Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-01-10, 20:24
yolandivisser yolandivisser nem elérhet?
Vak Komondor

Hely: Johannesburg, South Africa
Összes hozzászólás: 47
Alapbeállítás The Strain

Arra gondoltam a most futó The Strain - A Kór című sorozat kapcsán, hogy a benne lévő strigoik/vámpírok teljesen bele illenének az SF Kazamaták világába.
Lehetne ez egy új kazi vagy Szörny Barlang (akár az Erődön belüli bányák valamelyikében). Ugyanígy 10 szintes lenne és a főboss a Mester lenne, de benne lehetne Eichorst, az Ősök, Quinlan és egyszerűbb, "sima" strigoik.
Persze akár az Easteros mintáján is mehetünk, hogy ez is 10+ szintű lenne és az emberi karakterek is benne lehetnek mint ellenfelek (pl: Eldritch Palmer, ő ember, de gonosz)
Akár új epikeket is adhatna (pl: Farkasfej fogantyús ezüst kard (Setrakian kardja), vagy ezüst szögbelövő, de akár " Egy üvegcse fehérvér - "Vigyázzunk a férgekkel" " is mint ereklye, akár az Occido Lumen-t )
Persze, gondolom a jogok is közbe szólnak itt, de ha sikerül elintézni akkor bele tehetnék mert én örülnék neki. (Lenne értelme az Abraham Setrakian nevű karimnak )

"Ooh I love my ugly boy
So rough and tough
Don't care about anything but me
Yes I just love him cause he's so crazy
Just crazy about me"
- Ugly Boy

Utoljára módosítva: yolandivisser által : 2016-01-10 20:30
Válaszol idézettel
Régi 2016-04-07, 18:21
toxicpeter logója
toxicpeter toxicpeter nem elérhet?
Lekvár

Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Az én javaslatom az, hogy legyen külön CD-n azok a kazamaták amiket követőkkel üt az ember (alvilág/torony), illetve amiket egyedül. Elég irritáló, hogyha haladsz pl a toronnyal akkor a saját kazamatáidat kell beáldoznod értük effektíve.

Másrészt egy olyan rendszer is jólenne, hogy minden legyőzött ellenfél után a következő harc várakozás nélkül mehet, tehát amíg nem győznek le legalább 1x, rögtön tudod ütni a következőt amíg valaki meg nem fektet. Pl:
1. meghal, rögtön mész a másodikra
2. meghal, rögtön mész a harmadikra
3. meghal, rögtön mész a negyedikre
4. meghal, rögtön mész az ötödikre
5. nem hal meg, várnod kell 1 órát amíg mehetsz a 6.odra
6. meghal, rögtön mész a hetedikre
7. nem hal meg ....
stb.
Értem én hogy kell a pénz meg használjon a paraszt gombát ha menni akar, de nem értem hogy miért kellene büntetni feleslegesen egy karaktert aki tudna haladni probléma nélkül, ráadásul egy kicsit folyékonyabbá tenné a játékot azok számára, akik nem tudják megengedni hogy hetente vegyék a szekér gombát, viszont a szabadidejük szerves idejét a játékkal tölti...
Válaszol idézettel
Régi 2016-08-19, 09:38
Szroberto91 Szroberto91 nem elérhet?
Kismiska

Összes hozzászólás: 3
Alapbeállítás Ujitas

Sziasztok!
Lenne egy otletem ujitasra ami a kovetkezo lenne.

A kazamata terkepen lenne egy kapu ami Árnyak útja néven futna. Abba belepve hetfotol vasarnapig minden nap lenne egy szint tobb szornnyel akar es legyozesuk utan szinthez mert jo arany es tapasztalatmennyiseg jarna.
A vegigvitelehez minden napi belepesre lenne szukseg mert az adott napra szolo kuldetest csak aznap ejfelig bezarolag lehet lejatszani. (Pl: ha valaki megcsinalja a hetfoi kuldetest es kedden nem lep be lejatszani a keddit akkor arra szerdan mar nincs lehetoseg) amennyiben minden nap le lett jatszva a kuldetes a vasarnapi kuldi csak akkor lesz elerheto. A vasarnapi kuldetes mint az utolso kuldetes a heten pedig teljesitese utan adna egy random epikus targyat a fo karakterre, vagy a szokasosnal joval tobb aranyat es tapasztalatot, vagy a kovetkezo hetre egy "áldást" ami +15 % arany, tapasztalat, epikus targy talalasara valo eselyt jelentene. Az utolso vasarnapi kuldetes dija mindig random adna valamelyiket. Roviden ennyi majd bovebben kifejtenem ezt egy uj topikban
Válaszol idézettel
Régi 2016-08-19, 11:38
Grimm logója
Grimm Grimm nem elérhet?
A Duma Centruma

Összes hozzászólás: 364
Alapbeállítás

Röviden tömören... minden héten akarnál random epik tárgyat, + aranyat és + tapasztalatot. Szerintem ez nem reális... A játék más részen sokkalta szükségesebb lenne változtatásokat bevezetni, gondolok itt az erődnél az abszolút védelemre, amire még most sincs (vagy nem is akarnak) megoldás(t).

Nem a győzelem a fontos, hanem az őszinte részvétem.
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai