Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Vissza   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Játék és Támogatás > Javaslatok

Javaslatok Ötletek a játékhoz

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2013-01-08, 01:10
Alithar logója
Alithar Alithar nem elérhet?
Szuper Moderátor

Hely: s10, s13 Nemésia
Összes hozzászólás: 836
Alapbeállítás

Idézet:
Krisztacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha megengeditek, felvetném itt is, mint ahogy valaki a céhes csatákkal kapcsolatban megemlítette, hogy jó lenne, ha visszanézhető volna: ugyanezt a single pvp-re is érdemes lenne kiterjeszteni. (Tehát kaphatnánk üzenetet nem csak arról, ha minket támadnak meg, de akkor is, ha mi támadunk meg másokat.)

Miért jó ez?
Például amikor hatszáz player közül végre találok valakinél egy bizonyos fegyvert bizonyos színben, ami még az albumomról hiányzik, megtámadom, begyűjtöm az itemet, és mikor másik karival is meg akarom szerezni, addigra elfelejtem a támadott játékos nevét....

Egyébként Gyimesi felvetéseit abszolút támogatom, valahogy illene segíteni a szorgosan albumozókat.

Még ami iszonyú zavaró, az az, mikor sorszám szerint keresek játékost a dicsőség csarnokában, és amikor újra a csarnokba lépek, akkor azonnal az én nevemhez ugrik, holott az előzőleg keresett sorszámnál folytatnám a kutatgatást. Az androidos alkalmazásban, mivel ott működik a visszalépés, ez meg is valósult, de mivel itt böngészőablakról van szó, itt nem. talán érdemesebb lenne legutóbb nézett játékoshoz visszaugrania, és létrehozni egy funkciógombot, ami a csarnokon belül a saját karakteremhez léptet.
Szia!

A D.csarnokos ötlet valóban elkelne, hosszadalmas folyton megjegyezni, és beírni, hol tartott épp az ember fia / lánya keresgélés közben.

Viszont a "másik karival is" részt igaziból nem kellene...
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-08, 13:45
Krisztacska logója
Krisztacska Krisztacska nem elérhet?
Junior Member

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 5
Alapbeállítás

Na igen, de egy háztartásban hiába tartunk több pc-t, ha a router ugyanazt az ip-t közvetíti hálón kívülre. Pláne, ha a tesóm olykor nem is a sajátján, hanem az én gépemen lép be a karijával, vagy megkér, hogy keressek meg neki valamit és aztán mondjam már meg, melyik playeren volt rajta. Ha nekem is hiányzik az item, jó, hogy nem hagyom ott, csak aztán elfelejtem a lényeget.
Senki nem mondta, hogy én tartok több karit, többen is játszunk itthon Shakes-szel. Vagy erre vonatkozólag is van valami korlátozás?
Régi 2013-01-08, 13:48
Doomsday cake Doomsday cake nem elérhet?
A nyugati Nagymester

Hely: Hát itt helyben
Összes hozzászólás: 507
Alapbeállítás

A koleszosokról nem is beszélve.
Válaszol idézettel
Régi 2013-01-08, 15:55
Vulcano logója
Vulcano Vulcano nem elérhet?
Szószájtjárt Szamuráj

Hely: Kazincbarcika
Összes hozzászólás: 256
Alapbeállítás

Idézet:
Krisztacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na igen, de egy háztartásban hiába tartunk több pc-t, ha a router ugyanazt az ip-t közvetíti hálón kívülre. Pláne, ha a tesóm olykor nem is a sajátján, hanem az én gépemen lép be a karijával, vagy megkér, hogy keressek meg neki valamit és aztán mondjam már meg, melyik playeren volt rajta. Ha nekem is hiányzik az item, jó, hogy nem hagyom ott, csak aztán elfelejtem a lényeget.
Senki nem mondta, hogy én tartok több karit, többen is játszunk itthon Shakes-szel. Vagy erre vonatkozólag is van valami korlátozás?
1 IP-ről 1 kari a megengedett.
Ha többen akartok játszani, különböző szervereken kell ezt megtennetek.
Így szól a szabály, de szerintem ennek ellenére rengetegen multiznak és még senkit se tiltottak le miatta.
Ha nem köpnek be nincs mitől tartanod
Régi 2013-03-09, 23:34
mikike10 mikike10 nem elérhet?
Junior Member

Hely: magyarországon
Összes hozzászólás: 10
Alapbeállítás

Idézet:
Vulcano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Így szól a szabály, de szerintem ennek ellenére rengetegen multiznak és még senkit se tiltottak le miatta.
tényleg nem lehet egy ip címről ketten játszani egy szerveren (csak már ne legyen azért egy céhben mert az már káosz)minden estere nem köpött be senki
Régi 2013-03-10, 07:25
Ezust logója
Ezust Ezust nem elérhet?
Fórum Moderátor

Hely: planet Earth
Összes hozzászólás: 221
Alapbeállítás

Idézet:
Vulcano eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miből gondolod, hogy nem volt még tiltás multizásért? Volt! Nem is egyszer. Folyamatosan szűrjük az ilyeneket, akiket még nem kaptunk rajta, előbb utóbb rajta fogunk.
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-26, 23:04
Szintgyilok Szintgyilok nem elérhet?
Junior Member

Összes hozzászólás: 15
Alapbeállítás Portyáér Tapasztalat

Arra gondoltam hogy az arénában a becsület mellett tapasztalatot is lehetne szerezni, persze szintnek megfelelően, nem annyit hogy rögtön 3 szintet lépjünk.
A szint nem számít (Ha 25ös vagy és 12es akit legyőztél akkor is kapsz TP-t.)

Pl ha 1es karival harcolunk és győzünk akkor az arra a szintre szükséged TP 1%-át kapjuk.

Ez azért is lenne jó mert nem mindenki teheti meg hogy napi 300 kalandvágyat használ el, csak az alap 100at meg esetleg azt azt 1 gombát amit kapott (így is csak 120 kalandvágy)

Konkrét példa: Ha 400 Tapasztalat pontra van szükséged a szintlépéshez akkor egy győztes küzdelemért 4 Tp-t kapsz. (1%) Ha 900 Tp kell akkor 9et kapsz, Ha 255000 akkor 2550et .. stb ...
Így ha elfogyott a kalandvágy, még szerezhetünk egy kis pluszt.. Szerintem nem túl sok mert ha csak portyázol, 100 győzelemre van szükség Szintlépéshez (Gombáért támadni meg nem éri meg..)

Remélem érthetően fogalmaztam
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-27, 20:36
XfokhagymaX logója
XfokhagymaX XfokhagymaX nem elérhet?
Papír kutya

Hely: Kecskeeeeemét
Összes hozzászólás: 157
Üzenetküldés ICQ-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés AIM-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés MSN-en keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Yahoo-n keresztül XfokhagymaX részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül XfokhagymaX részére
Alapbeállítás

Amit jó, hogy felvetettél, avagy díszítette, helyeselte az ötletet:
- 1% TPt lehet kapni

Amitől semleges, rossz lenne az ötlet:
- Ha kis szintűt versz le, akkor is kapsz TPt

Bár igaz, keveset kapnánk, de akkor is
Épületek Pálcikaember Verzióban! (Képregény, saját)
http://sketchtoy.com/58179893 Statue of Liberty
http://sketchtoy.com/58183342 Tower Eiffel
http://sketchtoy.com/58183660 Petronas Towers
http://sketchtoy.com/58208351 Leaning Tower of Pisa
(Coming soon....)
http://forum.sfgame.hu/showpost.php?...9&postcount=89 <-- itt megtalálható az összes együtt
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-30, 23:17
Toxic Toxic nem elérhet?
Kitiltva

Hely: Kecskemét,Széchenyi város
Összes hozzászólás: 39
Alapbeállítás

Idézet:
Gyimesi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Aréna megkülönböztetés
Ez az ötlet az Aréna és a Gyűjtőalbum kapcsolatáról szól.

Jelenlegi helyzet...
Jelenlegi állás szerint, ha kihívunk valakit, annak a játékosnak a nevének a színe megváltozik a Dicsőség Csarnokában (Sárgáról >> Narancssárgára).

Maga az ötlet...
A Sárga és a Narancssárga színek összefüggésben lehetnének a Gyűjtőalbum állapotával. Akin olyan felszerelés van ami kell nekünk azok színe Narancssárga lehetne, akitől pedig nem kell semmi az maradhatna az eredeti Sárga.

Előnyei...
1. - A játékosok többet harcolnának játékon belül, ugyan is ez serkentené a gyűjtögetésre való hajlamot, amit főleg Arénázással érhetnek el.
2. - Új cél a játékosoknak.. Egyszínűvé varázsolni a Dicsőség Csarnokát.

Saját vélemény...
Szerintem rossz oldala nincs a dolgonak... Azt hiszem nem sokan vannak, akik kimondottan szeretik a keresgélést, főleg amikor olyan 70-80%-os albumnál játékosonként csak 1-1 tárgyat talál az ember. Azt is csak nagy kínszenvedéssel. Ez leegyszerűsítené a dolgot. De akár lehetne Ki-Be kapcsolni, és aki annyira keresgélni akar, hát az keresgéljen...
Tetszik az ötlet nagyon ötletes
Válaszol idézettel
Régi 2013-03-31, 00:13
Toxic Toxic nem elérhet?
Kitiltva

Hely: Kecskemét,Széchenyi város
Összes hozzászólás: 39
Alapbeállítás Rendszerezés

Arra gondoltam, lehetne rendszerezni a csarnokot a következő módon.
-csak mágus
-csak harcos
-csak felderítő
-veled egy szintű
-italt nem használló
Válaszol idézettel
Válaszol

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai