölcs

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 415
Alapbeállítás

Idézet:
Luszie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

2. Nem rossz. De tisztviselőket nem kell hogy tudjon kirúgni, max lefokozni.
Gondolom a vezető helyettes tagok kirúgására képes lenne. Ha lefokozni tudná a Tiszteket, akkor utána már kirúgni is tudná őket. Tehát annyival lenne nehezebb dolga, hogy 1 klikkel több lenne a Tisztek kirúgása.
Régi 2014-05-16, 10:58
Goblein Goblein nem elérhet?
Istállófiú

Összes hozzászólás: 9
Smile 5 5let

Sziasztok!
Nekem is van pár ötletem, amivel talán élvezhetőbbé lehetne tenni a játékot:

1,
WC mutassa, hogy megtörtént-e az adott napi első áldozás, vagy még nem.

2,
a,
Céhen belül összes arany beadása gomb (parancs már van rá, amit viszonylag sokat használok, szerintem mások is vannak így ezzel)
b,
Mute gomb (49ből 1-2 ember biztos akad, akire nem vagyunk kíváncsiak.)
c,
Valamilyen szavazó felület, hogy ne kelljen egyenként körlevélből kibogarászni a szavazatokat. 2 vagy több opció és tartózkodók kiértékelése egy kérdésre valamennyi idő lejárta után.
d,
A játék első részében sokszor fel kell írni, hogy ki mennyit adózott. Ha a játék megtenné helyettünk, hogy éjfélkor készít egy listát a tagok szerzett arany és adózott arany állásáról valamilyen parancsra egy üzenetben, azzal sok fáradtságos munkától kímélne meg 1-1 adóellenőrt.
e,
A támadás vagy kazamata szövegét görgethetné balra, ha rávisszük az egeret, hogy lehessen látni az időpontot. 5ből 4szer nem látszik.

Várom az értelmes visszajelzéseket.

Utoljára módosítva: Goblein által : 2014-05-16 13:23
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai